Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

Dzisiaj wyślę opisy :)

Szczeniaczki to wszystkie dziewczyny, jeden czarno-biały to chłopak (ten na drugim zdjęciu). Teraz mają ok. 2 miesiące, są już zaszczepione i odrobaczone. Będą spore (za kolano). Są wesołe, kochane, CUDA :)

Też mam dwa konta na tablicy :diabloti: ale i tak już mi się ogłoszenia nie mieszczą :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nika28']Dzisiaj wyślę opisy :)

Szczeniaczki to wszystkie dziewczyny, jeden czarno-biały to chłopak (ten na drugim zdjęciu). Teraz mają ok. 2 miesiące, są już zaszczepione i odrobaczone. Będą spore (za kolano). Są wesołe, kochane, CUDA :)

Też mam dwa konta na tablicy :diabloti: ale i tak już mi się ogłoszenia nie mieszczą :shake:[/QUOTE]
A to jeszcze z jedno zrób :evil_lol:

Czekam na opiski i fotki w takim razie :) Będę wrzucała na tablice i czasami na gumtree. Szczeniory wrzuciłam na gumtree łódzkie bodajże. :)

Dragon to też adopcyjny psiak. Spróbujemy może do niego "dorzucić" jeszcze Pączucha ? Taki chwyt.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']
Dragon to też adopcyjny psiak. Spróbujemy może do niego "dorzucić" jeszcze Pączucha ? Taki chwyt.. :lol:[/QUOTE]

Dragon jest fajniutki i kochany, taka ciapa :) I jest zdominowany przez Pączka :( Jak tylko Dragon chciał do mnie podejść, to Pączek na niego z rębami się rzucał :( Trzeba szybko wydać jednego albo drugiego, bo biedny jest ten Dragon :(

Link to comment
Share on other sites

nika niestety nie bedziemy na razie w stanie wziac psiaka :( mielismy interwencje i mamy pseudo husky(możliwe, że w ciąży - zrobimy aborcyjną) oraz peseudo labladorke w zaawansowanej ciąży... w każdej chwili może urodzić :/:/ i chyba odbierzemy jeszcze od tej kobiety mieszanke husky psa...
ale cały czas bede miała na uwadze psiaki z głowna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28'][B]Szukam transportu z Krakowa do Łodzi lub Głowna, jest trochę kocy i kołder do przewiezienia[/B] :)[/QUOTE]
Witam!
Jeżeli potrzebny jest transport z Krakowa do Głowna to mój mąż w piątek będzie wracał z Zakopca i chętnie pomoże. Tylko prośba o podwiezienie tego na obwodnicę (szczegóły o której i gdzie ustalimy na PW).
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingusia75']Witam!
Jeżeli potrzebny jest transport z Krakowa do Głowna to mój mąż w piątek będzie wracał z Zakopca i chętnie pomoże. Tylko prośba o podwiezienie tego na obwodnicę (szczegóły o której i gdzie ustalimy na PW).
Pozdrawiam.[/QUOTE]

Już transport mam, Pani która podarowała kołdry i koce sama znalazła :)
Dzięki za chęć pomocy :)

Kinia, co do szczeniaczków, to jeden jedzie jutro do nowego domu. Były telefony, ale sami nieodpowiedzialni ludzie :(

Wczoraj za to do nowego domu pojechał [B]Pączek[/B] i [B]Axel[/B], a dzisiaj [B]Oskar[/B] do Wrocławia :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że psiaki mają nowe domki :) To ja w takim razie dalej udostępniam szczeniaczki na FB :)

Tablica nie kasuje podobnych, a raczej takich samych ogłoszeń, ale z dwóch innych kont ? Bo mogłabym znowu trochę poogłaszać, ale szkoda mojej pracy jak mi to skasują czy cuś :lol:

Link to comment
Share on other sites

Do kiniao98 "Tablica nie kasuje podobnych, a raczej takich samych ogłoszeń, ale z dwóch innych kont ? Bo mogłabym znowu trochę poogłaszać, ale szkoda mojej pracy jak mi to skasują czy cuś :lol: "

Hej z tego co zauważyłam, to tablica nie kasuje podobnych ogłoszeń, taki problem jest za to na gumtree, na tym serwisie się umęczyłam z ogłoszeniami, nie dość , że najpierw trzeba przepatrzeć ogłoszenia czy nie ma już psiaka/ kociaka , którego chcemy ogłosić, bo tak to ci nie pozwolą go dodać, to jeszcze mi omyłkowo wstrzymali część ogłoszeń, później jedno skasowali, dopiero po napisaniu do nich maila, znów uruchomili to wcześniej skasowane ogłoszenie. Aczkolwiek może ma i to sens, że jeden psiak nie jest ogłaszany kilkanaście razy w tym samym serwisie na tym samym mieście, tylko właśnie oni chyba propagują aby ogłaszać jak najwięcej różnych psiaków, aby każdy miał szanse na znalezienie domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']
Tablica nie kasuje podobnych, a raczej takich samych ogłoszeń, ale z dwóch innych kont ? Bo mogłabym znowu trochę poogłaszać, ale szkoda mojej pracy jak mi to skasują czy cuś :lol:[/QUOTE]

To zależy. Jeśli są bardzo podobne to kasują (przynajmniej mi usunęli).

Link to comment
Share on other sites

Proszę, oddajcie swój głos na psiaki z Klembowa w ankiecie Krakvetu, one bardzo potrzebują karmy.KAŻDY głos się liczy !
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/100/klembow01.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/408/klembow01.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Zapytam koleżankę o tą wizytę PA, może się zgodzi, to jest nadal aktualne?[/QUOTE]

Tak, niestety, nadal się nie możemy dodzwonić do domku Dina :(
Do wizyty na ul. Kluczborskiej też jeszcze nikogo nie znalazłam.

Tymczasem z przytulisku mamy kolejne 6 szczeniaków... [url]http://www.facebook.com/notes/przytulisko-g%C5%82owno/kolejne-ofiary-ludzkiego-okrucie%C5%84stwa-bezmy%C5%9Blno%C5%9Bci-kompletnego-braku-podstawowej/258955780840086[/url]

Link to comment
Share on other sites

To na prawdę cud, że ktoś adoptował Sabinkę :) Zgłosiła się do mnie na Fb Pani zainteresowana suczką.
Skontaktowała się z nami telefonicznie i takim cudem Sabinka już w nowym domku :D
Dzięki taką akcją powraca mi wiara, że to co robimy ma jakiś sens.
Chociaż te nowe znajdki trochę mnie przybiły :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...