Jump to content
Dogomania

Bo my kochamy BRYTYJCZYKI!!


Gana

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niezła impreza się zapowiada:cool3: :lol: ...

Odnośnie 'psich'imprez.w maju organizowany jest obóz klikerowy:multi: .Nie wiem czy ktoś z seterowiczów robi coś ze swoimi psami poza bieganiem po wystawowym ringu ale szkolenie pozytywne to naprawde świetna zabawa:p .Może się skuśicie:razz: ?My z pewnością jedziemy;) .

Link to comment
Share on other sites

Na zlot, do Poznania dojadę pociagiem, ale trzeba dojechać jeszcze do tej miejscowości, niby kursuje tam jakiś autobus, ale znając siebie boję się że wsiądę nie w ten co trzeba, zwłaszcza że on nie odjeżdża spod dworca PKP tylko z jakiegoś tam ronda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Niezła impreza się zapowiada:cool3: :lol: ...

Odnośnie 'psich'imprez.w maju organizowany jest obóz klikerowy:multi: .Nie wiem czy ktoś z seterowiczów robi coś ze swoimi psami poza bieganiem po wystawowym ringu ale szkolenie pozytywne to naprawde świetna zabawa:p .Może się skuśicie:razz: ?My z pewnością jedziemy;) .[/quote]

Oooo? Kolejny seterek na obozie majowym? Ja od 5 lat nie opuściłam ani jednego obozu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniasek']Oooo? Kolejny seterek na obozie majowym? Ja od 5 lat nie opuściłam ani jednego obozu :)[/quote]
Czyli Wy tez będziecie:multi: .Jesteście mocno zaawansowani w 'klikaniu'?Bo my dopier zaczynamy,nie wiem jak to będzie na tym obozie bo zbyt wiele to nie potrafimy jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Czyli Wy tez będziecie:multi: .Jesteście mocno zaawansowani w 'klikaniu'?Bo my dopier zaczynamy,nie wiem jak to będzie na tym obozie bo zbyt wiele to nie potrafimy jeszcze...[/quote]

Raczej mocno ;) Możesz nas zobaczyć na kasetach z poprzednich obozów [URL]http://www.filmy.kliker.prv.pl/[/URL]

A wogóle jesteście na liście kliker? Przepraszam że pytam ale jakoś nie kojarzę, może nie czytam zbyt regularnie listy.
Uczestnicy obozu muszą być zapoznani z teorią uczenia oraz pies powinien mieć uwarunkowany kliker tzn. powinien wiedzieć co oznacza dźwięk klikera (że po kliku jest nagroda) oraz powinien mieć conajmniej wyuczony target. Więcej nic nie musicie mieć nauczone, jest wiele ciekawych zajęć na ktore warto się wybrac, żeby chociaż czegoś się samemu nauczyć.
Poza tym to świetna forma wypoczynku za niewielkie pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniasek']A wogóle jesteście na liście kliker? Przepraszam że pytam ale jakoś nie kojarzę, może nie czytam zbyt regularnie listy.[/QUOTE]
Nie nie ma nas tam jeszcze....
[QUOTE]Uczestnicy obozu muszą być zapoznani z teorią uczenia oraz pies powinien mieć uwarunkowany kliker tzn. powinien wiedzieć co oznacza dźwięk klikera[/QUOTE]
Risa jest uwarunkowana na dżwięk klikera,umie kilka komend,a ja sporo czytałam:-) .Tylko niestety gorzej mi wychodzi zastosowanie tej wiedzy w praktyce:roll: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...