Jump to content
Dogomania

Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.


Havanka

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzień dobry wszystkim !
[SIZE=3][B]29.04 zaksięgowała sie wpłata w wysokości - [COLOR=red]50 zł,[/COLOR] od BasiM, której serdecznie dziękujemy. Kwota ta jest wpisana na poczet zaległych miesięcy do kwietnia włącznie.

[COLOR=blue]Stan konta na 1.05 = 100 zł[/COLOR]
[COLOR=red]
[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova'][IMG]http://www.glitteryourway.com/img/glitteryourway-b36a72e0.gif[/IMG][/QUOTE]
[SIZE=3][COLOR=purple][B]Gdyby Sarusia umiała mówić, powiedziałaby, że całym swoim psim serduszkiem, kocha swoich wybawców ![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Przed chwilą na konto wpłnęło [COLOR=royalblue]150 zł od Emmy !!!

[/COLOR] [COLOR=red]Emmo, bardzo Ci dziękujemy !!! [/COLOR]
Z tego co mówiła mi Daśka, na Sarę przypada 75 zł a drugie 75 zł ma być na szczeniaki. Ponieważ w tytule przelewu nie podałaś tej informacji, proszę Cię, abyś potwierdziła lub skorygowała to.
Jeszcze raz serdeczne podziękowania !!![/B][/SIZE][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F4.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F4.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F4.gif[/IMG]
[B]Czekam na pw.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=blue][B]Emma, postanowiła całą kwotę - 150 zł !!! przeznaczyć na Sarę !!!!
Z całego serca dziękujemy !!!!! Tak się cieszę !!!!
Emmo:[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F2.gif[/IMG]

Na dzień dzisiejszy mamy - 250 zł !!!
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=royalblue]wow!!!! ale super !!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#4169e1]Tak,tak [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#4169e1][IMG]http://www.glitteryourway.com/img/glitteryourway-7d5eb5c0.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://www.glitteryourway.com/img/glitteryourway-30b716d2.gif[/IMG]

[SIZE=5][COLOR=royalblue]Ja też bardzo się cieszę że Sarunia tyle kaski dostała:sweetCyb::bigcool::iloveyou:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']
[IMG]http://images50.fotosik.pl/837/9a5c07825699d9a9med.jpg[/IMG][/QUOTE]
Daśka to jak Cesar Millan w wydaniu żeńskim ;) Smycze luźno, pieski miarowym krokiem podążają w linii przewodnika, normalnie tylko naśladować!!!
Havanka, petycja podpisana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ooo.... witaj Havanko jak Ci dzień minął ???[/QUOTE]
Ilonko, dziś zimno na dworze, więc siedziałam przed kompem większość czasu, pisałam teksty do ogłoszeń, powrzucałam na różne portale i nadrabiałam zaległości w czytaniu wątków.
Coś Daśki nie widać. Pewnie znowu ma mnóstwo pracy, albo problem z komputerem. Ciekawe, co z Sarą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Ilonko, dziś zimno na dworze, więc siedziałam przed kompem większość czasu, pisałam teksty do ogłoszeń, powrzucałam na różne portale i nadrabiałam zaległości w czytaniu wątków.
Coś Daśki nie widać. Pewnie znowu ma mnóstwo pracy, albo problem z komputerem. Ciekawe, co z Sarą.[/QUOTE]

Wiesz że też o tym myślałam że Daśki coś nie widać, mam nadzieję że to tylko jakąś bzdura jej na to nie pozwala żeby się pojawić. Ja idę już spać bo trzeba wstać przed 4. Spokojnych snów

