Jump to content
Dogomania

Kremcia w NOWYM DOMU ! ;)


Tia

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mrówa masz jakieś plany na weekend ? ;) chusta pewnie dojdzie to bym wpadła ci ją podrzucic (może mój TŻ też sie wybierze) ;) no i oczywiście odwiedzić Kremcie ;) czy moglibyśmy się wtedy wybrać na spacer? chciałabym zobaczyć jak Kremcia zachowuje się w przestrzeni xD :)

Link to comment
Share on other sites

wczoraj Anny było to może dlatego tak pusto ;)

Pewnie, że zapraszam w weekend :) siedzimy w domu w weekend także zabierz TZ-ta i wpadnijcie :)

u Kremci nudą wieje... laska cągle grzeczna, nic nie robi poza spaniem i przytulaniem się;) powoli wprowadzamy olej rybny i już nie ma aż takich sensacji ;) w poniedziałek pojedziemy się zachipować. Powoli sami wskakujemy do auta !!!!!!!! ale nadal nie lubimy nim jezdzic ;) laska jest tak grzeczna i bezproblemowa, że nawet nie wiem co mam pisać u niej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']wczoraj Anny było to może dlatego tak pusto ;)

Pewnie, że zapraszam w weekend :) siedzimy w domu w weekend także zabierz TZ-ta i wpadnijcie :)

u Kremci nudą wieje... laska cągle grzeczna, nic nie robi poza spaniem i przytulaniem się;) powoli wprowadzamy olej rybny i już nie ma aż takich sensacji ;) w poniedziałek pojedziemy się zachipować. Powoli sami wskakujemy do auta !!!!!!!! ale nadal nie lubimy nim jezdzic ;)[B] laska jest tak grzeczna i bezproblemowa, że nawet nie wiem co mam pisać u niej ;)[/B][/QUOTE]

Wymyślaj jej wady a my będziemy zgadywać : prawda czy fałsz ;) . No aż taka idealna chyba nie jest ;).

Link to comment
Share on other sites

cholipka...wiedzialam, ze cos mi ucieklo...zaraz bede ja scigac o sesje :)

Kremcia wystraszyła się, że będziemy jej wady omawiać i nawet do auta sama już wskakuje bez oporu... no nic złego się nie dzieje...nic co byłoby wadą.... no może troszkę czasami czegoś się wystraszy, ale to wszystko :)

z moich obserwacji wynika tylko tyle, że wolałaby mieszkać w domu z ogródkiem, ale to też nie jest jakiś mus, po prostu woli przebywać na działce niż na łące.

Nano kiedy wpadniesz? :)

Link to comment
Share on other sites

zapartym tchem przeczytałam cały wątek Kremci spaniała psina z niej i jest na prawdę piękna tylko rozum i finanse mnie powstrzymuje przed zabraniem jej ale będę Kremci kibicować w znalezieniu najlepszego na świecie domku na jaki zasługuje

Link to comment
Share on other sites

raczej śledzę wątek Kremci na bierząco ale nie pamiętam czy ogłoszenia Kremci są jakieś świeże? z tymi zdjęciami które robiła mrówa? bo przez przypadek znalazłam coś takiego
[URL]http://www.adopcje.org/adopcja68467.html[/URL]

niezbyt atrakcyjnie tutaj nasza Niunia wygląda, no i ten tekst o chorobie skóry tez nie jest zbyt zachęcający do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...