Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

[quote name='Madzik34']Super dziewczyny trafiły, ludzie 3 razy przyjeżdżali do schroniska oglądać psy, widać, że decyzja przemyślana, więc radość jeszcze większa. Co do wizyty to jakoś się umówimy, ale najszybciej pod koniec lutego-początek marca - szybciej nie dam rady...[/QUOTE]


dobrze dobrze :)
ja mam cały czas kontakt z tą rodziną więc stale jestem informowania jak dziewuszki sobie radzą ;)
jak zdjęcia będą mi wysyłać czy coś to bede od razu wstawiać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Tami wielkie dzięki za nowe zdjęcia i opisy psiaków, powrzucam je na stronę, ale przepraszam dopiero w weekend - jutro jadę na delegacje, bez dostępu do kompa.[/QUOTE]

okej :) w piątek jeszcze wezme aparat i porobie zdjęcia psiakom które mają mało zdjęc albo nie mają zdjęć teraźniejszych tylko jakieś stare np. Miri też będę robić "sesje" :D

Link to comment
Share on other sites

kolejna wiadomość z domu dziewczyn. aa no i państwo zmienili imiona suńką Bianka wabi się teraz [B]Tola[/B] a Malinka - [B]Czarna[/B] :)
pani mi napisała że już się przyzwyczajają pomału do nowych imion i reagują :D
a tu wiadomość i zdjęcie suń

" [SIZE="3"][B]Dzisiaj rano bylam z Tolą siusiu i kupke zrobiła na dworze.Wczoraj były u weterynarza,są zdrowe serce,płucka jedyne co to maja zapalenie spojowek,ale dostały kropelki.Dzisiaj jedziemy do domu w lesie na 4 dni wiec sie moga wybiegac ile chcą:)
Na zdjęciu psiaki leżą w kuchni,mogą tak godzinami się wygżewac bo podłoga jest podgżewana,uwielbiają to:)[/B][/SIZE] "
dziewczyny lepiej trafić nie mogły :D :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
i zdjęcie <3:loveu:
[IMG]http://i41.tinypic.com/23tic7s.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

sorki za off prosze was o pomoc Podaję linka do wątku Maksia - psiaka, który razem z Fidelkiem został zabrany z wielkiej biedy
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222147-Chudziutki-Maks-ca%C5%82e-%C5%BCycie-sp%C4%99dzi%C5%82-na-%C5%82a%C5%84cuchu-teraz-szuka-DS?p=18524469#post18524469"]http://www.dogomania.pl/threads/2221...9#post18524469[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wala - dzięki za pomoc - Karmel został dzisiaj odebrany przez fundację!
W jego miejsce w budynku zostały umieszczone te psiaki z ostatniej interwencji koło Rogoźna, proszę zajrzyjcie do nich jak będziecie w schronisku, są wystraszone, ale wydaje mi się, że przy pewnym czasie pracy będą nadawały się do adopcji, są to małe psiaki - maksymalnie 5 kg. Na razie jest ich 8, ale docelowo przyjedzie do schroniska 13 - więc będzie co robić...

Link to comment
Share on other sites

a więc dzisiaj razem z Walą byłyśmy w schronisku. [B]Miri[/B] którą złapałam przez przypadek p.Hani uciekła z boksu więc ją dziś znowu złapałam. Od razu z Walą złapałyśmy [B]KIKE[/B] , [B]SURI[/B] i sunie której nie ma na stronie. [B]Madzik[/B] jak bede miala jej zdjecia od razu wrzuce z krotkim opisem i dodasz na strone :)
sunie siedzą w 2 boksie, dałyśmy im jeszcze 2 koce i wiecej siana . Caaaaałą bude mają w sianku i mają cieplej.

SURI jest bardziej śmiała od razu pcha się na kolana choć jest troche nieśmiała :) wspaniale by się nadawała jako kanapowiec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamii']a więc dzisiaj razem z Walą byłyśmy w schronisku. [B]Miri[/B] którą złapałam przez przypadek p.Hani uciekła z boksu więc ją dziś znowu złapałam. Od razu z Walą złapałyśmy [B]KIKE[/B] , [B]SURI[/B] i sunie której nie ma na stronie. [B]Madzik[/B] jak bede miala jej zdjecia od razu wrzuce z krotkim opisem i dodasz na strone :)
sunie siedzą w 2 boksie, dałyśmy im jeszcze 2 koce i wiecej siana . Caaaaałą bude mają w sianku i mają cieplej.

