Jump to content
Dogomania

Beagle pobudka!


talut

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do aportu, mój Trapa też tego nie lubi, szybko się tym nudzi. Chcąc z nim trenować, muszę często zmieniać aporty i zawsze na jakiś czas zająć się czymś innym. Dzisiaj aportował i pięknie wybierał aport swój spośród 6 innnych (w końcu do tego ma swój piękny nosek), ale wcześniej aportował 2 tygodnie temu na zawodach.
Aport jest jego piętą Achillesową i zawsze jak jedziemy na jakieś zawody, boję się, że to położy. Ale cóż, to jest tylko pies i to jaki piękny pies.

Link to comment
Share on other sites

talut nie znam zadnego beagla ktory sie flaybaluje ;P ale mozliwe ze ktos cwizy ..u nas w warszawie cwiczy troche osob..moze odezwij sie do marzenki od cassy od nas z hopsa albo ja znia pogadam kiedy oni cwicza:)
ja z luckiem kiedys zaczynalam cwiczyc wszytko fajnie pieknie nawet laskawie "uruchamial" maszyne ale gdy wypadla z niej pilka to albo jej nie bral i wracam do mnie albo bral..i lecial znia gdzie inadziej..z psem ktory nie zabardzo jest nakrecony na pileczki nie latwo jest cwiczyc flaball ...moze bym sie do tego przylozyla gdyby bardziej mnie ten sport krecil ale jakos nie podeszlam do niego ammbitnie:) za to onek pilkowy pies nie za bardzo maszyne poubi..i nie chcialo mi sie daej cwiczyc...:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj Finnbair!
Właśnie się dowiedziałam, że w sobotę u mnie mają się odbyć eleiminacje do obedienca w Krakowie. Ostatnio nie miałam czasu, żeby z Trapkiem ćwiczyć, zatem sobota będzie dla nas wielką niewiadomą.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za trzymanie kciuków, na pewno się przydadzą.:fadein:

Jak tylko będę wiedzieć jak na poszło, na pewno dam znać.
Ale z drugiej strony, nawet jak się nie zakwalifikujemy, zawsze mogę pojechać prywatnie. Zatem chyba nie mam czym się przejmować.
Zostały nam 2 niedopracowane ćwiczenia, które jeszcze możemy zrobić. Do 24 czerwca jeszcze jest trochę czasu.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie udało się, ale się tym nie martwię. Zaczęło padać, więc Trapek jak prawdziwy gończy, który pracuje nosem zaczął wszystko wąchać, zapominając co ma robić. Poza tym wykonywał śmieszne hopki nad czymś co mu śmierdziało. No i oczywiście nie będzie siadał tam gdzie ja chcę, bo tam też coś śmierdzi. :mad: Trudno.
Od jutra zabieramy się za porządną pracę i mam nadzieję, że do zawodów uda nam się dobrze przygotować.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Styx. Witam Cię bardzo serdecznie.
Chwilę się wahałam, co zrobić z moim biglem, czy go zgłosić na zawody czy nie. Ale stwierdziłam, że nic nie tracę, więc będziemy się lansować w niedzielę na zawodach.

Link to comment
Share on other sites

witamy witamy:) pulinka musisz wejsc na [URL="http://www.imageshack.us"]www.imageshack.us[/URL] zeszta wszytko masz w galerii opisane jest tam instrukcja !:) zapraszam na [URL="http://www.e-beagle.pl/forum"]www.e-beagle.pl/forum[/URL] :)

Trapa koniecznie do Nas takze wpadnij pochwalisz sie swoim psiakiem i osiagnieciami:) ja iniecierpliwie czekam na relacje z Krakowo powodzenia:)

Link to comment
Share on other sites

W piątek i wczoraj mielismy pokazy posłuszeństwa psów. Mój Trapa bardzo się popisał przy aportowaniu:evil_lol: . W piątek grzecznie wyczekał aż rzucę aport i na moją komendę pobiegł, mijając aport i aportując kiełbaskę z talerzyka dziecka do swojego brzuszka. Natomiast w sobotę stwierdził, że nie będzie aportował tylko pobiegnie się bawić z malamutami. I tak to nigdy nie wiadomo, co ten bigiel może wymyślić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trapa']Martynkao, proszę o radę w umieszczaniu zdjęć. Niestety Twoja informacja nic mi nie mówi. W jakiej galerii? mam instrukcję?[/quote]
Martynki teraz nie ma, więc ja sobie pozwolę odpowiedzieć :oops:.
Martynce chodziło o to, że instrukcje masz w dziale "Galeria"- w temacie "Zdjęcie na forum krok po kroku" [w tematach przyklejonych], żebyś nie musiała szukać wklejam link : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6259"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6259[/URL] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trapa']W piątek grzecznie wyczekał aż rzucę aport i na moją komendę pobiegł, mijając aport i aportując kiełbaskę z talerzyka dziecka do swojego brzuszka. Natomiast w sobotę stwierdził, że nie będzie aportował tylko pobiegnie się bawić z malamutami. I tak to nigdy nie wiadomo, co ten bigiel może wymyślić.[/quote]
całe beagle :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ahh Trapa skad ja to znam.... Lucek nie raz na zawodachpotrafi pieknie(prawie bez wachania) przebiec tor bez zatrzymywania..jednka czesciej zadaza mu sie..hop hop hop..Niuchhh i w dupci mamy pancie..wracamy i reszte robimy slicznie...ale juz po dysku ... ale w koncu beagle to beagle;P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...