Jump to content
Dogomania

Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)


madziara1983

Recommended Posts

Przepraszam wszystkich, że się mało udzielam, ale te sprawy, które teraz obrabiam strasznie ciężkie. Jestem rozgoryczona i wściekła.

To moze troszkę o finansach Magdy (właściwie to ja wszędzie o finansach - okropność).
Podsumuję, bo Magda jest strasznie roztrzepana i ciężko się połapać, co tam smaruje, a to Jej braki finansowe:
- brak na 1 Hialgan - 200-250zł.
- brak na zabiegi dostawowe 2x ok. 180-200zł.(to tak delikatnie)=ok.400zł.
- dojazdy ? - jeśli taxi to ok. 120zł.
- mocz i kupa - ok.70zł.
- karma dla Hektora - ok.220zł.
- inne leki i śr.opatrunkowe - ok.30zł.
Myślę, że to tak bardzo zgróbnie, ale może Magda coś doda, bo ja w tej chwili więcej nie pamiętam.
PODSUMOWANIE - ok.[B]1100zł.[/B]
Nie jestem zachwycona !!!!!!!! Długu w tym nie ma (to do wiadomości gdyby ktoś pytał).

Chyba musimy głośno wołać o pomoc !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Przepraszam wszystkich, że się mało udzielam, ale te sprawy, które teraz obrabiam strasznie ciężkie. Jestem rozgoryczona i wściekła.

To moze troszkę o finansach Magdy (właściwie to ja wszędzie o finansach - okropność).
Podsumuję, bo Magda jest strasznie roztrzepana i ciężko się połapać, co tam smaruje, a to Jej braki finansowe:
- brak na 1 Hialgan - 200-250zł.
- brak na zabiegi dostawowe 2x ok. 180-200zł.(to tak delikatnie)=ok.400zł.
- dojazdy ? - jeśli taxi to ok. 120zł.
- mocz i kupa - ok.70zł.
- karma dla Hektora - ok.220zł.
- inne leki i śr.opatrunkowe - ok.30zł.
Myślę, że to tak bardzo zgróbnie, ale może Magda coś doda, bo ja w tej chwili więcej nie pamiętam.
PODSUMOWANIE - ok.[B]1100zł.[/B]
Nie jestem zachwycona !!!!!!!! Długu w tym nie ma (to do wiadomości gdyby ktoś pytał).

Chyba musimy głośno wołać o pomoc !!!!!!!!![/QUOTE]

Nom tak ogolnie to jakos tyle bedzie az sie boje liczyc...Mysle ,ż emoż ejuz na tych podaniach nic odatkowego nie tzreba będzie robic i zmiescimy sie w 150zł za jedna wizyte .Tylko jeszce 26.07. Mamy kontrole u okulistki.Co do karmy to w tej chwili jeszce mamy troche to ja przenosze do mniej pilnych wydatków.
Najbardziej pilne to:
Hialgan ampułka -200-250zł
płyn do przemywania-narazie nie wiem ile jutro sie dowiem.......???
duzo idzie na jakies gaziki i takie pierdoły to do przecierania tych lap i oka ,kilka razy dziennie.
dwie wizyty na sggw - około 300-400zł
nom transport ..............na środe na sggw mamy,nie ma na powrót....
No i musze zacząc myslec o powrocie do domu...ehhhhhhhhhhhhhhhh plus dług dla Przyjaciel Koni....Strach pomyslec o tym wszytskim.Dobrze ,że mam leki do okaz narazie.maja strczyc na 2 tygodnie i mam nadzieje ,ż ena kontroli to juz wsyztsko dobrze bedzie....

Dzięki Przyjaciel Koni za jasny opis bo ja to naprawde czasem tak pisze,że się sama póxniej połapac nie moge jak czytam.........

Link to comment
Share on other sites

nie no, wszytsko mam... bez problemowo. sciagne je ze sciany w sklepie. myslałam ze chetnego nie bedzie... a tu jeden 3 chce... pusto na tej scianie bedzie... musze jakas scieme wymyslic dla przedstawiciela... i koniec kolejnej aukcji...tym razem tylko 22 zeta...ale jeszcze nie wiem na ktore konto to gosciu przesle. ale i tak wszystko trafi do Ciebie:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUMA.PUSIA']Heh.. kiedys odiwedze Hektorka... i Ciebie tez jak nie masz nic przeciwko.. ale kiedy... tydzien temu 2 razy byłam w Zgorzelcu...aj... ale Ty i tak chyba w warszafce siedzisz teraz...[/QUOTE]


Ty w zgorzelcu:-o :-o :-o no co Ty.... A co Ty tam robiłas???

No ja teraz to w warszawie ale do domu wracam to napewno się spotkamy jak bedziesz.....

Link to comment
Share on other sites

gdybys miała strone www to na allegro mozna kupic jakis skuteczny mailing do 20000 osob. jakbys miała taka stronke to bym kupiła ta aukcje. zreszta wejdz na nia i sama oblukaj nr aukcji to 113821163

we wtorek przejedzałam jak jechałam do niemiec i w sobote jak wracałam... po auto z mezem byłam i teraz dlatego taka spłukana jestem. choroba jasna.

Link to comment
Share on other sites

Tak myslałam własnie ,że do niemiec albo czech jechałaś...



Co do tego allegro.To ciekawie brzmi ale kto mi teraz strone zrobi, ten komp pada na maxa w każdej chwili moż epaść zupełnie,nic na nim zrobic nie moge .Rano juz myslałam ,że się posypał bo wł nie moglam.Ale interesująco brzmi ta aukcja.

Gruby cos bardzo nie spokojny dzis marudzi i jakis taki nerwowy jest.Zaraz musze mu oczy mascia nasmarowac......

