Jump to content
Dogomania

strzyżenie maszynka


jaszczurka

Recommended Posts

Od pewnego czasu sama obcinam Czariemu glowe, lapki i ogonek nozyczkami. Ostanio znalazlam w Karusku niedroga maszynke i sobie zamowilam, zeby moc takze samodzielnie wystrzyc mu tulow. Jeszcze nigdy nie strzyglam maszynka, czy latwo jest zepsuc? Macie jakies rady, jak sie do tego zabrac 1 raz?

Link to comment
Share on other sites

Chodzilo mi raczej o zepsucie fryzurki :) Moj psiak nie jest wystawowy, byl strzyzony "na szczeniaczka" i na "sznaucerka"(przez fryzjerow) a teraz po prostu sama przycinam mu wloski. Na lato mial grzbiecik strzyzony na calkiem krociutko, teraz jest jeszcze chlodno, wiec chce sprobowac nieco dluzej. Do tej pory tulowia nie ruszalam, bo nie ma jak nozyczkami, tylko pod brzuszkiem podcinalam wloski. No i uszyska tez ma nie-wygolone. Wiec chce sprobowac zrobic mu tulow i uszy. Jak obserwowalam prace pani fryzjerki to nie wygladalo to na skomplikowane,ale pewnie tylko tak wygladalo, mam nadzieje, ze nie bede sie pozniej wstydzic wyjsc z psem na ulice ;)

Link to comment
Share on other sites

pozostaje Ci więc spróbować

znajdź dobre zdjęcie podobnego pieska i kopiuj ;)

widziałas jak to się robi więc dasz radę, tylko na uszka uważaj żeby nie skaleczyć

a ta maszynka co zamówiłaś ma rózne wysokości ostrz??
bo piszesz że na króciutko to jeszcze za wcześnie

mozna ostrzyc i sweterek ubierać

Link to comment
Share on other sites

Juz po wszystkim. W sumie bardziej moj TZ go ostrzygl bo jak dorwal sie do maszynki to juz mi nie oddal ;) Chyba nie wyszlo nam tak zle jak na pierwszy raz ;) Najgorzej z uszkami. Nie sa zbyt rowno a pies sie wyrywa. I mam problem z tylem glowy - na kark wystaja mu jasne wlosy z glowy, czlowiek probuje to wyrownac, a on trzepnie glowa i znow jest zle. A fryzjerce te uszy i glowa tak ladnie wyszly. Jednak wprawa to wprawa :)
Wkleilabym fotke jak wyglada ale popsul sie nam aparat :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...