Jump to content
Dogomania

Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)


robkowa

Recommended Posts

[quote name='Tola']Dzisiaj zadzwonil DT, ze nie wytrzyma dnia dluzej z Fiszką:placz:[/QUOTE]
Jezusmaria, bo?
Coś zbroiła czy - jak to określa mój TZ w odniesieniu do Bugiego - "jej żywiołowość ich przytłacza" ???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jogi']dla mnie to nie wina Fiszki, tylko nieumiejętnosc Dt, ona do kojca po prostu się nie nadaje i zrobi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Nawet w sposób negatywny[/QUOTE]

Aaa, no to Fiszka jest całkowicie usprawiedliwiona, urodzona anarchistka, kocha wolność, no tak :)
Tylko teraz problem, szybciutko trzeba czegoś dla niej szukać !!!
Ratunku !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Aaa, no to Fiszka jest całkowicie usprawiedliwiona, urodzona anarchistka, kocha wolność, no tak :)
Tylko teraz problem, szybciutko trzeba czegoś dla niej szukać !!!
Ratunku !!![/QUOTE]
Niestety wciaż cisza.:roll:
Dzwonila pani z okolic Kluczborka - po ogloszenieu w MP - ale jak uslyszala, ze to Zamosc to az jęknęła.
Na nic sie zdały moje tlumaczenia, ze pomagamy w transporcie:roll:
Ja juz chyba nie zabiorę zadnego psa ze schronu bo widzę ze ten DT nie wybaczy mi Fiszki:roll:
Na nic moje tlumaczenia, ze była pogryziona; podobno z taką przebojowoscią to niemozliwe...

Jakos ostatnio mają "pod górkę" z domami zamojskie sunie

Link to comment
Share on other sites

Fiszka była u mnie kilka przez kilka dni po sterylce.Jest bystrą wesoła i inteligentna suczką.Startowala do mojej suczki dwa razy.Została upomniana w "psi sposób" i problem został rozwiązany.Teraz jest u mnie Cloe,gdyby nie ten fakt wzięłabym ją do siebie.

Link to comment
Share on other sites

szkoda mi psiulki,qurczę nikt z moich znajomych nie chce nawet grzecznej Finki a charakternej Fiszki to już wogóle,ona najlepiej nadawała by się do domu z ogrodem lub podworkiem żeby mogła swobodnie się wyszaleć i byłaby spokojniejsza w domu ,tylko gdzie taki domek który nie ma "szczekacza" ?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agada']Żadnego zainteresowania niunią po tej rozkładówce?[/QUOTE]
Dzwonila tylko ta pani z opolskiego...
Są telefony w sprawie Lady, Melisy i Almy.
O Fiszke nikt nie pyta:roll:
Nie wiem jak z Kawą, bo kontakt jest do Murki.
Idę na wątek Kawy - - zapytam ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agada']Ja też nie mam pomysłu na małą i nie znam nikogo odpowiedzialnego...
Tolu, a może Adam? Już raz pomógł..., ale to na czas wyjazdu, a potem....?[/QUOTE]

Dzięki agada za troskę...
Na czas wyjazdu Wojtka Fiszka będzie w mieszkaniu w bloku u mojej kolezanki ze szkoły.
Bardzo się denerwuję, jak to wszysto wypadnie:roll:
Jak będzie zachowywac się Fiszka i czy to nie jest zbyt duze wyzwanie dla kolezanki
Ale szykują się dni :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']Fiszka trzymaj sie i nie "zdjedz" koleżanki Toli bo one obie w strachu-masz być milutka i skraść serducho nowej chwilowej Pańci.[/QUOTE]

Fiszka to taka fajna suczka.Wesoła,pogodna i zadziorna.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki przepraszam za offa ale tu bardzo pomoc potrzebna [url]http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy/page7[/url] moze ktos zajrzy...

Link to comment
Share on other sites

Fiszka jest juz u mojej kolezanki, wczoraj zabralysmy ja od zadry.
Fiszka to cudowna istotka - tylko domu brak.
Kolezanka mieszka w bloku i sunia jka najbadziej nadaje sie do takiego domu - chodzi na smyczy, zachowuje czysrtosc, zostaje sama w domu - nie szczeka!!!, nic nie niszczy.
Co prawda dzisiaj kolezanka zastala ją rano na stole, ale przeciez nie wszystko od razu:cool3:
Fiszka jest wesoła, przytulasna; cały czas pcha się na kolana.
Przespała całą noc bez zadnych sensacji.
Czemu nikt nie chce Fiszki:placz:
Ona w kojcu w DT męczy się, domaga sie uwagi i zainteresowania, ktorego DT, z uwagi na charakter pracy nie moze jej dac:-(

Fiszka wczoraj tuz przed wyjazdem do mojej kolezanki

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4138/p1030418k.jpg[/IMG]


[IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6184/p1030414o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9216/p1030417s.jpg[/IMG]

i na spacerku z Marynią
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/603/zdjcie063i.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']hehe , jak taki mały psiak wskoczył na stół...nieprawdopodobne. Cudny ma ten pychol - zupełnie inny niż wszystkie[/QUOTE]
Fiszka to spryciara - nie musiala wskakiwac - przeszla na stół z kanapy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...