Jump to content
Dogomania

Wizytówka miłosnika buldoga angielskiego - zgroza!!!


akucha

Recommended Posts

[quote name='sylwiaskalska']Asher i inni czy wy czasami lekko nie przesadzacie - ja bym w życiu dziecku krzywdy nie zrobiła i osoba która robiła te zdjęcia na pewno też nie.[/quote]Wiesz, czasem nie trzeba być złym człowiekiem, żeby zrobić krzywdę... Zazwyczaj wystarcza bezmyślność. A osób dorosłych, które dopuściły do takiej sytuacji, jak na pokazanych przez Ciebie zdjęciach nie umiem nazwać inaczej, niż bezmyślnymi właśnie.

[quote name='sylwiaskalska']Asher czy ty masz dziecko i byłaś/eś w takiej sytuacji?[/quote]
Nie Sylwio, nie mam dziecka. Ale nawet gdybym miała, to nigdy nie byłabym, a raczej moje dziecko nie byłoby w takiej sytuacji :-o

[quote name='sylwiaskalska']Czy na tych zdjęciach dziecko płacze bo pies go niby przygniutł ? Ciekawe jest że podaje przykład socjalizacji a wy wszystkie horrory świata piszecie i to jeszcze tak jakby te dziecko mordowało. Ja wiem jak takie psy duże obchodzą się z takimi maluszkami zapewniam was one sie nie kładą na nie i nie przygniatają aby się udusiło - no i nie sadze aby dorosłe osoby na to pozwoliły. Najważniejsze to mieć kontrole nad sytuacją.[/quote]
No ładny mi przykład socjalizacji :shake:
Wiesz, wystarczy odrobina wyobraźni... Jak myślisz, jak zachowałby sie ten pies, gdyby nagle osa go w tyłek ucięła? I co wtedy zostałoby z dziecka, które lezy pod psem? No, chyba, że własciciele tego psa i nad osami w ogródku mają kontrolę? :razz:

[quote name='sylwiaskalska']Ludzie przecież właściciele tego psa znają psa i jego możliwości oraz charakter.
No tak ale na dogomani jest to norma wyciagać wnioski i najlepiej siedzieć cicho bo nie warto mieć swoje zdanie.
Więc nie tworzcie horrorów

A może ten pies tez znęca się nad dzieckiem ?[/quote]
Sylwiu, przeczytaj moją wypowiedź ze zrozumieniem :roll: Nie napisałam, że pies celowo skrzywdzi dziecko. Ale może się zdarzyć, że skrzywdzi je [B]niechcący[/B]. Przy takiej różnicy masy między dzieckiem, a psem doprawdy o to nietrudno :shake:

[B][SIZE=3]Draczyn,[/SIZE][/B] wytłumaczysz mi, czemu wychwalasz KOJCOWĄ hodowlę dwudziestu ras, a ganisz tę, wktórej hoduje się dwie rasy i w której jak rozumiem nigdy osobiście nie byłaś? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie widzę sensu budowania takich fabryk psów w chwili gdy jesteśmy tak zapsionym krajem, że schroniska są juz przepelnione i coraz częściej znajduja sie w nich psy rasowe. Oczywiście zgadzam sie z tym , że jest masę hodowli o dużo gorszych warunkach, ale , czy to jest usprawiedliwienie. Pozatym , chyba nie czytalaś wątku od samego posczątku. Hodowla ta byla krytykowana głownie za to , że oddawane sa tam dorosle psy, które nie sprawdzily sie w hodowli. Z gory wiadomo, że taki pies żyjący w kenelu nie będzie się nadawal do domowych warunkow i wcześniej czy póżniej skończy w schronisku. Czy uważasz, że oddawanie dorosłego psa tylko dlatego że nie sprawdzil sie w hodowli.jest w porządku. Jeśli tak to nie mamy o czym rozmawiać:mad:. Ponadto hodowle psow dochodowe, to wlaśni takie hodowle. Ja np nigdy nie zgodzę sie z tym aby to było w porządku. To że np narkotyki są juz na całym swiecie, to chyba nie oznacza, że musimy sie z tym pogodzić. Twoj argumnt , że tak jest na całym świecie, więc trzeba to zaakceptowac, jes conjmniej niepoważny