Link to comment
Share on other sites

Na ten wątek trafiłam z metamorfoz, przez wątek Dramy(Daśki), przy którym stwierdziłam, że Daśka-ludź to Anioł. Przyznam się, że tego rodzaju wątki omijałam szerokim łukiem. Myślałam, ba, byłam wręcz przekonana, że jesteście strasznie nawiedzone. Jestem z natury optymistką i nie mogłam uwierzyć, że ludzie mogą źle traktować zwierzęta. Owszem słyszałam o różnych przypadkach, ale wydawało mi się, że są to akty incydentalne. Przechodziłam z wątku do wątku przez linki i nadal nie mogę uwierzyć w to co czytałam o Dobrocinie, Obornikach, Krzyczkach, pseudo z którego zostało zabranych 50 psów, o "cudownym" domu Arktyki itd... itd... . Czy ludzie tacy jak Wy są w stanie naprawić skutki tego bestialstwa. Zapobiec? Kogo jest więcej: Was czy ich?
Oj... zburzyłyście moje zdanie o otaczającym świecie i jednocześnie otworzyłyście oczy. Teraz jadąc drogami, ulicami patrzę po podwórkach szukając bud i oceniając w locie ich stan. Jadąc przedwczoraj trasą Ustka-Gdańsk przyznam, że bud jest mało, a przecież prawie każdy mieszkaniec wsi ma psa. Gdzie one śpią? Kiedyś bym powiedziała, że jak Sara - z Daśką w łóżku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ginia']Na ten wątek trafiłam z metamorfoz, przez wątek Dramy(Daśki), przy którym stwierdziłam, że Daśka-ludź to Anioł. Przyznam się, że tego rodzaju wątki omijałam szerokim łukiem. Myślałam, ba, byłam wręcz przekonana, że jesteście strasznie nawiedzone. Jestem z natury optymistką i nie mogłam uwierzyć, że ludzie mogą źle traktować zwierzęta. Owszem słyszałam o różnych przypadkach, ale wydawało mi się, że są to akty incydentalne. Przechodziłam z wątku do wątku przez linki i nadal nie mogę uwierzyć w to co czytałam o Dobrocinie, Obornikach, Krzyczkach, pseudo z którego zostało zabranych 50 psów, o "cudownym" domu Arktyki itd... itd... . Czy ludzie tacy jak Wy są w stanie naprawić skutki tego bestialstwa. Zapobiec? Kogo jest więcej: Was czy ich?
Oj... zburzyłyście moje zdanie o otaczającym świecie i jednocześnie otworzyłyście oczy. Teraz jadąc drogami, ulicami patrzę po podwórkach szukając bud i oceniając w locie ich stan. Jadąc przedwczoraj trasą Ustka-Gdańsk przyznam, że bud jest mało, a przecież prawie każdy mieszkaniec wsi ma psa. Gdzie one śpią? Kiedyś bym powiedziała, że jak Sara - z Daśką w łóżku...[/QUOTE]
Witaj Ginia.
Zanim pojawiłam się na dogo, żyłam życiem Przystani Ocalenie - tam pomagałam w miarę możliwości. Wysyłając kolejny raz fanty do sprzedaży dowiedziałam sie, że osoba, która zajmowała się ich sprzedażą działa na dogomanii. Byłam ciekawa co to takiego i weszłam... Zostałam. Stąd już raczej nie ma powrotu. Od tego momentu, moje życie stało sie zupełnie inne, dużo trudniejsze, bo tak naprawdę zobaczyłam do czego zdolny jest człowiek, jaką może być bestią. Nie wiedziałam, że ludzie nawet na psiej tragedii robią pieniądze i wciaż im mało. Zobaczyłam jak problem bezdomności jest naszemu państwu obojętny, jak śmieszne wyroki zapadają w sprawach o znęcanie sie nad zwierzętami ! Pod tym względem ( i chyba nie tylko) jesteśmy trzecim światem. Niestety w moim domu nie widzi się żywego, czującego stworzenia w psie, czy innym zwierzęciu. Kiedy czasem próbuję nawiazać do tego tematu słyszę ironiczne :" psem sie przejmujesz? ...a daj sobie spokój, to tylko pies !" Dobrze, ze mogę mieć choc jednego.
Daśka-ludź znalazła mnie na dogo właśnie, zadzwoniła i tak sie poznałyśmy. Masz rację Giniu, Daśka jest jedną z osób, które wyjątkowo cenię za poświecenie sprawom zwierząt. Sara musiała wiele sie nacierpieć, aby w końcu na jej drodze los postawił Daśke.

Link to comment
Share on other sites

Hej Kochaniutkie,u nas spory zamęt w zwiazku z pracą,wczoraj odebralismy klucze do nowego lokum i od dzis zaczyna sie akcja remontu,meblowania i jego uruchomienia.Musimy sie wyrobić do końca tygodnia,ponieważ już długi czas jestesmy na przymusowym "urlopie" i nie zarabiamy.
Ok 12-tej zadzwonię w sprawie usg,musze się odkręcić w tej całej sytuacji,bardzo dużo tego,a dzis jeszcze rozmowa i przegląd umowy drugiego lokalu....już nie mogę się doczekać,żeby to ruszyć i żeby wszystko było poukładane.
Oczywiście napiszę na kiedy umówione będzie usg,muszę tylko połączyć to w całość,żeby z Żukowa np do Gdańska zjechać raz i załatwić co trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Hej Kochaniutkie,u nas spory zamęt w zwiazku z pracą,wczoraj odebralismy klucze do nowego lokum i od dzis zaczyna sie akcja remontu,meblowania i jego uruchomienia.Musimy sie wyrobić do końca tygodnia,ponieważ już długi czas jestesmy na przymusowym "urlopie" i nie zarabiamy.
Ok 12-tej zadzwonię w sprawie usg,musze się odkręcić w tej całej sytuacji,bardzo dużo tego,a dzis jeszcze rozmowa i przegląd umowy drugiego lokalu....już nie mogę się doczekać,żeby to ruszyć i żeby wszystko było poukładane.
Oczywiście napiszę na kiedy umówione będzie usg,muszę tylko połączyć to w całość,żeby z Żukowa np do Gdańska zjechać raz i załatwić co trzeba.[/QUOTE]
Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...