Jump to content
Dogomania

Toffik ma nowy dom !


al'akir

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pytałam Pani czy go wykastruje, bo jednak w typie pudla wiec tak dla przezornosci, a ona : "a on nie jest wykastrowany?? myslalam, ze jest". Powiedzialam, ze szczerze to nie wiem. Bo nie znam psa, nie widzialam. Ale jesli nie jest to dobrze by bylo jakby byl wykastrowany. Ona zapytala czy w takim razie bedzie musiala zaplacic. Ja na to ze no raczej tak, my mamy jeszcze inne psy ktore potrzebuja wsparcia finansowego. Wiec w sumie moze by sie tak zgadac z Pania ze wykastrujecie go przed adopcja, a ona odda za to kase? Czy lepiej zeby dopiero w nowym domu oni dali go do kastracji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missy87']Co z Toffikiem? Kontaktował się już ktoś z tą Panią w sprawie transportu? Coś ten wątek ucichł...:/[/QUOTE]

nie było mnie chwilowo !

Właśnie dowiedziałam się też, że Toffik został wydany do znajomych właścicielki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']nie było mnie chwilowo !

Właśnie dowiedziałam się też, że Toffik został wydany do znajomych właścicielki .[/QUOTE]

Pytałaś się tej Pani z Wysocka czy wobec tego chciałaby jakiegoś innego, ale podobnego psa ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missy87']Pytałaś się tej Pani z Wysocka czy wobec tego chciałaby jakiegoś innego, ale podobnego psa ?[/QUOTE]

wysłałam wątek pudli w potrzebie, ale nie widzę pudla który byłby na tyle sprawdzony żeby mógł trafić wśród dzieci , biorąc pod uwagę to że jeden pies został już oddany .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...