Jump to content
Dogomania

Bo my kochamy BRYTYJCZYKI!!


Gana

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gana']Niech ten topic będzie takim naszym ogólnym seterkowym pokojem do pogadania o naszych rudych pięknościach :)[/quote]

To może niech to będzie taki ogólny seterkowy "off topic",czyli wszystko o seterach i ich milośnikach.Poniewaz w topicu "gdzie najlepiej kupić setera" robi się bałagan,przydało by sie miejsce,gdzie można by ogólnie pogadać nie tylko o seterkach;) .

No więc Gana obawiam sie,że z tymi spacerkami to ciężko będzie:roll: jak Ty sie do Złotnik wyprowadzasz.Ale w czerwcu to ja odbieram moją piekność:p ,więc jeszcze będziemy mialy okazję się spotkać:smile: .

Powiedz mi coś o Twojej Ganie.Bo mój seter się jeszcze nie narodził,a ja juz sie boję,że będą jakies problemy(mam pecha do rasowych psow:shake: ).
Czy Gana miała jakies problemy zdrowotne?Ma alergie,jakies specyficzne wymagania żywieniowe?A jak u Was wyglądała sprawa spacerow w wieku szczenięcym?Tzn. czy ograniczalaś jej ruch,czy biegała bez smyczy i nie bylo objawów nieprawidlowości w stawach;kulawizna,sztywność łap itp.(jestem przewrażliwiona na tym punkcie;mam drugiego psa z dysplazją!).A czym ja żywilas jak była szczeniakiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']A jak u Was wyglądała sprawa spacerow w wieku szczenięcym?Tzn. czy ograniczalaś jej ruch,czy biegała bez smyczy i nie bylo objawów nieprawidlowości w stawach;kulawizna,sztywność łap itp.(jestem przewrażliwiona na tym punkcie;mam drugiego psa z dysplazją!).A czym ja żywilas jak była szczeniakiem?[/quote]

[B]Jureja:[/B] ;-) ..nie powinno być żadnych problemów z seterkiem jak z dobrej hodowli będzie. Może nie o irlandach, ale gordonach, które są rasą bardziej zagrożoną, a to co robiła za młodu (i często nadal robi) Blue to włos się na głowie może zjeżyć. Ciągłe zapasy z cięższą Vegą i gonitwy bez końca, skakanie prawie że na wysokość mojej twarzy i lądowanie na dwóch tylnych łapkach..nie zlicze ile razy skądś spadła (w tym raz z kilkunastu stopni schodów :-o ), umie przechodzić przez siatkę ogrodzeniową wysokości 2m :angryy:. Przy tym wszystkim nic się nie dzieje...Pies jak z gumy..a uwierz, że najmniejszą rzecz bym raczej wyłapała :roll:
I tak jednak spytam..nie obawiasz się o Raję i wspólne szaleństwa z seterkiem?

Link to comment
Share on other sites

Jureja.. ja mam pomysł.. nie chcę się rozpisywać, więc proponuję spotkanie. Mogłabyś mnie ewentualnie odwiedzić, zobaczyłabyś Ganę a ja bym Ci dokładnie opowiedziała jak było od pierwszego dnia. Ale z góry mówię.. naprawdę nie masz się czego obawiać jednak oid samego początku do psa podejście trzeba mieć.

CO TY NA TO? :)

Link to comment
Share on other sites

ide obskubać Ganusi mięsko z kurczaka na wieczór :D

wiecie może czy jest możliwość zmiany nazwy topicu? bo popelnilam gafe... powinno być w sumie BO MY KOCHAMY BRYTYJCZYKI.. byłoby sprawiedliwiej no nie? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gana']
wiecie może czy jest możliwość zmiany nazwy topicu? bo popelnilam gafe... powinno być w sumie BO MY KOCHAMY BRYTYJCZYKI.. byłoby sprawiedliwiej no nie? :P[/quote]

Musisz edtować pierwszy post, i w nim zmienić tytul. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Nor(a) [/B]o Raję sie już nie obawiam,bo z nią jest coraz lepiej;)Ona sama dawkuje sobie porcję ruchu,i po szaleństwach w naszym ogrodzie potrafi przespać pół dnia,czasami biega mniej,a czasem wiecej w zależności od samopoczucia.
Jak zajdzie potrzeba to powtórze kurację kw.hialuronowym i zrobię RTG,które pomoże mi zdecydowac,czy będzie mogła chodzić z seterem w pole,czy będzie musiala zadowolić sie ogrodem:-)
Bardziej obawiam sie o setera,którego może stratować w zabawie:shake:.

[B]Gana[/B] z tym spotkaniem to świetny pomysł:) moglybyśmy się spotkac na przyklad na tym spacerku,na który sie teraz umawiacie.Albo jak będzie ładna pogoda to moglabym zabrać moją rhodezjanke do miasta(i tak mialam zamiar ja socjalizować w mieście).;)

Link to comment
Share on other sites

Jurejko ja zapraszam do mnie, a jeśli nie to spotkamy się na spacerku ;-)

jeśli chodzi o karmienie Gany to ja ją karmię suchym ale kto byl chcial ciagle wcinać jakieś twarde COś?? czasem trzeba psu dogodzić :D czasem nawet wołowinką :):)

Link to comment
Share on other sites

w tym dziale wszystko zardzewiale ale GANA TO ROZRUSZA :P nie no żartuje.. musimy się wziąć w garść i troszke to wszystko rozkręcić!!!!
a chwalić się można OD CZASU DO CZASU po jednym zdjęciu ;) ten topic zastąpi nam wszystkie inne bo po co się rozdrabniać :P

Link to comment
Share on other sites

hehe fakt :P ale oprócztego, że ładnie wyglądają leżąc na skórzanych wypoczynkach na salonach to jeszcze lubię kąpać się w błocie i gonić różne dziwne stworzenia :)
ey SETERKOWICZE gdzie jesteeeścieee? same z Nugatową nie damy rady tego tematu przy życiu utrzymać :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gana']hehe fakt :P ale oprócztego, że ładnie wyglądają leżąc na skórzanych wypoczynkach na salonach to jeszcze lubię kąpać się w błocie i gonić różne dziwne stworzenia :)
ey SETERKOWICZE gdzie jesteeeścieee? same z Nugatową nie damy rady tego tematu przy życiu utrzymać :P[/quote]

dokładam się z czarnym żeby komplet był :diabloti:
na razie tyle bo mam problem z wyborem zdjęć. :roll:
Poza tym na sporej ich części jest ...kawałek psa (za szybka jest :p )

[IMG]http://milka.net.pl/vega/12.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gana']Jurejko mówi Ci to coś??:
[IMG]http://gallery.seterkowo.org/d/5164-1/Ardan+of+the+funny+home.jpg[/IMG]
ja tam byłam! i go widzialam! aaajjjjj CLUBSHOW IN BELGIUM 2005[/quote]

Wiesz Gana dla mnie to jeszcze prawie wszystkie setery wyglądaja tak samo:oops: Ale czyżby to był Ardan?

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę może przyjade,jeśli nie będe miała innych planów...jeszcze sie dokladnie umowimy;) .Zastanawiam się,czy wziąść Raję:roll: dużo tam będzie psów?Bo ona nie moze za dużo biegać,a raczej nie wytrzyma na smyczy,jeśli dookoła będą szaleć inne psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...