Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

[quote name='ageralion'].
W Szczecinku kolejka, a pierwszenstwo maja psy w najwiekszej potrzebie, jak np Benio.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203760Trzeba"]http://www.dogomania.pl/threads/203760 [/URL]
[/QUOTE]

Wiem, bylam juz u Benia. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Freya73']Tak, dokladnie trzeba przymierzyc sie do pozyskiwania stalych dochodow. Do tego dochodzi sie malymi kroczkami i wiara we wlasne sily. ;)[/QUOTE]
No niestety nic sie na wariata nie zrobi :) Ale z takim wsparciem jakie mamy u Was, nie mozna nie wierzyc we wlasne (czyt. TTBS) sily :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Dziewczyny pracuja nad statutem, mam nadzieje, ze uda sie pod koniec tygodnia napisac pierwszy szkic :) [/QUOTE]
Szkic ?? :oops:
[quote name='ageralion']Jak juz ruszy stowarzyszenie, bedzie mozna zaczac pozyskiwac pieniazki [B]z niedostepnych narazie dla nas zrodel[/B], dzieki czemu TTBS nabierze jeszcze wiekszego rozmachu i to tylko dzieki Wam :loveu: Jestescie niesamowite!!!:modla:[/QUOTE]
Czyli co sponsorzy czy co :roll:

Przepraszam, ale nie jestem w temacie albo posługujecie sie jakimś szyfrem niezrozumiałym dla mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']Szkic ?? :oops:[/QUOTE]
Szkic, to znaczy pierwsza wersja, gotowa do ewentualnych poprawek, uzupelnien itp :)

[quote name='kamilqax95x']Czyli co sponsorzy czy co :roll:

Przepraszam, ale nie jestem w temacie albo posługujecie sie jakimś szyfrem niezrozumiałym dla mnie :evil_lol:[/QUOTE]
Tak, chodzi m.in o sponsorow :) Narazie nie mamy takich mozliwosci, bo nie pojdziemy do nikogo i nie poprosimy o wsparcie na ladne oczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764']"Razem damy rade" ;) Jak przyślą mi kody jednorazowe do przelewów, to postaram się wpłacać (nie obiecuję że co miesiąc :)) chociaż 5 złotych miesięcznie, wiem że to kropla w morzu, ale więcej nie dam rady... :)[/QUOTE]
Kazda zlotowka jest bardzo wazna :) Latwo policzyc ze tu 5 zl, tam 5zl i nagle robi sie 50zl, 500zl, 5000zl ;) Dziekujemy pieknie :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']Dzisiaj wejść na [url]http://www.photoblog.pl/ttbszczecin[/url] było 90 jak narazie ;)[/QUOTE]
Nawet ja codziennie bedzie jedno wejscie na nasza strone z Twojego bloga, to wiadomo, ze jedna nowa osoba dowiedziala sie o TTBS i napewno gdzies to przekaze dalej (mamie, kolezance, sasiadce, znajomej z pracy itp...). Poczta pantoflowa jest najpotezniejszym narzedziem promocyjnym ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, przegladam watek i juz nie wiem kto chce tylko koszulke na marsz, tylko koszulke na codzien, a kto obie wersje :placz:

Udalo mi sie ustalic, ze:

[B]1. [/B][B]koszulki codzienne[/B] chca (one beda zamiawiane pozniej, po marszu, bo musi powstac fajny projekt):

[LIST]
[*]choleraa
[*]toska_latte
[*]ageralion
[*]Agata Dymer (x2)
[*]Freya73
[*]mariamc (x3)
[*]Enigma79
[*]Estrella
[*]chita
[*]YxNinaxY(?)
[*] tatankas(?)
[*] blacky764(?)
[/LIST]

[B]2. koszulki na marsz[/B] (ze zdjeciem i haslem, jakosci "jednorazowej"):

