Jump to content
Dogomania

Psia Kraina, Gostar, Alteri ?


nathaniel

Recommended Posts

zaczęliśmy od nowa , tym razem komenda lezy plus pokazaniem podłozą palecem wskazującym :evil_lol:.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

[SIZE=1]marzy mi się kiedyś start w jakiś zawodach, ale to za kilka lat :evil_lol:
Chociaż widzę, że Gamoniowi praca ze mną frajdę sprawia, lepsze efekty są kiedy nie za każdym razem daje mu smaka (na zabawki nie pracuje, bo się bawić srednio lubi, ewentualnie moimi pluszakami, pod moją opieką, naturalnie , bo było by strasznie kiedy by wyjadł zawartość misia) to pracuje szybciej, lepiej, ba wręcz się rzuca na podłogę :evil_lol:

[SIZE=2]Pozdrawiam ;)[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nathaniel']A co zrobić kiedy nie chce się położyć, a komenda już padła?[/QUOTE]
Nie ma takiej opcji :cool1: - komendę wprowadza się, kiedy jesteś pewna na 99,9%, że pies się położy.
Czytałaś może książkę Pat Miller? Albo coś innego o pozytywnym szkoleniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Nie :roll:
Ogólnie jestem zielona jesli chodzi o szkolenie.[/QUOTE]
To trzeba się odzielenić ;) Poczytaj troszkę, na pewno wiele Ci się rozjaśni w głowie.
[QUOTE]
[SIZE=2]
Właśnie liste sobie robię, książek które musze zakupić/przeczytać [/SIZE]
[/SIZE][/QUOTE]
Nie ma tego zbyt wiele na naszym rynku, więc zbyt dużej kartki nei szykuj ;)
A [URL="http://members.westnet.com.au/b-m/"]tę książkę[/URL], dostępną za darmo w internecie, czytałaś? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Moze zacznij od Corena - Tajemnice psiego umyslu.

Jak sie zna funkcjonowanie jakiegos urzadzenia, latwiej wlaczyc, wylaczyc i nie zepsuc:evil_lol:
Zofia

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

[quote name='coztego']Nathaniel, naprowadzaj psa samą dłonią, bez ciastka, a nagradzaj drugą ręką. :cool1:[/quote]
Dokładnie tak :):lol: Dodaj komendę w momencie gdy pies wykonuje zachowanie, czyli je :nazywaj" w trakcie trwania danej czynności, a potem możesz przy uzyciu koomendy wywołać konkretne zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

[quote name='nathaniel'][SIZE=1][SIZE=2]
(my sie szkolimy sami , jeśli można to tak nazwać z pomocą forumowiczów )
[/SIZE][/SIZE][/quote]
Jeśli będziesz miała ochotę pooglądać jak prowadzimy szkolenie, to po prostu wpadnij i zobacz. Daleko nie masz :) Czasami takie patrzenie daje człowiekowi wyobrażenie co jeszcze mógłby ewentualnie poprawić w swoim własnym warsztacie szkoleniowym. Zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

[quote name='nathaniel']Chętnie wpadnę jak znajdę czas :evil_lol::evil_lol: -w co wątpię.[/quote]
A szkoda, że Ciebie nie było. Wyobraź sobie trawniczek, na nim rozłożone kocyki, a na kocykach malutkie szczeniaczki, które warują, siadają, targetują. Praca jak na pikniku :) Faajnie było. Dzisiaj kolejne zajęcia, więc jakbyś jednak dała radę - to weź aparat fotograficzny i zajrzyj. Będziesz miała mnóstwo zabawnych zdjęć :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jacol123']A szkoda, że Ciebie nie było. Wyobraź sobie trawniczek, na nim rozłożone kocyki, a na kocykach malutkie szczeniaczki, które warują, siadają, targetują. Praca jak na pikniku :) Faajnie było. Dzisiaj kolejne zajęcia, więc jakbyś jednak dała radę - to weź aparat fotograficzny i zajrzyj. Będziesz miała mnóstwo zabawnych zdjęć :razz:[/quote]

Buueeee! :scream7::flaming::bigcry::bigcry::tard: Ja chcę, jaaa! na PPP!
Jak tam tworzenie grupy sierpniowej albo wrześniowej?? :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jacol123'] Wyobraź sobie trawniczek, na nim rozłożone kocyki, a na kocykach malutkie szczeniaczki, które warują, siadają, targetują. Praca jak na pikniku :) Faajnie było. Dzisiaj kolejne zajęcia, [/QUOTE]
A jak będzie padać? :p
[B]Nathaniel,[/B] jedziemy? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jacol123']A szkoda, że Ciebie nie było. Wyobraź sobie trawniczek, na nim rozłożone kocyki, a na kocykach malutkie szczeniaczki, które warują, siadają, targetują. Praca jak na pikniku :) Faajnie było. [/quote]
Tak potwierdzam! Szczeniorki urocze i jak warują na tych swoich niezgrabnych łapeczkach to oczu nie można oderwać :lol:

[quote name='JinnyAl']
Buueeee! :scream7::flaming::bigcry::bigcry::tard: Ja chcę, jaaa! na PPP!
Jak tam tworzenie grupy sierpniowej albo wrześniowej?? :modla:
[/quote]
Jak tylko będzie wiadomo kiedy ruszy nowa grupa, dam ci znać.
Z resztą ja się tej grupie będę bacznie przypatrywać, a w szczególności takiej jednej gończuszce Rosie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Mam nadzieję, że Jacek się pokaże i powie nam gdzie dokładnie się spotykają.
Z tego co pamiętam, to zaczynają ok. 17-tej :hmmmm:

[/quote]
To ja może Jacka wyręczę :lol:
17.30 - miejsce spotkania Gliwice, ul. Konarskiego - trawnik przed budynikiem Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Śląskiej.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

[quote name='nathaniel']Aneek a jakim busem mozna tam dojechać ??[/quote]
Już odpowiadam:
Zajęcia grupy szczeniaczkowej zaczynają się o 18.45 i trwają do 19.45.
Na trawnik przed Wydziałem Mechaniczno - Technologicznym POl. Śląskiej można dojechać dowolnym busem do Placu Piastów, a potem na nózkach przez Jagiellońską, skręcić w Częstochowską za mostkiem w prawo w Piramowicza, dochodzimy do Konarskiego idziemy prosto wzdłuż rzeki Kłodnicy i trafiamy na trawniczek :)
Banalnie proste.
Zapraszam oczywiśćie bez psów. Klikerów nie mam na sprzedaż, ale wiem gdzie można kupić, np. w sklepie ZOO na Dworcowej.
Pozdrawiam i zapraszam
:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...