Jump to content
Dogomania

Halo - przepiekny 9-cio letni TTB - MA DOM


ageralion

Recommended Posts

[quote name='agnieszka32'][B]Szukamy nowego miejsca dla Halo i to w trybie BARDZO PILNYM!!![/B]


Bardzo prosimy też o deklaracje, stałe i jednorazowe, na jego utrzymanie i leczenie. Same nie damy rady :-([/QUOTE]

Dlaczego?Co się dzieje?Deklaruję 20 zł stałych deklaracjii.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam parę rzeczy - mogę przesłać do którejś z was, żeby wystawiła. nie chcę sama teraz prowadzić bazarku bo niedługo będę miała mnóstwo na głowie (sesja) i nie dam rady ogarniać do tego jeszcze wpłat, osobnej wysyłki do wszystkich kupujących, robienia rozliczeń, itd. Której z was wysłać? poproszę adres na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster&lusi']Dlaczego?Co się dzieje?Deklaruję 20 zł stałych deklaracjii.[/QUOTE]
Dziekujemy bardzo :Rose: Jak sie wszystko wyklaruje, to opiszemy szczegoly. Pewne jest, ze Halo musi zmienic DT i ze nasz dlug u weterynarza rosnie...

[quote name='pinkmoon']ja mam parę rzeczy - mogę przesłać do którejś z was, żeby wystawiła. nie chcę sama teraz prowadzić bazarku bo niedługo będę miała mnóstwo na głowie (sesja) i nie dam rady ogarniać do tego jeszcze wpłat, osobnej wysyłki do wszystkich kupujących, robienia rozliczeń, itd. Której z was wysłać? poproszę adres na pw.[/QUOTE]
Juz pisze, dziekujemy slicznie :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Marta,jeśli A.R.S. przekaże dochód z orientalnego bazarku na Eni, to powinnyśmy sobie na razie poradzić finansowo, weźcie wtedy pieniądze z bazarku "multimedialnego" na Halo. Ja znalazłam rano kabel, postaram sie zrobic zdjecia 2 par butów i prześle je Tobie lub Adze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Marta,jeśli A.R.S. przekaże dochód z orientalnego bazarku na Eni, to powinnyśmy sobie na razie poradzić finansowo, weźcie wtedy pieniądze z bazarku "multimedialnego" na Halo. Ja znalazłam rano kabel, postaram sie zrobic zdjecia 2 par butów i prześle je Tobie lub Adze.[/QUOTE]
Jeden z bazarkow multimedialnych byl typowo na Enigme i sunia te pieniazki dostanie :) Drugi byl robiony ogolnie na TTB, wiec cos bedzie na Halo i Enigme, bo sunia nalezy co TTB Szczecin. Ja wiem, ze Ty bys dom wyprzedala na psiaki ale tak nie mozna, jak potem bedziesz pomagala kolejnym?:mad:

A zdjecia butow podeslij mi, to wystawie na bazarku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

postaram się wspierać Hallo. Nie moge zadeklarowac sie na stałe bo sezon wakacyjny to u mnie posucha (brak nadgodzin, dodatkowych godzin itp) ale obiecuje ze bede molestowała znajomych i od nich wyciągała ile się da. Skąpiradła są ale coś wyskrobią. Będzie dobrze. Damy radę. Nie może być inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']mylisz sie -poczekaja jak sie cos wyklaruje...[/QUOTE]
a jednak.....Hallo zasługuje na najlepszy dom.Nie rozumiem dlaczego nie mógł zostać choć na dt skoro nie są,,właścicielki'' obciążone kosztami jakoś mi się to w głowie nie mieści...

Link to comment
Share on other sites

najprawdopodobniej halo pojedzie do mariamc, jako psiak z "BB", jednak bez pomocy finansowej nie damy rady. obawiam się sporych kosztów diagnostyki i leczenia. ciotki, POMOCY! ten stary i chory pies zasługuje na lepszy los niż śmierć w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']A jak na chwile obecną jego zdrowie?[/QUOTE]

Rozmawiałam dzisiaj z weterynarzem - Halo przytył już te 2 kilogramy, które stracił. Ale nadal jest słaby...
Dalszą diagnostykę przeprowadzimy już u Danusi w Szczecinku. Tam będzie pod najlepszą opieką.

Tak mi żal tego psa, stracił swojego Pana, po 9 latach życia na kanapie wylądował w schronisku, niechciany...:-(
Potem wydawało się, że trafił na swoich ludzi, ale.... to już inna historia. :shake:

Halo musi szybko zniknąć z obecnego domu, jeśli mu nie pomożemy, wróci do schroniska, a stamtąd już raczej nie wyjdzie ...

Link to comment
Share on other sites

co za pech... :( na razie mam "w kieszeni" Eni ale przesłałam Marcie zdjęcia butów na bazarek, zróbcie szybko, żeby się uzbierały finanse na leczenie + pobyt w Sz.
a tak się wszystko ładnie zapowiadało (no ale skąd ja to znam), powodzenia pieseczku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bebcik']a macie już na oku konkretny hotelik?[/QUOTE]

[quote name='agaga21']najprawdopodobniej halo pojedzie do mariamc, jako psiak z "BB", jednak bez pomocy finansowej nie damy rady. obawiam się sporych kosztów diagnostyki i leczenia. ciotki, POMOCY! ten stary i chory pies zasługuje na lepszy los niż śmierć w schronisku.[/QUOTE]

Tak - hotelik u mariamc w Szczecinku, prowadzony przy najnowocześniejszym schronisku w Polsce (właściwie to sanatorium dla psów).

[url]http://www.szczecinek.schronisko.net/index.php?mod=gbook&start=3[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/179750-Schronisko-w-Szczecinku-zapraszamy-do-odwiedzin!-Mo%C5%BCe-znajdziesz-tu-przyjaciela[/url]

Halo będzie miał swój własny boks z mięciutkim legowiskiem, wyjście na prywatny wybieg (z trawą z rolki), spacery, bieganie po dużym wybiegu, mnóstwo wolontariuszy tylko do głaskania, miziania i spacerków. Wspaniałą opiekę, w tym weterynaryjną z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.

Przebywało tam (i nadal przebywa) wiele naszych psiaków - trafiają tam wychudzone, zaniedbane, chore, wymęczone fizycznie i psychicznie. A wychodzą zdrowe, odkarmione, piękne, zadbane, szczęśliwe i uśmiechnięte.

To naprawdę wspaniałe miejsce, cudowna opieka, pracownicy oddani zwierzakom całym sercem. To jedyne schronisko, w którym byłam i nie płakałam po wyjściu - psiaki są zadowolone, zrelaksowane i spokojne.

Koszt to 200 zł miesięcznie (z dobrą karmą) + koszty leczenia.

Link to comment
Share on other sites

"Koszt to 200 zł miesięcznie (z dobrą karmą) + koszty leczenia."
w takim super miejscu, tak tanio? Zaklepywać miejsce dla hallo i podać numer konta proszę a może coś zacznie wpływać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bebcik']"Koszt to 200 zł miesięcznie (z dobrą karmą) + koszty leczenia."
w takim super miejscu, tak tanio? Zaklepywać miejsce dla hallo i podać numer konta proszę a może coś zacznie wpływać :)[/QUOTE]
miejsce zaklepane. numer konta na pw chętnym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...