Link to comment
Share on other sites

Miałam się już tu nie wypowiadac, ale musze powiedziec kilka zdań do Asher i Vigen:
:krach: To bez sensu, tu nie docierają zadne argumenty. Pewno Kopernik o tych osobach powiedziałby to samo, kiedy obalano jego teorię. To pokrój ludzi, dla których sensem jest po prostu miec inne zdanie i zaciekle je bronić, bez żadnej logiki, tak po prostu dla zasady.Tacy ludzie zwalczali właśnie Kopernika za to,że wstrzymał Słońce a kopnął Ziemię.

A Draczyn [B]nie odpowiada[/B] na zadawane pytania, bo są po prostu niewygodne.Zaprzecza nawet własnym cytatom.I nie licz,że odpowie ci , dlaczego udekumentowana zdjęciami hodowla kojcowa [B]z Holandii jest aja[/B], a ta kojcowa [B]jest be[/B].Tak samo jak nie odpowie , dlaczego [B]uważa,ze[/B] najsłynniejsza chyba hodowla w Polsce i największa (20 ras psów!!!!)....to hodowla domowa.To tajemnica Draczyn , jakaś......:shake: i KILKA INNYCH, WAŻNYCH PYTAŃ.

I nieprawdą jest też to,ze ta dyskusja , jak pisze Draczyn, wzięła się od historii buldożki angielskiej do oddania w dobre ręce z tej hodowli. Mowa o tej suczce jest na kilkunastej stronie tego postu dopiero!!Zaczęła się od słów "horror" w poście akuchy i Draczyn.Sam tytuł tego postu choćby o tym świadczy.

Zadna z tych pań nie zainteresowała się szczegółami tej suczki poza tym,ze jest matką, która się nie sprawdziła.Nawet nie wiedza,że suczka ta o imieniu Dolly z Grodu Dawida, trafiła do hodowli p. Dymnej jako [B]DOROSŁA SUKA , BO NIE RODZIŁA!!!!!!Została wyleczona na koszt właścicielki tej hodowli.[/B] A teraz szuka dobrego domu, gdzie spędzi resztę swojego życia na kanapie.To są fakty nawet proste do sprawdzenia, wystarczy tylko zapytać i chcieć wiedzieć, ale najprościej po prostu rzucić kamieniem, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Pozatym , chyba nie czytalaś wątku od [B]samego posczątku. [/B]Hodowla ta byla [B]krytykowana głownie za to[/B] , że oddawane sa tam dorosle psy, które nie sprawdzily sie w hodowli. [/quote]

I prosze się cofnąć do pierwszego postu Draczyn......
Tak zaprzecza sama sobie.

Link to comment
Share on other sites

I znow Serencza dyskusja Twoja sprowadza sie do dokopania Draczyn. wszystkie te pytania , zostaly wyjasnione . Czytaj uwaznie. Jeśli chodzi o ta suczke do oddania, to do wlascicielki hodowli dzwonila zarowno Akucha , jak i IGla i to było wyjasnione na forum buldoga angielskiego., skąd dziwnym trafem zniknęły wszystkie posty na ten temat. Przestań wreszcie atakować i nie porownój sie do Kopernka, bo tylko sie Ośmieszasz. I odczep sie w koncu od Draczyn, bo to nie jest topik o hodowli Draczyn.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][B]Nie widzę sensu budowania takich fabryk psów w chwili gdy jesteśmy tak zapsionym krajem, że schroniska są juz przepelnione i coraz częściej znajduja sie w nich psy rasowe.[/B] Oczywiście zgadzam sie z tym , że jest masę hodowli o dużo gorszych warunkach, ale , czy to jest usprawiedliwienie.
(...)
Ponadto hodowle psow dochodowe, to wlaśni takie hodowle. Ja np nigdy nie zgodzę sie z tym aby to było w porządku. To że np narkotyki są juz na całym swiecie, to chyba nie oznacza, że musimy sie z tym pogodzić. Twoj argumnt , że tak jest na całym świecie, więc trzeba to zaakceptowac, jes conjmniej niepoważny[/quote]

