Jump to content
Dogomania

Pusia:(


Karolina1984

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jakos mi dzisiaj wyjątkowo smutno Pusiuniu.Znalazłąm dzisiaj znowu koniczynke tym razem pięciolistną ,zaniosłąm ja do Ciebie -tam gdzie ostatni raz sie pożegnałyśmy.Tak mi Ciebie brakuje kochanie.Przypomnialo mi sie jak byłam w ciązy jak lizałas mój brzuch na pytanie "gdzie dzidzius mieszka i jak sie opiekowałas Aleksem jak sie urodził i ze teraz nie możesz sie z nim pobawic :( tak mi przykro i źle,że odeszłaś,że nie ma Cie tu:( Kocham Cie z całego serca maleńka .TĘSKNIE

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Udało się Pusiu!Wszystko poszło pomyślnie...tak sobie myślę,że los mi podarował Ciebie,żebym czegoś się nauczyła,chociażby tej bezinteresowności jaką mnie obdarowałaś.Wiem,że nasza przyjaźń,miłość nie poszła na marne.Tak bardzo tęskni mi się za Tobą,nie ma dnia,żebym o Tobie nie pomyślała,żeby łza w oku mi się nie zakręciła.Wierzę,że czuwasz nade mną i że czytasz z mojego serca ,wiesz co myślę i czuję.KOCHAM CIĘ moja psinko.Tak bardzo chciałabym,żebyś była przy mnie teraz,kładła się ze mną,zawsze tak kopałaś w kołdrze:) i zawsze rano spałaś najdłużej i nie było takich odważnych żeby Cię wcześniej budzili:)Tak za Tobą tęsknie...Bądź przy mnie maleńka...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=&quot][COLOR=Navy]"[SIZE=4][B][I]Daj nam wiarę, że to ma sens, [/I][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=4][COLOR=Navy][B][I][FONT=&quot]
że nie trzeba żałować przyjaciół.
Że gdziekolwiek są, dobrze im jest. Bo są z nami choć w innej postaci.
I przekonaj, że tak ma być, że po głosach
tych wciąż drży powietrze.
Że odeszli po to, by żyć.
Lecz tym razem będą żyć wiecznie.[/FONT]"[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://www.nasiona.biz.pl/sklep/images/astry%201.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...