Jump to content
Dogomania

Miał być szczęśliwy, przeżył piekło w "kochającym" domu! Za TM... [*]


pati_zabrze

Recommended Posts

[quote name='pati_zabrze']Cioteczki, a co myślicie o wyciągnięciu Pikusia do hoteliku? Może udałoby się uzbierać deklaracje :roll:[/QUOTE]

Moze poczekajmy jeszcze troszke , moze ktos go zaadoptuje.
Teraz tyle bidulek na dogo i deklaracjami coraz ciezej :(

Link to comment
Share on other sites

tak jak pisałam już jakiś czas temu... Z Pikusiem w schronisku jest duży problem, im szybciej z niego wyjdzie tym więkza szansa dla niego, że przeżyje... Teraz mamy remont, robotnicy chodzą tam i spowrotem - furtka jest ciągle otwarta, staram się go mieć na oku, ale przecież nie jestem tam 24 godziny na dobę :-( Ostatnio jakoś przeszedł na placyk przy kotłowni, rano przychodzimy a on tam między psami! Cud, że go nie zagryzły, bo tam to jest banda i prawie same duże psy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']tak jak pisałam już jakiś czas temu... Z Pikusiem w schronisku jest duży problem, im szybciej z niego wyjdzie tym więkza szansa dla niego, że przeżyje... Teraz mamy remont, robotnicy chodzą tam i spowrotem - furtka jest ciągle otwarta, staram się go mieć na oku, ale przecież nie jestem tam 24 godziny na dobę :-( Ostatnio jakoś przeszedł na placyk przy kotłowni, rano przychodzimy a on tam między psami! Cud, że go nie zagryzły, bo tam to jest banda i prawie same duże psy....[/QUOTE]

To faktycznie niedobrze :(

Link to comment
Share on other sites

staram się, żeby był głównie w kuchni, bo tam nawet jeśli z jakimś psiakiem "pokłócą się" to tam są nieduże psiaki i właściwe cały czas ktoś się tam kręci, ale najgorzej jak ktoś go z tej kuchni wypuści... Naprawdę bardzo się o niego martwie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']staram się, żeby był głównie w kuchni, bo tam nawet jeśli z jakimś psiakiem "pokłócą się" to tam są nieduże psiaki i właściwe cały czas ktoś się tam kręci, ale najgorzej jak ktoś go z tej kuchni wypuści... Naprawdę bardzo się o niego martwie :-([/QUOTE]

No to chyba trzeba zbierac deklaracje!

Link to comment
Share on other sites

Pati, dziekuje za zawiadomienie.Fajnie,ze sie znowu spotykamy.
Rzeczywiscie jest strasznie duzo przypadkow wymagajacych natychmiastowej pomocy, nie tylko na dogo, doslownie wszedzie,internet peka od ogloszen o pomoc dla ludzi i zwierzat, nie wiadomo, w co najpierw rece wlozyc. Nie bede sie rozpisywac, jak to swiadczy o wspolczesnym panstwie i spoleczenstwie, bo krew mnie zalewa. I co robi wiekszosc milionerow polskich i niepolskich. Do grobu swoich milionow nie zabiora. Jak pomysle, ile hoteli mozna by oplacic dla nieszczesnych wiezniow schronisk z cementu za jedna ich zakichana zabawe w luksusowym lokalu.
Chyba zaczne pisac listy i odezwy, apele i prosby, nawet blagalne. Serio mowie, juz nawet wiem, od kogo zaczne, ale dopoki czegos nie uzebrze, to zamilkne.
No dobra, wracam do naszego tematu (ponioslo mnie troche).

Moge dac 25 zl miesiecznie dla Pikusia, aby poszedl na lepsze - moze jeszcze nie do swojego wlasnego domu, ale NA LEPSZE, do malego stada, na powietrze i slonce, pod dobra opieke ze spacerami, na NORMALNE WARUNKI. Podajcie namiary na pw. Badzmy dobrej mysli. Tyle psow dogomaniacy wyciagneli ze schronow!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...