Jump to content
Dogomania

Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Dla wszystkich chętnych aby pomóc małemu MISIOWI podaje numer konta [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#000000]Agnieszka Bartnicka [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#000000]05-200 Wołomin[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#000000]ul.Polska 14/3[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=black][FONT=Verdana][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]52 1160 2202 0000 0000 7867 2300[/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Misiu jest w schronisku. Jest bardzo chory. :(
Nie wiem, czy dostaje antybiotyk.

AGA35 Go dzisiaj odwiedziła w schronie.
Będą nowe zdjęcia...

Ja tu zaprosiłam, pisząc pw, ponad 90 osób. :( Przyszło może z 9-ciu prawdziwych dogomaniaków! :(

I chyba to będzie prawda, co pisałam w pw, że Misiu pójdzie na "smętarz dla zwierzaków"... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Misiu jest w schronisku w Klembowie (to koło Warszawy).
A hotelik Kikou jest w okolicach Gryfowa Śląskiego ok. 60 km od Legnicy.
Kikou mówiła, ze trzeba jechac na Zgorzelec.
Ja nie wiem - od Warszawy jakieś 600 km..:placz::placz:[/QUOTE]
Dokładnie tyle, Moniko. Moim zdaniem Misio musi jak najszybciej trafić do dobrego weta. Nie może w takim stanie jechać do Kikou. Czy w klembowie nie ma opieki weterynaryjnej? Są pieniądze na koncie. Może zaoferować sfinansowanie dobrych leków? Przeciez każde schronisko i przytulisko MUSI mieć opiekę weterynaryjną - pomijam jej jakość. To wynika wprost z zapisów Ustawy o Ochronie Zwierząt. Jaki lekarz opiekuje się psami w Klembowie? To małe przytulisko, żaden moloch. Chyba można tam z kims rozmawiać na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

to nieprawda że stry pies nie może mieć narkozy , jakieś bzdury
jeśli to bliska Warszawy dlaczego chcecie go tak daleko wieść ,macie wspaniały hoteli u Alina S
w Jaktorowie , jest chyba wolne miejsce , piszcie do niej , ona zajmuje się tez staruszkami
< mój > jeden który był u niej znalazł szybko dom i odzyskał u Aliny chęć życia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']może pieniądze w większej części przeznaczyć na leczenie
jeszcze raz wspomonam o hotelku u Aliny S pod Warszawą[/QUOTE]

U Aliny jest miejsce, bliżej jest i szybciej mógłby trafić do hoteliku

W przypadku nieoczyszczonej rany czas naprawdę bardzo się liczy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...