Jump to content
Dogomania

Beagle pobudka!


talut

Recommended Posts

A wiec tak ;) .....

1. Musisz zmniejszyc zdjecie do rozmiarów nie wiekszych jak 500x500 pixeli
2. Musisz wstawic pozniej to zdjecie na serwer, ja korzystam z tego [url]www.imageshack.us[/url]
3. Bierzesz ostatni adres zdjecia, ktory tam ci sie wyswietli.
4. Kopiujesz ten adres zdjecia i wklejarz go w miejsce, ktore wyswietli Ci sie po nacisnieciu tego obrazka [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] .......
5. Kilkasz OK :cool3:

mam nadzieje, ze w miare jasno wytlumaczylam, jak beda jakies problemu to sluze pomoca........pozdrawiamm

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ewa[/B] dziękujemy bardzo, ale Twoja sunia też może być jak Trapek. Po prostu po zdaniu egzaminu (a macie duże szanse):shiny: nie osiądź na laurach. Dwa lata temu mój Trapa prezentował bardzo podobny poziom do Twojej Roski.
Trzymam kciuki.:thumbs:
Dzisiaj będziesz mogła zobaczyć co Trapa "umie".
Bardzo możliwe, że popłenimy masę błędów, które zostaną wypunktowane. I oczywiście będą to błędy przewodnika - nie psa.

Link to comment
Share on other sites

Ewa, jak sama widziałaś Trapa popełnia błędy, po prostu to jest bigiel. Druga sprawa, że między jednym a drugim ćwiczeniem było bardzo dużo wolnego czasu, kiedy pies się zdekoncentrował.
Na egzaminie robi się jedno za drugim, więc trwa to o wiele krócej.
Ćwicz wytrwale, a naprawdę to się opłaca. Potem idziesz sobie spokojnie na spacer widzisz jakiegoś psa i wołasz swojego a on przychodzi. A ludzie rozdziawiają gęby i mówią "jaki grzeczny piesek". Pewnie, że grzeczny.

Link to comment
Share on other sites

faktycznie popelnil kilka bledow, ale nie byly one az tak widoczne ........ bedziemy sie starac wypasc jak najlepiej :cool3:

Madzia zainteresowalas mnie tez tym obedience i zaczelam sledzic regulaminy, moze sie po egzaminie na PT skusze ;) ........ najpierw zobaczymy jak nam egzamin pojdzie :eviltong:

pozdrawiamy i do zobaczenia w srode :lol:

P.S. Mysle ze na klase 0 juz bysmy sie mogli pokusic ;)

Link to comment
Share on other sites

w tu tak o tym szkoleniu, że az wam zazdroszcze...Twister też się kiedys szkolił, ale jesyne czego sie nauczył to szarpania różnych rzeczy :(:( tak własnie pomyslalam ze moze warto jeszcze ras spróbowac?? macie moze jakies namiary na szkolenia dla psów w Toruniu lub okolicy??

Link to comment
Share on other sites

wy tu tak o tym szkoleniu, że az wam zazdroszcze...Twister też się kiedys szkolił, ale jesyne czego sie nauczył to szarpania różnych rzeczy :(:( tak własnie pomyslalam ze moze warto jeszcze ras spróbowac?? macie moze jakies namiary na szkolenia dla psów w Toruniu lub okolicy??

Link to comment
Share on other sites

[B]Ewa[/B], masz rację na szkolenie nigdy nie jest za późno. Przykro mi, ale w środę będę nieobecna, ale za to będę zarówno w czwartek jak i w sobotę.
Dogadaj się z facetem od Dory, co do startu w parze.

[B]Paulinka[/B], najlepiej jak wejdziesz na stronę związku kynologicznego w Toruniu [URL="http://www.psy.tii.pl"]www.psy.tii.pl[/URL] i tam w zakładce informacje, znajdziesz namiary na osoby szkolące w Toruniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trapa'][B]Ewa[/B], wszystkiego najlepszego dla Rosy. Podrap ją ode mnie za uszkiem.[/quote]

dziekujemy bardzo za pamiec :oops: .....

a co do dory to porozmawiam z tym gosciem w srode, bedziesz z Trapkiem?? :cool3:

P.S. Jak tam zawody wam poszly??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...