Jump to content
Dogomania

Beagle pobudka!


talut

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam kilka zdjęć, ale szczerz mówiąc jeszcze nie nauczyłam się dobrze poruszać po forum. Jak tylko będę wiedzieć jak, na pewno zamieszczę kilka. Trapek jest samcem, bez papierów, ale z ojca papierowego, a matka nie miała nostryfikowanego rodowodu. Jest kochany i podobno nie zachowuje się jak typowy bigiel. Jest wyjątkowo posłuszny i raczej nie ma instynktu łowieckiego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tak, przegraliśmy z siostrą BOB.
Batiar był "trochę" nieprzygotowany na wystawę, i w konkurencji z siostrą zupełnie odmówił współpracy i szalał na ringu.. ale cóz, wszystko przed nami :)

a to możliwe, że nawet mam jakieś wasze zdjęcia ;)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem.. zastanawiam się nad próbą pięcia się do młodzieżowego championatu ;) ale jeszcze nei wiem, czy będziemy próbować...

i na wystawe pojade chyba jak już będziemy w młodzieży, czyli od lipca.. niestety, na międzynarodowej w Warszawie mnie nie będzie, ale może w Sopocie w sierpniu... albo wrocław we wześniu. zobaczymy, jak wyjdzie :) no i może jakieś krajowe po drodze, ale to raczej będę się rozglądać w okolicach wawy (nie dalej niż 4h jazdy pociągiem...)

a wy? :>

Link to comment
Share on other sites

Witamy Witamy:] Ja powdziwiam ze macie zapał do tych wystaw;P Moze ktos chce zabierac Lucka;P ja ede placic ale nie wystawiac??:] My na najblizsza wystawe wybieramy sie do...hehe oczywiscie warszawa:] bo nie chce mi sie dalej pupy ruszac zeby 15 minut polatac na ringu :] zreszta Lucka to chyba tez inie zaspecjalnie bawi....na wystawie w ND ziewal a potem w samochodze buszowal a jak wrocilam do domu robil wszytko zebysmy zrobili cos konkretnego a nie bieganie na ringu ;P dlatego daruje mu wystawy :)
a jak swieta??:] ucke zjadl jajo i zurek..oczywiscie rodzice rozpieszczaja na ax ale jak sa swieta pozwalam ;P zaraz chyba pojdziemy na swiateczny spacerek ;P bez niczego zeby sobie pobiegaly spokojnie nie bede ich dzis katowac;P:diabloti: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Łodz odpada bo my sie wtedy agilitujemy w łacku na zawdach trzeba zaczac porzadnie walczyc bo juz jestemy w 2jkach..wiec teraz Lucek musi sie ladnie starac o A3:] bo z Raptrkiem w tym roku konczymy sezon...moze jeszcze w przyszlym roku nieoficjalne na nizszych hopeczkach albo jakies zeroweczki:] bo Moj Łonek ma juz 7 lat prawie a od 87 miesiaca zycia cwiczy...niedlugo lecimy na badanie tzn po swietach :] przesetle go itd. i wtedy bede dokladniej wiedziala co i jak:] .

a wracajac do wystawa..my sie najczesciej te sa sa blizko nakladaja z zawodami ..a ja zawodow nie przepuszcze;P

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie do Radomia mialam jechac ale nie wiem... Jest tam ze mam 3 wystawy tydzien po tygodniu od poczatku maja, a Radom bylby 4.. ;) Ale jesli tylko ktos by mnie mogl zabrac...

Martynka - zglosic moze i jeszcze by sie udalo, ale rozumiem ze masz zawody wtedy :D Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Ja chcialam zrezygnowac z jednego dnia zawodow i bym sobie pojechala na zawody tylko w niedziele ..ale bylo za ponzo...bo zgloszenia do 10 a jak 12 sobie pomyslalam ;P hehe ale tojak zwykle moja poplatana glowa za pozno wpadla na sweitny pomysl:] do Radomie pewnie i tak zglosze bo jest dosc blizko i mam "podwozke" wiec zapaewno kogos znajde albo sama wystawie ehheheeheh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...