[LIST]
[*]ageralion
[*] YxNinaxY
[*]tatankas
[*]blacky764
[*]cholera(?)
[*]Agata Dymer(?)
[*]agnieszka32(?)
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']a nie mozna zrobic tych koszulek troche wczesniej? 60 zl. to dla mnie spory wydatek, a tyle wychodzi za 2 koszulki. wolalabym jedna, taka codzienna, a zalozylabym ja tez na marsz..[/QUOTE]
Nie zdarze z projektem i nie mam czasu teraz usiasc i poszukac drukarni, ktora ma przystepne ceny :( Te na marsz zamowie z copylandzie chyba i zrobia je w max 2 dni. Te na codzien musze dobrze poszukac, bo to juz bedzie sitodruk, a i koszulki musza byc dobrej jakosci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']w copylandzie sa kosmiczne ceny.. chyba, ze masz tam znajomosci.. to ja sobie rozlicze fundusze i dam znac jak z ta koszulka na marsz[/QUOTE]
Z tego co szukalam, wszezie sa podobne, chyba ze szukalam zle ;) Masz jakies miejsce gdzie jeszcze moge uderzyc? Tch koszulek bedzie malo, wiec nie lapiemy sie na znizki hurtowe :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']może takie codzienne zamówicie w większej ilości(by były ceny hurtowe) i potem będziecie to wystawiać na bazarku lub allegro?[/QUOTE]
Mysle, ze to bedzie bardzo dobry sposob na rozmnozenie pieniazkow. Poczatek tygodnia mialam troszke zabiegany, moze koniec bedzie swobodniejszy to sprobuje zorganizowac projekt koszulki i poszukac miejsca, gdzie by nam je zrobili w dobrej jakosci i po normalnych kosztach oraz policzyc jak duzo pieniedzy mozemy zainwestowac w ten projekt.

Czekam tez na toska_latte, bo jest aktuanie na wyjezdzie, ktora miala sie zorientowac w drukarniach i cenach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Czekam tez na toska_latte, bo jest aktuanie na wyjezdzie, ktora miala sie zorientowac w drukarniach i cenach...[/QUOTE]

Juz wrocilam ;) i mam jedna drukarnie na oku, nie zdazylam juz tego napisac w zeszlym tygodniu. Potrzebuje tylko info: ile sztuk koszulek, jaki kolor i ile kolorow nadruku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toska_latte']Juz wrocilam ;) i mam jedna drukarnie na oku, nie zdazylam juz tego napisac w zeszlym tygodniu. Potrzebuje tylko info: ile sztuk koszulek, jaki kolor i ile kolorow nadruku.[/QUOTE]
O prosze, to ja wczorajsza jakas jestem ;) O kolorach narazie nie odpowiem, bo nie mam projektu ale postaramy sie to zobic w 1 max 2 kolorach, a co do ilosci, to moze sie zapytam od ilu sztuk daja rabat? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']zobaczcie jakie cudo!

[img]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/67529.jpg[/img]

[b]coca[/b]

[b]płeć:[/b] suka
[b]wiek:[/b] 6 lat
[b]rasa:[/b] mieszaniec


[b]boks:[/b] k-13
[b]numer:[/b] 308/11
[b]miasto:[/b] szczecin

[b]charakter i opis: [/b]
suczka trafiła do naszego schroniska 08.03.2011, została dowieziona przez nasz samochód interwencyjny z ul.botanicznej. Posiada numer czip.[/quote]
coca odebrana przez właściciela :)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.shop.lapit.net/[/URL]
to jest sklepik villalobos, zawsze śledziłam co oni tam wystawiają i bardzo mi się podobały ich projekty koszulek i innych pierdołek. no i jak się wchodzi do nich na stronkę, to jest świetny motyw psiaka na tle amerykańskiej flagi :D
[url]http://www.vrcpitbull.com[/url]
A co do źródeł finansowania to mówiłam już ageralion, że koleżanka moja może nam zapewnić stałe dostawy bazarkowych przedmiotów, jej podopieczni piękne rzeczy robią i możemy to sprzedawać

Link to comment
Share on other sites

Biszkopt w domu, wspaniale. Bardzo dobra wiadomosc.


Pula mozliwosci jest nie do wyczerpania, nawet w sieci i poza nia. Mam na mysli opcje wirtualnych adopcji badz wirtualnych podarunkow.
Sponsorzy to staly wplyw pieniazkow i wierze, ze pozyskamy takich, a co? ;)

I najwazniejsze, reklamowac sponsorow na stronie to obowiazek ale mozna rowniez sprzedawac i ta usluge.
Rozpuszczac witki chocby i na koniec swiata ... pojawiac sie w prasie etc. Przykadow mozna mnozyc. Duzo roboty przed nami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...