Jump to content
Dogomania

KA FORT z pokazem na ComputerLand Toyota World Cup


Wind

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bylam w zeszlym roku, bylam i w tym :cool3: Konie bjuti jak zawsze, na piesy jak zwykle milo sobie popatrzec ;) Co prawda wczoraj bylam na pokazie prosto z treningu, no ale:lol:
Bołder pokonujacy tor dwa razy szybciej od wlascicielki wzbudzal chyba najwiekszy aplauz publicznosci( jesli sie nie myle byla to Zielsko i Mac?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Bołder pokonujacy tor dwa razy szybciej od wlascicielki wzbudzal chyba najwiekszy aplauz publicznosci( jesli sie nie myle byla to Zielsko i Mac?)[/quote]Wczoraj po południu na pewno największe brawa były dla Zielska z Maczkiem. Ale dzisiaj rano na moje uszko największe brawa zebrała Joga z Davie - Davie widziałam wpływ wysyłaczki przy pierwszym tunelu i jestem pod wrażeniem! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Ale super ,czemu wcześniej nikt nie dał cynku ,że taka imprezka będzie? [/QUOTE]

:) Przeciez sa reklamy w calym miescie i w telewizji :)

[quote name='SAWA']Kapitalna zabawa .Ciekawa jestem jak psy reagowały na te zapachy końskie ,czy nie były troszkę rozproszone? [/QUOTE]

Chyba sie nie zdarzylo, zeby pies sie zainteresowal zapachem konskim. Wiekszy problem stanowily wstazeczki cyrkowcow i Pancio stojacy gdzies w poblizu ;)

[quote name='SAWA']Zazdroszczę wam takiej super zabawy .Mam nadzieje ,że my w przyszłym roku też będziemy mogły brać udział w pokazach .Coś kapitalnego ,jestem zafascynowana.
Pozdrawiam wszystkich biegajacych Fortowców.[/QUOTE]

Noo, mamy juz zamowienie na przyszly rok :) i byc moze uda sie zrobic cos special :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']:) Przeciez sa reklamy w calym miescie i w telewizji :) [/quote]
Hahaha, SAWA, jesteśmy takie same sieroty, ja też nic nie wiedziałam :lol:
Zdjęcia super, impreza tez musiala być super :klacz:
Mam nadzieję, że dzis pokaza jeszcze trochę psów w tv, bo konie to mnie tak średnio inetresują ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Wind jak zwykle są super:loveu: Beatko a nie masz wiecej foteczek ?:p
Pokaz tak jak w zeszłym roku cieszył sie dużą sympatią a ja moim "konskim":eviltong:znajomym moglam pokazać jak wyglada agility, a że koniarze także kochają psy to wiadomo od dawna:cool3:
Uwazam że to był bardzo dobry pomysl z pokazem i moze dzieki temu grono agility powiekszy sie o nowych zapaleńców:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Mam nadzieję, że dzis pokaza jeszcze trochę psów w tv, bo konie to mnie tak średnio inetresują ;)[/quote]Dzisiaj jak dotąd psów w TV nie widziałam, ale ma być jeszcze "obszerniejszy" reportaż pół godziny po północy, powtórzony jutro "po 14", cokolwiek to znaczy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hej [B]aga[/B] :-) Widzialam Cie dzisiaj na Torwarze ... powiem wiecej, otarlysmy sie ramionami :cool3:

[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1617/y8u4898xy9ze.jpg[/IMG]

[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/21/y8u4879xy4py.jpg[/IMG]

Jogurtyna, czyli maksymalny speed po torze :loveu:

[IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3692/y8u4924xy8xb.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Kochani, bylam 2 dni na torwarze i dopingowalam Was! Zaprezentowaliscie sie swietnie! Slyszalam opinie publicznosci i byli zachwycenie![/quote]

[B]Aga[/B],
byłaś i się nie pokazałaś?!? :crazyeye: No, już my się z Toba policzymy...:cooldevi: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Ale kibicowalam przy samej barierce... [/quote]aga_o, to widocznie wczoraj Misia słyszała Twój doping i dlatego tak zasuwała, że nie mogłam za nią nadążyć ;-). A dzisiaj, gdy Ciebie w odpowiednim momencie zabrakło, powróciła do swego normalnego Misiołkowego, dostojnego tempa. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...