Jump to content
Dogomania

potrzebuje pomocy ! Malmö i okolice


Recommended Posts

Potrzebuje osoby ktora pomoze mi siezaopiekowac psem tzn udostepni mu swoj dom na tydzien badz dwa ile moze !! to wazne bo pies trafi do schroniska . Jest to pies typu bull kocha dzieci i k0cha byc kochana . Znajoma musiala wyjechac do polski bo sprawa powazna i nagla i piesek zostal u nas na 2 tygodnie bo tak miala wrocic niestety wyjazd sie przedluzyl , my tez wyjezdzamy bo to nie bylo planowe musielismy oddac do znajomego wlascicielki ktorego Lucy bo tak ma na imie znala niestety Lucy zostala wyrzucona na ulice bo corka wlasciciela dorastajaca 15 poklucila sie z tata piesek obecnie przebywa w domu wlascicielki jest wyprowadzany przez sasiada 2 razy dziennie i karmiony ale to nie to co on potrzebuje. Piesek ma 1,5roku jest zadbany spokojny skory do zabaw bardzo karny i zna wszystkie komendy, akceptuje inne psy wokol siebie i uwielbia chodzic na hundraplats z patykiem .Pies byl szkolony w wieku ok.roku. Gdyby nie wyjazd przygarnelibysmy ja ale to jest wykluczone dalismy jej to moglismy blagam poszukuje kogos z malmo lub okolic kto ja przygarnie na tyle ile moze !!!!! telefon 0765500624

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...