Jump to content
Dogomania

Fryzjer dla yorka w W-awie.


PiotrT

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ceny są różne.zależne od tego co robimy przy piesku, pielegnacja to kąpiel,balsam,rozczesanie,ewentualnie w oleju,jeśli piesek ma długi wystawowy włos,a nie chodzi w papilotach,wyregulowanie głowki,strzyzenie podbrzusza,miejsc "intymnych", łapek,uszu, obciecie pazurków,wyskubanie włosów z kanału słuchowego,oczyszczenie gruczołów okołoodbytowych. Strzyżenie obejmuje te wszystkie pielegnacje plus modelowanie fryzury w jednym z kilku wariantów.Oczywiście do salonu przychodzą nie tylko yorki ale też inne male rasy- shih tzu, lhasa, jamniki szorstkowłose, westie,sznaucerki mini, pudle,bichony,maltańczyki,spaniele a nawet bywa tu "Sunia" kundelek ze schroniska,której pan za wszystkie smutne przejścia obiecał wizyty w "najlepszym salonie"(to jego slowa) do końca życia:)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='ramzesik']W sprawie strzyzenia oraz wszelkiej pielęgnacji yorków polecam Panią Marte 665-725-521 . Dojazd do klienta za free. Niskie ceny oraz szybkie terminy[/QUOTE]
a ta pani jest z jakiegoś salonu?
szukam kogoś kto raz na jakiś czas fachowo i delikatnie rozczesze taką jedną łobuzicę;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='ramzesik']W sprawie strzyzenia oraz wszelkiej pielęgnacji yorków polecam Panią Marte 665-725-521 . Dojazd do klienta za free. Niskie ceny oraz szybkie terminy[/QUOTE]

a ja nie polecam!
pani miala oddzwonić i umówić się i wieeeeelka cisza!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Ewa i flatki']Bardzo polecam salonik Renaty Kozłowskiej, który działa przy lecznicy na ul. Nowogrodzkiej. Używa dobrych, niealergizujących szamponów i odżywek.
Ma wiele yorków pod opieką ( innych ras również)
Telefonicznie można sie umawiać: 502 028 228[/QUOTE]

Ewa, Swięte słowa :) Dziękuję za "namiary" :)
Dopóki tam nie nie pojechałam, nie miałam pojęcia, że mam takie ładne psy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Ewa i flatki']Bardzo polecam salonik Renaty Kozłowskiej, który działa przy lecznicy na ul. Nowogrodzkiej. Używa dobrych, niealergizujących szamponów i odżywek.
Ma wiele yorków pod opieką ( innych ras również)
Telefonicznie można sie umawiać: 502 028 228[/QUOTE]

Ja również dziękuję za namiary na p.Renatę Kozłowską przy lecznicy weterynaryjnej (w bramie) ul.Nowogrodzka 8 Warszawa-Centrum (dla korzystających z komunikacji miejskiej:trzeba wysiąść na przystanku Dom Handlowy SMYK), tel.502-028-228. Pani cierpliwa i spokojna. Wczoraj strzygła (do zera) i kąpała staruszka mieszańca mini-pudelka znajomej.Mogłyśmy być z nim przez cały czas, bo to mały histeryk:)Wszystko trwało ok.2h, bo chłopczyk był bardzo zaniedbany. Całość : strzyżenie, kąpanie,odżywka, czyszczenie uszu i obcinanie pazurków 60zł:) (choć wstępnie miało kosztować 80zł)-Pani ulitowała się nad psiakiem- znajoma ma trudną sytuację finansową i piesek rzadko ma możliwość korzystania z salonu). Polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

A ja nie polecam - a zapraszam do siebie - strzyzenie to moje hobby - zaczełam od swojego psa a pozniej sie rozeszło po wszystkich wlascicielach w okolicy - miło a nawet z pomoca wlascieila pupila - mozna psiaka przekonac do styrzenia - aby zawsze wracał z usmiechem. Osobiscie zwiedziłam z swoim pupilem duzo salonów .....

[URL="http://www.yorkcenter-spa.blogspot.com"]www.yorkcenter-spa.blogspot.com[/URL]

zapraszam na funpage na facebook :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...