[quote name='Draczyn w innym topiku']Całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja byłam w tej hodowli i widziałam. [B]Ta hodowla ma ogromne sukcesy wystawowe, których mogło by nie być, gdyby psów było mniej.[/B][/quote]

Zainteresowanym polecam lekturę [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8251&highlight=fabryczka"]tego topiku[/URL]...
:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote]i nie porownój sie do Kopernka,[/quote]:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
A w którym momencie [B]porównałam sie[/B] do Kopernika???????????
I w którym momencie odpisałaś Draczyn na stawiane pytania?
Bardzo cie prosze o[B] czytanie ze zrozumieniem[/B], a skoro masz z tym problem, to aż żal serce ściska, bo podobno masz wyższe wykształcenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']wystawoweU ważam , że powinniśmy takim hodowcom [B]klaskać głośno i ich podziiać za ogrom pracy i pieniędzy[/B], jaki w hodowlę wkladają[/quote]
To o hodowli S., gdzie ras jest 20.......
HA, ha,ha,ha,ha,.ha,ha,ha..Draczyn, jesteś niesamowita normalnie!!!!

Az niedobrze się robi od tego lukru! To ktoś inny, bo ma nazwisko, może żyć tylko z psów i ich hodowania, a ktoś inny, JESZCZE bez nazwiska, juz popełnia zbrodnię?:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Byłam, widziałam Czysto, schludnie, [B]przestronne kojce[/B], niektóre psy na prawach domowników (m.in. widziałam swobodnie chodzącą DJP). [/quote]
Tak wygląda domowa hodowla wg Draczyn:multi: przynajmniej takiej hodowli broni zawzięcie.Dodaję,ze na stronie hodowli S nie ma zdjęć klatek, więc to jest hodowla DOMOWA!:diabloti:

Super, super się uśmiałam!!!!
Draczyn, jesteś wielka!!! Mam wymasowana przeponę od śmiechu!Dzieki!Dawno się tak nie ubawiłam.

Link to comment
Share on other sites

A teraz powiem ci Draczyn , dlaczego taka jestem upierdliwa akurat jeśli chodzi o ciebie, [B]nie o twoją hodowlę[/B], bo już tu pisałam,ze szanuje każdego hodowcę, dobrego hodowcę, a jeśli chodzi o bf, to nie smiałabym bez znajomości twojej hodowli wypowiadac się na jej temat.
Przyczepiłam się do ciebie, jako do człowieka. I już mówię, dlaczego.