Link to comment
Share on other sites

Bylismy wlasnie na spacerku.....Gruby jakiś nerwowy sie zrobił jak cholera.Nie wiem zcemu.Denerwuje mnie juz cały dzien.Przed chwila smarowaliśmy oczy i płukalismy łapy ,troche kiepsko z tymi łapami bo zrobiły się wszytskie czerwone i nie tylko pod spodem ,miedzy palcami tez...kurde.Może to dlatego ,że deszcz dzis padał to się od mokrego pogarsza ale ja mu wycieram lapy jak do domu wraca.Kurde mam nadzieje,że zejdzie do rana,Jutro w aptece zapytam o jakies maści dla alergików na silne podraznienia ,moze choc się cos dowiem..........jesuuu żeby tylko zeszlo, bo teraz dermatolog to tragedia by była..........

Link to comment
Share on other sites

Zbyt pozno dotarłam do tego watku,nie umiem sie poprostu poruszac po dogo jeszce,dlatego b.prosze gdybyscie potrzebowali pomocy finansowej w leczeniu i gdy bede miec akurat kase to piszcze na pw. Na leczenie psiaka na razie przesyłam 150 PLN,wiesz jak to jest jest srodek miesiaca,ale powiedzmy,ze mam kilka fuch,wiec jak tylko wpadnie mi kaska na konto to pomoge.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='V.Wrocław']Zbyt pozno dotarłam do tego watku,nie umiem sie poprostu poruszac po dogo jeszce,dlatego b.prosze gdybyscie potrzebowali pomocy finansowej w leczeniu i gdy bede miec akurat kase to piszcze na pw. Na leczenie psiaka na razie przesyłam 150 PLN,wiesz jak to jest jest srodek miesiaca,ale powiedzmy,ze mam kilka fuch,wiec jak tylko wpadnie mi kaska na konto to pomoge.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.[/QUOTE]

Witam nowa duszyczke.Dziekujemy bardzo goraco za pomoc:loveu: :loveu: :loveu: Kazdy grosz nam w tej chwili jest potzrebny.I każda suma nam pomaga.:loveu: Dla nas to bardzo duza suma i w tej chwili bardzo sie przyda.

Link to comment
Share on other sites

Witam Ludki ponownie.Nastapiła u nas zmiana planów.Dzwonił do mnie przed chwila nasz Dr. który operował Grubego .Był na urlopie ale powiedział,że chce Grubego zobaczyc i zeby wstrzymac sie z jednym Hialganem ze wzgledu na tyle narkoz w krótkim czasie. Zmiana planów wygląda tak. Na środe jedziemy do Dr.pokazac Grubego,tz Dr popatrzy jak to wszystko wygląda i czy dobzre sie goi.A Hialgan zostanie podany 26.06 przy jednoczesnej kontroli u okulistki.Wiec odpada nam jeden koszt podania Hialganu.Wiec w środe do naszego Dr na kontrole ,a za tydzien w srode do jego asystenta i do okulistki.Kontrola plus Hialgan.

Link to comment
Share on other sites

Madzia mialam eska napisac ale nie mam z czego. kolejna sierotka na moje konto wpłaciła...grrr... jednemu namieszałam i wpłacił na moje i na twoje hehe.. oblukaj przelew czy masz za kill bill i jakis "dom piwa" czy cos takiego. na aukcjch ktos cosik licytuje :-) ale juz zmieniałam na Twoje konto. ale zastanawiam sie czy jednak nie lepiej na moje,, wtedy szybciej sprawdze czy kasiorka doszła i Tobie głowy zawracac nie bede... a potem większy przelew do Ciebie pójdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUMA.PUSIA']Madzia mialam eska napisac ale nie mam z czego. kolejna sierotka na moje konto wpłaciła...grrr... jednemu namieszałam i wpłacił na moje i na twoje hehe.. oblukaj przelew czy masz za kill bill i jakis "dom piwa" czy cos takiego. na aukcjch ktos cosik licytuje :-) ale juz zmieniałam na Twoje konto. ale zastanawiam sie czy jednak nie lepiej na moje,, wtedy szybciej sprawdze czy kasiorka doszła i Tobie głowy zawracac nie bede... a potem większy przelew do Ciebie pójdzie...[/QUOTE]

No jak wolisz.Mi Przyjaciel Koni sprawdza stan konta i dzwoni do mnie i mówi mi ile jest i za co wpłyneło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUMA.PUSIA']a za cegiełki doszedł mój przelew hehe... jak tak to czekam na tapetke hehe:loveu:[/QUOTE]

Za cegiełki to nie wiem czy doszedł ale chyba doszedł 25 zł miało byc???Bo coś takiego widziałam.....tz Przyajciel Koni mi mowiła ,ze jakis jescz etaki była....Zaraz wysle Ci tapetke ;-)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Własnie jestesmy po spacerku i po sniadanku,zaraz zakrapiamy oczka. Wczoraj sciagnełam Grubemu dwa szwy.Wszystko wyglada dobrze po sciagnieciu ,zaraz ściągne pozostałe.Ta rana jakos ogólnie goi sie brzydko.Jest czerwona i taka brzydka jakaś....eehhhh Zobaczymy co nam Dr powie w środe na kontroli.

Link to comment
Share on other sites

Witam Ludki.Wkoncu mam jedna dobra wiadomośc Minowicie : udało się załatwic transport na powrót do domu.....ehhhh Wracamy 28.lipca .Wiec 29 nad ranem bedziemy juz w domu.Teraz zostały nam jeszce 2 planowane wizyty, jedna kontrolna u naszego Dr w elwecie i druga na Sggw podanie Hialganu i kontrola u okulistki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...