Jump to content
Dogomania

CACIB Kaliningrad 22-23.07.2006


kadziumia

Recommended Posts

[quote name='BarbeSale']zeby dostac ml. ch. Rosji przez zdobycie 1 CaC`a to trzeba byc ml ch Polski? Czy moze da sie bez tego ? :)[/quote]

Nie, nie da się. Aby po 1 CAC-u zdobyć Mł.CH. RUS trzeba być już mł. cham. jakiegoś kraju, nie koniecznie Polski (oczywiście zrzeszonego w FCI).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wojte_k']na stronie [URL="http://www.spaniel.pl"]www.spaniel.pl[/URL] przeczytałem, że championat rosji po jednym cac-u mogą uzyskać psy, które są championem własnego kraju... a wiecie jak wygląda sytuacja, gdy pies jest championem innego kraju niz tego, w ktorym jest zarejestrowany??[/quote]

Tak samo! Trzeba po prostu być już jakimś championem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta...i..bouvier']prosze podpowiedziec mi jak to jest jak mozna potwierdzic zgloszenie dzwonilam do zwiazku u nich a oni do mnie zebym nie [rzezywala napewnpo jest ................pani powiedziala tak nie pytajac nawet o psa rase i inne wazne sprawy:mad:[/quote]

przypomina mi to pytanie w naszym ZG o championaty :) tez zadnych danych uprzejma pani nie potrzebowala do udzielenia mi odpowiedzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Już Wam podaję info o wystawie :megagrin: :errrr: : Ufff... ale tego jest:diabloti: :cool3: :mdrmed:
22-23.07.2006
Sędziowie :
P.Król /Pl/, Olga Dolejsova /Cz/, Natalia Bulielik /Bcu/, Tatiana Czumakina /Bcu/, Larisa Kizina /Ru/
I termin /01.07.05-31.12.05:grin: :help1: -25 Euro
II termin /do 31.03.06/ - 30 Euro
III termin /01.04.2006 - 22.07.2006:???: :-D / - 40 Euro
klasa szczeniat i weteranów - 15 jewro:razz: , konkursy z resursy:eviltong: :cool3: ;) - 5 jewro
Kontakt :
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
jus, koniec:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saluczki']czempionat Rosji tylko za wygraną w kl. czempionów (otw. pośr.tego nie zapewnia) mam w domu takie 2 czempionki....[/quote]
saluczki, a skąd masz takie wiadomości???
Na stronie [URL="http://www.rkf.org.ru/eng/doc.htm"]rosyjskiego zwiazku[/URL] piszą:

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#333333][B]CHAMPION OF RUSSIA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Arial][SIZE=2]In[B] order to obtain the title "CHAMPION OF RUSSIA:[/B][/SIZE][/FONT]
[LIST=1]
[*][FONT=Arial][SIZE=2]The dog must be a Champion of one of the FCI member countries.[/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Arial][SIZE=2]Obtain one CAC title in Russia.[/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Arial][SIZE=2]The necessary papers (copy of the pedigree, copy of the Chamion Diploma of one of the FCI member countries, CAC Certificate) must be sent to the Russian Kynological Federation /129626, P.O.Box 100 RKF, Moscow, Russia/[/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Arial][SIZE=2]10 EURO or 12 US Dollars must be transferred to the following RKF Bank accounts: [/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Arial]Wyraźnie jest napisane, ze dla Championa kraju zrzeszonego w FCI do Ch.Ru. wystarczy 1 CAC otrzymany na wystawie w Rosji[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam wiadomosci podane przez [B]Magik.[/B]

-Na show CACIB i tak samo show CAC wystarczy 1xCAC dla Ch. jakiegos kraju zrzeszonego w FCI.
-I nie trzeba wystawiac tylko w klasie championow.
W kazdej kl.jest CAC.
-Na potwierdzenie z wystawy styczniowej i marcowej dogomaniacy wrocili z CH.Rosii.
-mozna zaplacic w dniu wystawy tylko trzeba to napisac na zgloszeniu.

Wszystko jest opisane na poprzednich[B] topikach o Kaliningradzie.[/B]

Ja jade w maju na CACa i tez na maila nie odpowiadali.:shake:
Ale wyslalam Faxem, rozmawialam po rosyjsku.
Ten sam klub organizuje CACIBowa,bo jest ten sam nr.tel.
ten tel/fax ma podane bledne kierunki
[FONT=Arial](0112) 71-26-18, 70-02-35, [/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/FONT][/EMAIL]

[B]USH[/B]
[U]Prawidlowo jest tak:[/U][COLOR=red][B]007 (4012) 71 26 18[/B][/COLOR]
nie ma problemu z dodzwonieniem sie i puszczeniem Faxu
kilka razy w tygodniu siedza w zwiazku.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Napisal ;[B]Basik[/B]A jaki to klub organizuje?
[/QUOTE]

Jakis klub "Faworit"
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=2]22-23 июля[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Калининград[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]КОО КК ФАВОРИТ, РФЛС[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Расписание[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2](0112) 71-26-18, 70-02-35, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magik'][FONT=Arial]Wyraźnie jest napisane, ze dla Championa kraju zrzeszonego w FCI do Ch.Ru. wystarczy 1 CAC otrzymany na wystawie w Rosji[/FONT][/quote]

No, jak pies ma championat, to jest wystawiany w Championach i potrzeba jednego CAC.
A jak nie ma Championatu, to potrzeba bodajże 6 CAC.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Napisal;[B]Gazus[/B] A jak nie ma Championatu, to potrzeba bodajże 6 CAC.[/quote]

Tu poczytaj:[U][URL="http://www.spaniel.pl/index_pl.htm"]http://www.spaniel.pl/index_pl.htm[/URL][/U]

[B]Gazus[/B] nie oplaca sie,chyba ze bardziej ci zalezy na CACIBie(i masz pewnosc).
Ja tak wystawilam rok temu ,niedokonczonego Ch.pl.
Wrocilam z res.CACIBem i CACem bez prawa ch.ru.:shake:

A co do klasy uzytkowej ,to popieram wystawianie w tej kl.
Rosjanie nie robia psom uzytkowosci.

[B]Musialek [/B]tu sa wszystkie wystawy:[U][URL="http://www.rkf.org.ru/ru/shows.htm"]http://www.rkf.org.ru/ru/shows.htm[/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...