Ponieważ uważam,ze wszyscy hodowcy powinni sie szanować, wspierać, pomagać, bo maja ten sam cel.....hodowanie psów.I pisze tu tylko o hodowcach w dobrym tego słowa znaczeniu, a nie o producentach. I jak widac nie ma znaczenia,czy hodujesz ras jedną, dwie czy dwadzieścia.Czy zaczynasz i masz dwie suki czy dwieście.
Nie można oczerniać, szkalowac nikogo bazkarnie, tylko dlatego że się go nie zna. Jeśli w innym topiku [B]bronisz [/B]jakiegoś hodowcę, któremu stawiane są [B]dokładnie te same zarzuty[/B], to bądz konsekwentna!!!
Wielokrotnie mi tutaj przypisywałas jakieś konszachty z ER, dostawanie instrukcji na priv itp, a przeciez nie wiesz na ten temat nic, wiec skąd te wiadomości o mnie?
Nie można tylko sobie przypisywać wiedzy o psach, są i inni, którzy tak samo potrafią psy kochać i taką samą mają pasję. Są, niestety na świecie ludzie mądrzejsi ode mnie, od ciebie, od innych i trzeba to uszanować. I być konsekwentnym w swoich poglądach!!!!
Ja, jak widać, swoje psy trzymam na kanapie, ale bronię hodowców, którzy tego nie robią. Wiesz, dlaczego?
Bo wiem, jaka to [B]ciężka praca[/B] .......i dla hodowcy p.Dymnej i dla p. Supronowicz.Bo hodowanie psów to ciężka praca, nie tylko kasa z niej(bo często nawet jej nie ma)To tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Zainteresowanym polecam lekturę [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8251&highlight=fabryczka"]tego topiku[/URL]...
:hmmmm:[/quote]Przejedz sie do tej hodowli, a wtedy podyskutujemy. dziwie sie ,że interesujesz sie psami ze schoniska, a jednocześnie tak zaciekle bronisz masowych fabrykantow. Coś mi tu nie paasuje. to chyba wyłącznie dzialalnośc licząca na poklask na dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='serencza']:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
A w którym momencie [B]porównałam sie[/B] do Kopernika???????????
I w którym momencie odpisałaś Draczyn na stawiane pytania?
Bardzo cie prosze o[B] czytanie ze zrozumieniem[/B], a skoro masz z tym problem, to aż żal serce ściska, bo podobno masz wyższe wykształcenie?[/quote]Czy to też jest minus, ze mam wyższe wyksztalcenie. tu też Cie boli??????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='serencza']To o hodowli S., gdzie ras jest 20.......
HA, ha,ha,ha,ha,.ha,ha,ha..Draczyn, jesteś niesamowita normalnie!!!!

Az niedobrze się robi od tego lukru! To ktoś inny, bo ma nazwisko, może żyć tylko z psów i ich hodowania, a ktoś inny, JESZCZE bez nazwiska, juz popełnia zbrodnię?:mad:[/quote]i po co znów te oszczerstwa, tam nie zyją z psow. Nie zabieraj głosu, jeśli nie jesteś zorientowana. Tam psy sa w budynku mieszkalnym, a to jest dla mnie ogromna rożnica. dla Ciebie, jak widzę nie ma zadnej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='serencza']A teraz powiem ci Draczyn , dlaczego taka jestem upierdliwa akurat jeśli chodzi o ciebie, [B]nie o twoją hodowlę[/B], bo już tu pisałam,ze szanuje każdego hodowcę, dobrego hodowcę, a jeśli chodzi o bf, to nie smiałabym bez znajomości twojej hodowli wypowiadac się na jej temat.
Przyczepiłam się do ciebie, jako do człowieka. I już mówię, dlaczego.

