Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

[quote name='ageralion']Bardzo fajny program i to w telewizji publicznej :multi:


Koszulka zaznaczona, kasa z bazarku ksiazkowego juz teoretycznie wydana :eviltong: Hotelowanie Fussa to 200zl/mc, plus koszt kastracji, jak tylko chlopak dojdzie do siebie





Dzieki wielkie :loveu:


Plecy najwazniejsze, wiec zostaw lobuziaki pod opieka mamy, a jesli bedziesz sie czula dziwnie, z pustymi rekoma podczas marszu, moge dac Ci wozek do pchania :diabloti:

[B]Lista koszulek wyglada tak:[/B]
1. koszulki codzienne:
• choleraa
• toska_latte
• ageralion
• Agata Dymer
• Freya73
• mariamc (x3)
• Enigma79
• Estrella
• chita
• YxNinaxY(?)
• tatankas(?)

2. koszulki na marsz (ze zdjeciem i haslem, jakosci "jednorazowej"):
• ageralion
• YxNinaxY
• tatankas
• blacky764
• cholera(?)
• Agata Dymer(?)
• agnieszka32(?)[/QUOTE]


OMG... DOSTANĘ WÓZEK??? :loveu: łeee jak tak to psy zostają :diabloti: ostatnio mam problem z bocianem... więc się nacieszę trochę z bycia cioteczką maleństwa i uroków pchania wózka :loveu:

na marsz koszulkę chcę i na co dzień. nie zakodowałam wcześniej że to podzielone było. bo myślałam o Oktanie i koszulce dla niego :lol:

PS
bernardynka za godzinę na 95% zostanie uśpiona :placz: więc trzymajcie kciuki żeby udało się uratować życie Krupki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to mamy kolejnego podopiecznego. Dzisiaj zadzwonilo do mnie z TOZu, ze jest u nich pasa, ktora odebrala szczeniaka asta z fatalnych warunkow. Byl bity i kopany :( Nie mogli go zostawic u siebie, bo nie maja warunkow na psa.

Chlopak jest przepiekny, urodzony pod koniec grudnia, jeszcze przed drugim odrobaczeniem. Bedzie z niego piekny i duzy amstaff :loveu: Zasnal mi wlasnie na kolanach po kapieli, a przedtem nawalil mi ogromne kupsko w kuchni, sam smierdzacy pedigree bleeeeeee Jak uda mi sie go spokojnie odlozyc, zeby go Mamba nie zameczyla, zaloze mu watek i wstawie fotki...

Edit: zapraszam na watek szczyla :cool3:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204158[/url]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1pBGizGCSbk/TX6IljTFvXI/AAAAAAAAGaY/zsgEeJXdqnM/P1100819.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Fafle ma bokserkowe, krotkie u mlodzika. Kufa moze byc dluzsza, bo nei wiemy jak dawno jednym z jego przodkow byl jakis psiak z papierami. Im dluzej sie nie selekcjonuje psow pod katem dlugisci kufy, tym bardziej sie ona wydluza... a moze faktycznie jest mixem z astem, jak Bubinka... Masz mozliwosc zorbic mu foteczki z profilu? Ja go dzisiaj zobaczylam i mysle, co z nim poczac :( Czy ast czy boksio, dla mnie to bez roznicy, bo obie rasy sa maja miloscia :([/QUOTE]

Z braku czasu upubliczniłam album piscasa dla szczyli husky,rottka i czarnego ze schronu razem:

[url]https://picasaweb.google.com/tatankas6/SzczyleHuskiRotekICzarnyZeSchronu?authkey=Gv1sRgCIj14P3LwsnY1gE#[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Doszly pieniazki za bazarki od tatankas 325zl. Dziekujemy pieknie :calus:[/QUOTE]

Polecam się na przyszłość,ale jak na razie muszę posprzedawać to,co już mam,bo nie mam już gdzie te rzeczy upychać :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/67995.jpg[/IMG]

[QUOTE][B]334/11[/B]

[B]płeć:[/B] suka
[B]wiek:[/B] 5 lat
[B]rasa:[/B] mieszaniec


[B]boks:[/B] K-10
[B]numer:[/B] 334/11
[B]miasto:[/B] Szczecin

[B]sterylizacja:[/B] nie
[B]szczepienia:[/B] nie
[B]odrobaczenie:[/B] nie

[B]charakter i opis: [/B]
Suczka trafiła do naszego Schroniska 15.03.2011, została dowieziona przez nasz samochód inerwencyjny z ul.Bema, natomiast właściciel trafił do szpitala. Posiad numer czip. Przy przyjęciu suczka była agresywna, co uniemożliwiło jej zaszczepienie.[/QUOTE]

