Jump to content
Dogomania

Cacib kaliningrad 15.03.2010


LadyDobermann

Recommended Posts

Witam,

organizuje busa na wyjazd na wystawe miedzynarodowa do Kaliningradu 15 maja 2010 (sobota).
Zgloszenia sa do 15 kwietnia, 40euro za psa, w
niedziele sa klubowki niektorych terrierow, bokserow, retrieverow i rosyjskich
terrierow

obsada sedziowska:
1 gr - Oleynikova (UA)
2 gr - Piotr Król: owczarek kaukaski, ow. srodkowoazjatycki, boxer, sznaucer,
terrier ruski
2 gr - Oleynikova - reszta
3 gr - Król: amstaff, stafordshire bullterrier, bulterrier, przeniczny
terrier
3 gr - Senashenko (RUS) - reszta
4 i 10 gr - Gavrilova (RUS)
5 gr - Król
5 i 7 gr - Senashenko
8 i 9 gr - Stoikova (MK)

wszystkich chetnych serdecznie zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='iizolda']No wlasnie, z tego co wiem wystarczy zaproszenie otrzymane od organizatorów, wtedy niepotrzebna jest wiza... na zaproszeniu powinny byc te same dane co w paszporcie i wyraźna pieczątka.[/QUOTE]

i tak potrzebna jest wiza tyle, że wydawana bezpłatnie. Oprócz tego świadectwo weterynaryjne wydawane przez powiatowego będzie wymagane na granicy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iizolda']no juz nie jade... i mialam jechac z terierem irlandzkim konczyc intera :([/QUOTE]

to może pomyśl o zmianie kierunku? Moze Moldawia albo Bulgaria? Teraz tam jedziemy grupą, mamy jeszcze po 1 wolnym miejscu na oba wyjazdy.
Jeśli coś wiecej chcesz wiedzieć to pytaj na mailu organizatorów
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

no tak, ja teoretycznie mam pierwszego z sierpnia, ale jakby sie teraz udalo zdobyc zagraniczny to skonczylabym polskim w sierpniu, czy jakos na jesieni...dobrze czekam na odp. jesli uda sie zglosic jeszcze mojego psa, to moze i bym pojechala...

Link to comment
Share on other sites

wschodnie strony wcale nie sa takie straszne, jesli sa problemy to zwykle z polskimi celnikami na granicy - tak jak to bylo jak wracalismy z kaliningradu do tej pory nie zdarzylo mi sie zeby jakies dokumenty potrzebowali, tyle co sprawdzaja paszporty psom i zawsze chca je obejrzec :)

ja zadowolona z wystawy, mamy 3 championaty Rosji, 1 RKF i BOBa :), tyle ze pogoda nie dopisala bo piekielnie zimno bylo...

Link to comment
Share on other sites

Ladydoberman to miałaś ogromne szczęście ja przekraczając granicę dowiedziałam się, że nasz powiatowy źle wystawił dokumenty - oczywiście to bzdura - 2 godziny trwało przepisywanie dokumentów dla psów a powrót to dopiero był hardcore od 16 godziny celnicy nie chcieli przepuścić żadnego polskiego samochodu - dopiero po "lekkiej" awanturze ok 23 przekroczyliśmy granicę. Tyle razy przekraczałam wschodnie granice a dopiero teraz przeżyłam horror

Link to comment
Share on other sites

A czy mógłby mi ktoś z uczestników tej wycieczki napisac, jak to (dokładnie!) jest z tym ich zaproszeniem.
Wysyłam dokumenty (jak? lepiej pocztą czy mailem czy faksem...).
Dostaję od nich na maile jakieś zaproszenie/potwierdzenie...?
Czy ten dokument zastępuje wizę...?

Bo od powiatowego to wiem, że trzeba i nie ma przebacz.

Czynadal sa opłaty na granicy przy wjeździe i wyjeździe z Kalinka...?

Bardzo proszę o informację.
Chciałabym się znowu wybrac na te ichniejsze wystawy, ale...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym prosic o wyjaśnienie problemu.

[COLOR=Black][B]Ponieważ nikt ani na tym wątku ani na innym nie potrafił mi wyjasnić, na czym maja polegac te ułatwienia przy wjeździe do Kaliningradu na wystawe, to napisałam do osoby, która w ub. tygodniu byłam właśnie w K. na wystawie. I - wg niej - NIE MA ZADNYCH UŁATWIEŃ!
- wizę trzeba mieć
- organizatorzy NIE WYSYŁAJĄ żadnych potwierdzeń/zaproszeń.

Więc pytam: dlaczego wprowadza się innych w błąd pisząc o ułatwieniach?!
Jeżeli ktoś ma takie potwierdzenie/zaproszenie to niech napisze jasno i w punktach, o co w tym wszystkich chodzi. Czy to jakaś tajemnica???[/B][/COLOR]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak jest, wize trzeba miec.. i ja z tego powodu nie pojechalam na wystawe mimo, ze bylismy zgloszeni... myslalam ze zaproszenie jest zamiast wizy, a to guzik prawda.. no cóż, moze za rok ;-)

zaproszenie mialam od nich, ale trzeba sie o nie starac jakies 2 miesiace przed wyjazdem...tak tez zrobilam, znajoma powiedziala mi ze to zaproszenie zastepuje wize, ale sie myliła a ja za późno sie o tym dowiedzialam. Bardzo żałuje tej wystawy ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...