Jump to content
Dogomania

LISIO i PIEGUSKA-miłość którą rozdzielił czas..Lisio za TM[*] Pieguska ma DS u Ewy ;)


Angel

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Podniosę!!! to na kolejnego pieska zbieramy? :o[/QUOTE]

Tak zbieramy jeszcze na pieguskę, okazało się że Lisio zakochany i nie może zostawić swojej dziewczyny w schronie.
A ona bardzo za nim tęskniła w schronie jak on pojechał do kilkudniowego DT, to ona wariowała szukała go i nie wiedziała co ma
ze sobą zrobić...I MUSZĄ iść razem!

Link to comment
Share on other sites

Mestudio powiedz mi tylko czy pasuje tobie aby psiaki przyjechały we wtorek?
A osoba która ma zawieść pieski pytała się czy kozienice nie są czasami zalane?
Koszt transportu to 350zł, tak samo jak oferowała Ana..wiec w tej kwestii pieniężnej nic nie zmienia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']Tak zbieramy jeszcze na pieguskę, okazało się że Lisio zakochany i nie może zostawić swojej dziewczyny w schronie.
A ona bardzo za nim tęskniła w schronie jak on pojechał do kilkudniowego DT, to ona wariowała szukała go i nie wiedziała co ma
ze sobą zrobić...I MUSZĄ iść razem![/QUOTE]

Rozumiem - to nie może być inaczej :)

Link to comment
Share on other sites

A tu zdjęcia Pieguski jeszcze jak była w schronisku:
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/325.jpg[/IMG]

[URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/193.jpg[/IMG][/URL]

[URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1742.jpg[/IMG][/URL]

[URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1616.jpg[/IMG][/URL]

[URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1743.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Już jestem. Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale dziadkowie zalani, musiałam pomóc i nawet jak zajrzałam to nie miałam czasu nic odpisać.
Ostatnie wpłaty:
Brunka - 40zł za buty
Mroowa - 30zł
AniaB - 160zł za sukienke i balerinki
Henryka G. - 20zł (henikar? w tytule proszę wpisywać Lisio + SWÓJ nick z dogo, a nie słowa "nick z dogo" ;)
Maruda666 - 20zł
Asia Rawicz - 20 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio'] Nie mam nic przeciwko temu aby oba pieski przyjechały do mnie razem, w sumie nie wyobrażam sobie innej opcji w takiej sytuacji. We wtorek wyjeżdża od nas szczeniak, a jamniczka jest bardzo młoda i z pewnością znajdzie domek.
Pozostaje opcja omówienia kosztów.
Za drugiego pieska wzięłabym taką samą sumę jak za Lisia. W dalszym ciągu jest aktualna opcja, że jak tymczasowiczka jamniczka znajdzie domek to Lisio staje się pieskiem już nieopłacanym przez Was.
Jedynie w bardzo trudnych finansowo sytuacjach - poważna choroba - będę prosiła Was o pomoc finansową i poradę (dotyczy obu piesków).
Dobrze by było przywieźć pieski do mnie w jakiś weekend lub dosłownie w Święto Bożego Ciała bo zaczynam wtedy urlop i mogłabym w początkowych tygodniach być stale z misiakami:-).
Nie kieruję się w tej sytuacji absolutnie chęcią zysku tylko dobrem piesków, one nie maja już duzo czasu i znalezienie kolejnego domu byłoby bardzo trudne.
Pieski zostają u mnie dożywotnio - kochane staruszki - uwielbiam stare pieski.
Jestem zaskoczona sytuacją, ale myślę, że powinno być dobrze.
Muszę dostać jak najwięcej informacji o zachowaniu obu piesków i ich zwyczajach.[/QUOTE]

Mestudio, jestem niewierzaca, ale jak przeczytalam, to chcialam Ci napisac "niech Cie Bog blogoslawi"...
I teraz ta fajna, optymistyczna historia z narzeczona Pieguska - ja tez jestem za nierozdzielaniem i caluje pyl pod stopami Mestudio, ze ich razem przyjmuje. Tylko moja skarpeta dziurawa od skrobania i pusta... ale to sie zmieni w przyszlosci, musi sie zmienic!

Link to comment
Share on other sites

Witam Was wszystkie fanki, opiekunki i sponsorki Lisia i jego dziewczyny; nie było mnie cały dzień i widzę, że pieski nie były opuszczone:multi:
Zgodnie z obietnicą wysyłam 5o zł -deklaracja jednorazowa- dla piesków i będę o nich nadal pamiętać.
Przesyłam też nr konta mojej koleżance, która deklaruje 10 zł na Pieguskę. To deklaracja stała. Malutko, ale wspomagamy też inne psie biedy..dziewczyna nie jest na dogo, więc nie ma nicku.Nazwijmy ją Teresa, żeby było wiadomo, o kogo chodzi.
Postaram się zmobilizować jeszcze kogoś spoza dogo- a jest wiele takich osób- bo tylko tam jeszcze można znależć ludzi bez deklaracji..
Czy na przelewie nadal piszemy: Lisio?

Link to comment
Share on other sites

No i kolejna wzruszjąca historia!Lisio i Pieguska.Gdzie one teraz są?Czy są razem?Kiedy jadą do Mestudio?Kochane jesteście dziewczynki!W maju już nie dam rady nic przesłać,mam trochę stałych deklaracji na biedactwa,a i swoją gromadkę psio-kocią.Zapisuję sobie Wasze maluchy,Romea i Julię z Obornik,podajcie proszę dane do przelewu,w czerwcu coś prześlę i będę się starała co miesiąc coś dorzucić,w tej chwili nie wiem ile dam radę,ale postaram się coś koło 50zł,na pewno do końca roku,a potem zobaczę,w jakiej będę sytuacji finansowej.Pozdrawiam.Wiga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WIGA']No i kolejna wzruszjąca historia!Lisio i Pieguska.Gdzie one teraz są?Czy są razem?Kiedy jadą do Mestudio?Kochane jesteście dziewczynki!W maju już nie dam rady nic przesłać,mam trochę stałych deklaracji na biedactwa,a i swoją gromadkę psio-kocią.Zapisuję sobie Wasze maluchy,Romea i Julię z Obornik,podajcie proszę dane do przelewu,w czerwcu coś prześlę i będę się starała co miesiąc coś dorzucić,w tej chwili nie wiem ile dam radę,ale postaram się coś koło 50zł,na pewno do końca roku,a potem zobaczę,w jakiej będę sytuacji finansowej.Pozdrawiam.Wiga.[/QUOTE]

Dziękujemy za przybycie.
Lisio i Pieguska są teraz w takim kilkudniowym DT koło Obornik, oczywiście są razem, jak by inaczej:loveu:
Prawdopodobnie pojadą do Mestudio we środę:)
To czyli twoja deklaracja jest stała?
Numer konta prześle Aquafere:D

Naprawdę dziękujemy za przybycie:)

Moniko z Katowic, tobie również bardzo dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Deszczowyjka']Proszę, tutaj bannerek:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184039-LISIO-i-PIEGUSKA-miłość-2-staruszków!-Brakuje-200-zł-Deklaracji-st-by-mogły-byc-w-DT!"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3028/staruszki.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na razie moja deklaracja jest od czerwca do grudnia,z opcją przedłużenia w miarę możliwości finansowych w przyszłym roku.Dane do przelewu już mam,ale przelew pojdzie dopiero w czerwcu,bo już sie niestety spłukałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...