Jump to content
Dogomania

Sosnowiec,Milka już w cudownym DT!


Rybka_39

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ludzie od borderów? ktoś sie z nimi kontaktował? ps czemu mówicie że jest bardziej spaniel? ja tego nie widzę.... ps szkoda że nie ma więcej zdjęć ... czytałam że wolontariat ma ruszyć... może wtedy pozwolą psy porządnie sfotografowac...

Link to comment
Share on other sites

Rybko, Czy jesteś w stanie posłużyć za przewodnika w Sosnowcu i w schronie?? Ja jestem tu jak na księżycu i mam bardzo mało czasu. Jadę zabrać psa ale jestem tu jak na księżycu, muszę mieć przewodniczkę. Kombinuję, transport na jutro. Narazie nie mam i nie wiem kto ze mna pojedzie, ale psa zabieram, możesz cos zrobic by mu sie nic nie stalo do czasu przyjazdu. chćę też widzieć schronisko.

Link to comment
Share on other sites

ja myslałam że dam rade na jtro załatwic transport - przy okazji , ale niestety ... to czekamy do wtorku, ale nie moznaby było jutro zadzwonic i powiedziec im że ktoś od borderów do nich we wtorek zawita ?....zawsze to jaies zabezpieczenie.... żebyśmy sie nie spóźnili

ps ja też chciałabym jakos pomóc... także bede czuwac...a gdzie Bordi sie udaje na dt ...do Pnia teresko ?

Link to comment
Share on other sites

Bordi to dziewczynka, znajdka z ulicy, jest w schronie od października 2009,nie ma żadnych innych informacji na jej temat. Została najprawdopodobniej przyjęta już z urazem łapy. Dzisiaj się nawet ucieszyła na moj widok. Jest w boksie 44 razem z dwoma innymi suczkami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...