Jump to content
Dogomania

Dramat Fero, piesio już w nowym domku we Wrocławiu;)zdjęcia z nowego domku!!!


Bea1

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bea1 Ty oszczędzaj zdrowie:lol:
Mamy dzisiejsze zdjęcia jeszcze przerażonego Fero z domu tymczasowego.
To jest bardzo mądry psiak i wciąż dostaję informacje na jego temat dotyczące wcześniejszego życia.
Zawsze twierdziłam,że Łódź jest mała i nie myliłam się:lol:
To będzie najwspanialszy pies jakiego Ci państwo kiedykolwiek mieli .
Bea1 to Ty uratowałaś mu życie:loveu::loveu::loveu:
A oto nasz bohater
[IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7666/p32200226lm.jpg[/IMG]
[IMG]http://img235.imageshack.us/img235/7002/p32200234ba.jpg[/IMG]
Dziękuję Bea1 za uratowanie mi życia.
Fero:lol:

Link to comment
Share on other sites

:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
[FONT=Comic Sans MS]Buniu i Bea 1
przez Was popłakałam sie z radości w pracy po raz drugi:lol::placz:
chce Wam podziekowac za to ,że to właśnie Wy przywracacie wiare w innych ludzi w ich dobro i upór w pomoganiu i ratowaniu
dziękuje Wam jetsescie wspaniałe
dziś wypiję Wasze zdrowie aaa i madziSt :lol:
Loco macha ogonkiem do Was

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam jestem nowa. OGROMNIE GRATULUJE - rano wstawałam z myślą o nim i zasypiałam wieczorem . Rozkleiłam ogłoszenia - ale niestety zauważyłam , że ze szkół je od razu zrywano - nie będzie dobrze z naszą młodzieżą - choć to może grono pedag. uznało tą akcję za zaśmiecanie
B. zaangażowałam się w tego psaiczka -wiem, że wracał do schronu 2 razy bo uciekał do[B]" pana" ???!!![/B]
Od kiedy był w schronie??? Podzielice się wiadomościami o tym JEGO dotychczasowym życiu dziewczyny kochane
I jak się zachowuje w nowym miejscu Czy interesuje się życiemi otoczeniem, je - czy jeszcze WEGETUJE Bo na zdjęciu nie widać , zęby było mu wszystko jedno DZIĘKI

Link to comment
Share on other sites

Piesek chce żyć, dostaje antybiotyki, zaczyna merdać ogonkiem i z tego co wiem nie ma problemów z jedzeniem...próby pogłaskania Ferunia kończą się ogromnym strachem/ był na pewno bity:angryy: /..malutki trafi do wspaniałej rodzinki tam będzie na pewno szczęśliwy..dawno nie spotkałam tak wspaniałej młodej osoby jak nowa Pańcia Fero:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Fero wraca do świata żywych:lol::lol::lol:
Dzisiaj przypomniał sobie o merdaniu ogonkiem i dawaniu buzi:evil_lol:
Może jeszcze dzisiaj i zdjęcia się trafią:cool3:
Dostał od super cioci całą torbę puszystych ręczników i miękkich kocyków,że nie wspomnę o uchu wędzonym i kosteczce no i o serdelku:loveu::loveu::loveu:
Pozdrawiam Feruś:lol:

Link to comment
Share on other sites

Fero czuje się bardzo dobrze, adoruje nową Panią, jest grzeczny i bardzo kochany. Od wczoraj nie nasiusiał w domku ale za to na spacerku;)..czyli chłopak doskonale wie gdzie takie sprawy się załatwia. Z jamniczką rezydentką wielka zgoda, warknęła tylko na Niego jak zaczął chodzić po jej plecach:D ..to mądra dziewczynka i dla świętego spokoju odstąpiła mu swój koszyczek a sama wpakowała się do jego:evil_lol: a co;) prawdziwa kobieta...nowszy:cool1: ..będą na pewno zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...