Ponieważ uważam,ze wszyscy hodowcy powinni sie szanować, wspierać, pomagać, bo maja ten sam cel.....hodowanie psów.I pisze tu tylko o hodowcach w dobrym tego słowa znaczeniu, a nie o producentach. I jak widac nie ma znaczenia,czy hodujesz ras jedną, dwie czy dwadzieścia.Czy zaczynasz i masz dwie suki czy dwieście.
Nie można oczerniać, szkalowac nikogo bazkarnie, tylko dlatego że się go nie zna. Jeśli w innym topiku [B]bronisz [/B]jakiegoś hodowcę, któremu stawiane są [B]dokładnie te same zarzuty[/B], to bądz konsekwentna!!![/quote]To u ciebie nie widac zadnej konsekwencji, parę postow wcześniej potepiasz hodowle Pani Supronowicz i mowisz , ze Ci niedobrze od lukru, a teraz już szanujesz. zadziwiajaca zmiana poglądow . Kończę dyskusję z Toba po raz chyba trzeci. bo jeśli nie rozumiesz slowa pisanego, to nie mamy o czym z soba rozmawiać
[quote]Wielokrotnie mi tutaj przypisywałas jakieś konszachty z ER, dostawanie instrukcji na priv itp, a przeciez nie wiesz na ten temat nic, wiec skąd te wiadomości o mnie?[/quote]Trudno Cie o to nie posądzać, bo przytaczasz dokladnie dyskusje , ktorą z nią prowadzilam, a wątpię czy jestem dla Ciebie tak interesująca osoba, ze sledzilaś moje wypowiedzi, w wątku nie dotyczącym twojej rasy, od chwili, gdy pojawilam sie na dogo[/quote]
[quote]Nie można tylko sobie przypisywać wiedzy o psach, są i inni, którzy tak samo potrafią psy kochać i taką samą mają pasję. Są, niestety na świecie ludzie mądrzejsi ode mnie, od ciebie, od innych i trzeba to uszanować. I być konsekwentnym w swoich poglądach!!!!
Ja, jak widać, swoje psy trzymam na kanapie, ale bronię hodowców, którzy tego nie robią. Wiesz, dlaczego?
Bo wiem, jaka to [B]ciężka praca[/B] .......i dla hodowcy p.Dymnej i dla p. Supronowicz.Bo hodowanie psów to ciężka praca, nie tylko kasa z niej(bo często nawet jej nie ma)To tyle.[/quote]Ty tak szanujesz hodowcow, ze aż mnie to dziwi. Niesamowita zmiana nastrojów. najpieerw mieszasz niektorych hodowcow z błotem - przeczytaj wcześniejsze swoje posty, a tu nagle slyszę, ze trzeba wszystkich hodowcow szanowac. Pogadamy , jak wydoroślejesz i wyksztalcisz sobie jekis jednolity swiatopogląd, bo jak narazie, to nie można za Toba trafić. Zegnam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']parę postow wcześniej potepiasz hodowle Pani Supronowicz i mowisz , ze Ci niedobrze od lukru, a teraz już szanujesz. zadziwiajaca zmiana poglądow . [/quote]
Nigdzie nię potępiłam hodowli p. Supronowicz.Cytowałam twoje wypowiedzi dotyczące tej hodowli i wyśmiewałam,ze uznajesz ją za hodowle domową, a to róznica ogromna!A lukier to ty lałaś:diabloti:

[quote]Trudno Cie o to nie posądzać, bo przytaczasz dokladnie dyskusje , ktorą z nią prowadzilam, a wątpię czy jestem dla Ciebie tak interesująca osoba, ze sledzilaś moje wypowiedzi, w wątku nie dotyczącym twojej rasy, od chwili, gdy pojawilam sie na dogo[/quote]

Nie, nie jestes aż tak dla mnie interesująca, ale zanim cokolwiek powiem na temat danej osoby, to poznaje jej poglądy. między innymi na innych topikach.

[quote]najpieerw mieszasz niektorych hodowcow z błotem - przeczytaj wcześniejsze swoje posty, [/quote]

Podaj przykłady, bo ja nie bardzo wiem, gdzie mieszałam z błotem hodowców. Mogłam mieszać z błotem człowieka, tak jak próbowałam i udowodniłam tobie niekonsekwencję,i natychmiastową zmiane poglądów, ale nie hodowcę.
Jedynie co powiedziałam, to to,że mając dwie suki, jest się namiastką hodowli i umotywowałam to, dlaczego tak myslę.
Różnica między nami polega na tym,ze ja przyłapana na tym co ty, powiedziałabym....no, sorry, pomyliłam się. Nie myli sie tylko ten, kto nic nie robi.
A ty nadal idziesz w zaparte. I dlatego cię nie lubię.

Link to comment
Share on other sites

O, nie zauważyłam twojej ironii dotyczacej wykształcenia.Więc odpowiem i na to.
A niby dlaczego miałoby mnie boleć,ze masz wyższe wykształcenie? Bo nie bardzo rozumiem:shake:
Po prostu od wykształconego człowieka wymaga się więcej, wykształcenie [B]obliguje[/B] po prostu do innych zachowań, przede wszystkim do czytania ze zrozumieniem i logiką. To chyba proste, nie?