SURI jest bardziej śmiała od razu pcha się na kolana choć jest troche nieśmiała :) wspaniale by się nadawała jako kanapowiec :)[/QUOTE]

Tamii wielkie dzięki, że nie poddajecie się z tymi suczkami. One wszystkie 4 siedzą w jednym boksie, mieszczą się w jednej budzie?

Koniecznie prześlij mi jak najszybciej zdjęcia tej suczki, której nie ma na stronie.

Niestety przez te cholerne mrozy nie ma szans w najbliższym czasie na ten wybieg dla strachulców, będziemy musieli poczekać aż mrozy odpuszczą.

Link to comment
Share on other sites

Madzik-psy mozna poubierac w swetry,male pieski w dzieciece ,obcinajac troche rekawy,wycinajac na siusiaki dla psow ,a zapiecie na grzbiecie.Bedzie im cieplej.bardzo nadaja sie stare swetry i to sfilcowane.,albo mocherowe.Nie trzeba szyc ,wystrczy uzyc stare swetry po naszych dzieciach ,czy osobach doroslych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Tamii wielkie dzięki, że nie poddajecie się z tymi suczkami. One wszystkie 4 siedzą w jednym boksie, mieszczą się w jednej budzie?

Koniecznie prześlij mi jak najszybciej zdjęcia tej suczki, której nie ma na stronie.

Niestety przez te cholerne mrozy nie ma szans w najbliższym czasie na ten wybieg dla strachulców, będziemy musieli poczekać aż mrozy odpuszczą.[/QUOTE]

w tym tygodniu ide to porobie bo aparatu nie mialam a na moim telefonie zdjecia to wychodzą beznadziejne.

tak one w 4 razem sie mieszczą. włożyłyśmy im więcej siana do budy i sunie caly czas siedza w kącie za budą wiec tam tez wylozylyczmy kocem sianem wiec sunie myśle mają zapewnione wmiare ciepła.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='cicia1977']Angel konto jest cały czas to samo co w poprzednich bazarkach[/QUOTE]

Angel Cicia już odpisała - wielkie dzięki za bazarek i zebrane fundusze, Gulek ostatnio był u Weterynarza, dostał leki i wygląda o niebo lepiej, nabrał ciałka, więc dodatkowe pieniądze się przydadzą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Angel Cicia już odpisała - wielkie dzięki za bazarek i zebrane fundusze, Gulek ostatnio był u Weterynarza, dostał leki i wygląda o niebo lepiej, nabrał ciałka, więc dodatkowe pieniądze się przydadzą![/QUOTE]

[quote name='cicia1977']Angel konto jest cały czas to samo co w poprzednich bazarkach[/QUOTE]

to super :) ok, dziś pójdzie przelew :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamii'][SIZE="4"]Madzik34[/SIZE] państwo od Bianki i Malinki do mnie pisali kiedy wpadamy do nich. Dało by rade jakoś w marcu jeszcze ? :)[/QUOTE]
Witaj,

postaram się - proszę napisz mi na prywatną wiadomość skąd oni są? Ja teraz w poniedziałki i środy mam u siebie Murzynkę, więc te dwa dni w tygodniu odpadają. Jutro jadę z Lexem do nowego domu. Wiem, że to głupio zabrzmi, ale jak wiem, że psy maja dobrze to się mi tam nie spieszy, ważniejsze są wizyty u psów, które były adoptowane prosto ze schroniska...bez udziału wolontariuszki. Obiecuję, że pomyślę i dam Tobie znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Witaj,

postaram się - proszę napisz mi na prywatną wiadomość skąd oni są? Ja teraz w poniedziałki i środy mam u siebie Murzynkę, więc te dwa dni w tygodniu odpadają. Jutro jadę z Lexem do nowego domu. Wiem, że to głupio zabrzmi, ale jak wiem, że psy maja dobrze to się mi tam nie spieszy, ważniejsze są wizyty u psów, które były adoptowane prosto ze schroniska...bez udziału wolontariuszki. Obiecuję, że pomyślę i dam Tobie znać.[/QUOTE]

mi pasują w sumie jedynie piątki bo to jedyny dzień wolny który mam :D.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...