Marnie widzę jej "przyszłość" w schronisku :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Napisalam do kolezanki, ktora pracuje w sklepie, ktory robi koszulk, kubki itp.

i dostalam taka odpowiedz:

Więc tak po 1 nadruk na koszulce ma
szer: 37cm wysokość: 28cm
czyli niecały format A3.
Zwyczajna koszulka o dużym rozmiarze gramaturze 140g/m2, materiał 100% poliester ( na chwilę obecną posiadamy je w kolorze białym).
Cena za logo+ napis jednostronne wynosi 19zł brutto,
natomiast dwustronnie 20zł
Cena koszulki ze zdjęciem jednostr. 21zł, dwustronn. 22,50zł
Cena koszulki takiej jak mówisz to koszt około 22 do max 23zł w zalezności od wielkości logo oraz jego kolorystyki.
Wiem jakie są ceny w innych firmach i uważam, że jesteśmy jedną z najtańszych, cena koszulek nie podlega przy takiej ilości rabatowi, gdyż my równiez musimy zapłacić dostawcy etc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']
Marnie widzę jej "przyszłość" w schronisku :-(:-(:-([/QUOTE]

[quote name='Enigma79']Gdyby tylko było wiadomo, z jakiego powodu właściciel trafił do szpitala, tzn czy to coś poważnego i jak szybko zostanie wypisany... i czy odbierze wówczas suczkę. Obawiam się, że nie-członkom rodziny lekarze nie udzielą informacji...[/QUOTE]
Poprosilam Asie o wizyte w schronisku w jej sprawie. Obiecala, ze sie wybierze we wtorek... Miejsca narazie dla niej nie mamy, ale sprobujemy chociaz uratowac jej zycie.

[quote name='choleraa']Napisalam do kolezanki, ktora pracuje w sklepie, ktory robi koszulk, kubki itp.

i dostalam taka odpowiedz:

Więc tak po 1 nadruk na koszulce ma
szer: 37cm wysokość: 28cm
czyli niecały format A3.
Zwyczajna koszulka o dużym rozmiarze gramaturze 140g/m2, materiał 100% poliester ( na chwilę obecną posiadamy je w kolorze białym).
Cena za logo+ napis jednostronne wynosi 19zł brutto,
natomiast dwustronnie 20zł
Cena koszulki ze zdjęciem jednostr. 21zł, dwustronn. 22,50zł
Cena koszulki takiej jak mówisz to koszt około 22 do max 23zł w zalezności od wielkości logo oraz jego kolorystyki.
Wiem jakie są ceny w innych firmach i uważam, że jesteśmy jedną z najtańszych, cena koszulek nie podlega przy takiej ilości rabatowi, gdyż my równiez musimy zapłacić dostawcy etc.[/QUOTE]
Faktycznie cena bardzo fajna, tylko szkoda ze maja tylko biale koszulki :( Po weekendzie bede znala konkrety i ceniki, oraz przygotuje wsio do druku na koszulki marszowe.

[quote name='Agata Dymer']z innej beczki
i jak z koszulkami na marsz??? każdy inna fotka czy wszyscy tą samą ??[/QUOTE]
Jedna fotke damy, nie mam czasu tak naprawde bawic sie w rozne zdjecia :( Damy jeden projekt, zeby potem nie bylo jakis niedociagniec i problemow z wykonaniem i efektem koncowym ;)

[quote name='tatankas']Ja tylko koszulkę na marsz poproszę,na co dzień nie chcę,ja to muszę pomierzyć,by coś sobie wybrać,tak w ciemno nie lubię,a jednorazowa to jednorazowa :)[/QUOTE]
Koszulek na marsz bedzie wiec tylko 5 szt
• ageralion
• YxNinaxY
• tatankas
• blacky764
• Agata Dymer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']To co na marszu będzie nas tylko pięć???A dziewczyny -spotykamy się gdzieś wcześniej z 15 minut,czy dopiero na marsz???[/QUOTE]
Malutko, co? :( Moze ktos jeszcze dojrzy akcje z astow i sie dolaczy... jakies DS... za to Szczecinek zapowiedzial sie z wizyta i to w sporym skladzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']No dobra, wpisz mnie tez... Skoro nie wyrobimy sie z codziennymi przed marszem, to przeciez nie pojde jak wiesniak- nieoznaczona:)[/QUOTE]
Zawsze maz moze Ci wytatuowac na czole nasze logo, wtedy dopiero bedziesz "oznaczona" :evil_lol:

Koszulki na marsz - 6 szt
• ageralion
• YxNinaxY
• tatankas
• blacky764
• Agata Dymer
• Choleraa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...