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=darkgreen]Po prostu od wykształconego człowieka wymaga się więcej, wykształcenie [B]obliguje[/B] po prostu do innych zachowań, przede wszystkim do czytania ze zrozumieniem i logiką. To chyba proste, nie?[/COLOR][/I]
[I][COLOR=#006400][/COLOR][/I]
[COLOR=black]Szkoda tylko, że autorka tych słów nie potwierdza tego własnym przykładem. Co do mnie to dodałabym jeszcze kulturę, w tym również wypowiedzi.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Przejedz sie do tej hodowli, a wtedy podyskutujemy. dziwie sie ,że interesujesz sie psami ze schoniska, a jednocześnie tak zaciekle bronisz masowych fabrykantow. Coś mi tu nie paasuje. to chyba wyłącznie dzialalnośc licząca na poklask na dogo[/quote]Oj, Draczyn, Draczyn... :lol: :lol: :lol:
Widzisz, po pierwsze ja nikogo nie bronię...
Juz pisałam, że ani w jednej, ani w drugiej hodowli nie byłam. Dlatego ich po prostu NIE KRYTYKUJĘ. Bo ich nie znam. Nie widzisz różnicy między bronieniem, a powstrzymaniem się od krytyki? :lol:

A czy ty byłaś w hodowli, którą opluwasz w tym topiku, czy znasz osobiście hodowców, których nazywasz "masowymi fabrykantami"? Czy może opluwasz ich tak a priori? Tylko dziwi mnie czemu opluwasz hodowlę kojcową, skoro w hodowlach kojcowych tak naprawdę nie widzisz nic złego, czego wyraz dałaś w przytoczonym przeze mnie topiku... :hmmmm: :niewiem: :wallbash: :lol:

[quote name='Draczyn']i po co znów te oszczerstwa, tam nie zyją z psow. Nie zabieraj głosu, jeśli nie jesteś zorientowana. Tam psy sa w budynku mieszkalnym, a to jest dla mnie ogromna rożnica.[/quote]
Przestronne kojce w budynku mieszkalnym? W hodowli Pani Supronowiz jest przecież ok. 40 psów. To jaki to budynek? Wieżowiec? :hmmmm:

[quote name='Draczyn']przytaczasz dokladnie dyskusje , ktorą z nią prowadzilam, a wątpię czy jestem dla Ciebie tak interesująca osoba, ze sledzilaś moje wypowiedzi, w wątku nie dotyczącym twojej rasy, od chwili, gdy pojawilam sie na dogo[/quote]
A nie pomyślałaś o tym, że osoby, które się nazwajem nie znają, mogą mieć identyczne zdanie na temat Twoich poglądów?
Jak sądzisz, ja również jestem sterowana? :cool3:

[B]Draczyn[/B], nie wiem, ile masz lat, ale dyskutując z Tobą (o pardon! Kłócąc się, no bo przecież ja uwielbiam sie kłócić, prawda? :razz: ), mam wrażenie, że rozmawiam z najwyżej dwunastoletnią dziewczynką :lol:

ps. Jeśli Ci "masowi fabrykanci" wytoczą ci proces o zniesławienie, co ja na ich miejscu pewnie bym zrobiła, to z przyjemnością wpadnę na rozprawę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Draczyn kochana,daj sobie spokój,szkoda Ciebie na taką przepychankę !
Co post to nowa zaczepka wobec Ciebie,najpierw "pozerałas" chyba swoje weterany,teraz jestes niekonsekwentna itd itd....Musisz zrozumiec ze zawsze znajda sie obroncy fabryk psów..... interes,dla takich ludzi to tylko interes,beda obrazac Ciebie broniac tych głupot,zeby chcociaz argumenty mieli sensowne.
Siedza psiny jak swinki hodowlane i to do cholery jest super bo maja czysto.Szlag by trafil:angryy: Jak jest sprawiedliwosc na tym swiecie to kiedys sami tak skonczą !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Musisz zrozumiec ze zawsze znajda sie obroncy fabryk psów..... [/quote][B]Hebulko[/B], ależ Draczyn to doskonale rozumie! Sama przecież broni "fermy hodowlanej", w której psy żyją w kojcach, a hodowanych ras jest dwadzieścia... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie fakt ze ktos trzyma psy w kojcu wcale nie oznacza ze pies cierpi katusze. Nie kazdy pies musi spac w luzku czy mieszkac w domu. Ze mieszka w kocju to wcale nie wyklucza ze wlasciciel spedza z nim czas, wychodzi na spacery itp. Mnie tylko zastanawia fakt jak mozna spedzac czas z psiakami jak jest ich 20 lub wiecej? Uwazam ze nie nalezy krytykowac hodowli za to ze sa w kojcach. Nalezy krytykowac te w ktorych psy cierpia. A dowiedziec sie tego mozna tylko poprzez BEZPOSREDNI kontakt z hodowca i psiakami. I jesli ktos ma 20 i wiecej psow i osoby ktore pomagaja mu w zajmowaniu sie tymi pssami ( spacery, szkolenia, kontakt z czlowiekiem czyli mizianko za uszkiem itp.) to ja niewidze przeszkod. Bo uwazam ze tak samo moga cierpiec przy w hodowli gdzie jest ich mnostwo i siedza w kojcach jak i te gdzie sa tylko 2 w calej hodowli. Kwestia tylko tego jaka opieke maja.

Pozatym odnosze wrazenie ze to co ma tu miejsce to nie dyskusja tylko poprostu wzajemne obrzucanie sie blotem. Przykre. A przeciez wszyscy kochamy psy.

Link to comment
Share on other sites

Myślalam Asher, że jesteś rozsadniejsza i umiesz logicznie myśleć. Pomyilam sie. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. "chlop swoje a pop swoje" Opluwacie to Wy mnie bezkarnie i niezgodnie z eregulamunem, bo tak ostro krytykując, powinnyście sie obie przedstawic, ale Wy jestście ponad regulaminami. Zegnam. Nie mam najmniejszej przyjemnosci prowadzenia dyskusji na tak niskim poziomie. bawcie sie bezemnie:diabloti::diabloti::diabloti: i w dodatku z cieniami

Link to comment
Share on other sites

Julieczko, nic dodać, nic ująć :klacz:
Ja również uwazam, że krytykowac należy te hodowle, w których psy cierpią, bez względu na to, czy będzie to hodowla kojcowa, czy domowa.

[quote name='julieczka_poz']Pozatym odnosze wrazenie ze to co ma tu miejsce to nie dyskusja tylko poprostu wzajemne obrzucanie sie blotem. Przykre. A przeciez wszyscy kochamy psy.[/quote]A nie odnosisz wrażenia, ze niektórzy tu obecni są do dyskusji po prostu niezdolni? ;) A wydawałoby się, że umiejętnośc dyskutowania, to wrodzona cecha istot myślących ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Myślalam Asher, że jesteś rozsadniejsza i umiesz logicznie myśleć. Pomyilam sie. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. "chlop swoje a pop swoje" Opluwacie to Wy mnie bezkarnie i niezgodnie z eregulamunem, bo tak ostro krytykując, powinnyście sie obie przedstawic, ale Wy jestście ponad regulaminami. Zegnam. Nie mam najmniejszej przyjemnosci prowadzenia dyskusji na tak niskim poziomie. bawcie sie bezemnie:diabloti::diabloti::diabloti: i w dodatku z cieniami[/quote]Draczyn, czy Ty umiesz czytać???? Jeśli umiesz, to przeczytaj regulamin Dogomanii. ZE ZROZUMIENIEM!!! :lol: :lol: :lol:

No i czy doczekam się odpowiedzi, czy ty w końcu hodowle kojcowe krytykujesz, tylko dlatego, że są kojcowe, czy może jednak niekoniecznie? Bo raz piszesz tak, raz siak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...