Jump to content
Dogomania

Szydłowiec- potrzebna pomoc - co chwilę kolejne psy w potrzebie - najnowsze wieści w ostatnich postach


Recommended Posts

[quote name='Lu_Gosiak']Anita a co z tym rodesianem??[/QUOTE]

Aimez sie rozglądać ma...ja to w Stolicy siedze..pies byl w jej okolicy...moze jeszcze nie zaszedł za daleko :(
kurcze...Aimez rozgladaj sie...


Chciał poinformować szanowne grono, ze mam drugi etat w Gminie /sarkazm/
dzis do moich rodziców zadzwonił telefon...Pan chciał ze mna rozmawiac...
powiedziano mu, ze mnie nei ma...a Pan na to, ze na ulicy METALOWEJ biega mały pekińczyk!!!!!!!!!!!!!!

KTO PODJEDZIE ZOBACZY PEKINA!!!!!!!!!!!

pewnie nie sprzedał się na targu! mysle, ze to dzwonił ktoś z zakładu gdzie szukałysmy Juniorka
KTO podjedzie..albo moze zapytajcie u pana od zniczy??on jest taki troche pozytywny :/

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny jak się komuś rzuci w oczy ten psiak to dajcie znać - ktoś go szuka ...

zdjęcia nie widać .. wklejam poniżej, w innym poście, jeszcze raz

[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/25403502/68/main/856bcbab18.jpeg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Kama..... tego pekinczyka?
Nincia i dzidzia byly na Metalowej ale nic nie widzialy....[/QUOTE]

dziewczynie zginęła ta sunia w stylu jamnika co zdjęcie wstawiłam... jakbyś go gdzies spotkała to ją zgarnij i zadzwoń do mnie ....

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że wątek Astona na labkowym forum nieźle pędzi... Możecie podpytać tam, czy nie znalazłby się tymczas dla tej suni: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczna-mloda-sunia-labrador-PILNIE-szuka-domu-W0QQAdIdZ206028672[/URL] ? Jeśli szybko nie znajdzie domu, pojedzie na giełdę do Słomczyna. A tam to na pewno pójdzie szybko... I byle gdzie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Widzę, że wątek Astona na labkowym forum nieźle pędzi... Możecie podpytać tam, czy nie znalazłby się tymczas dla tej suni: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczna-mloda-sunia-labrador-PILNIE-szuka-domu-W0QQAdIdZ206028672[/URL] ? Jeśli szybko nie znajdzie domu, pojedzie na giełdę do Słomczyna. A tam to na pewno pójdzie szybko... I byle gdzie :([/QUOTE]

koosiek PRZEKLEJAM!!!!
znajomy napalił sie na ASTONA..ale dla jego mamy suczka lepsza!!!
wkleje do dziewczyn

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Kama co z zaginiona jamniczka?[/QUOTE]

wczoraj jej jeszcze nie znaleźli - rozwiesili plakaty .
ona ma charakterystyczne - takie "sterczące" na boki uszka jak na zdjęciu , to mieszaniec jamnika z ratlerkiem...
jak ją gdzieś zauważysz, lub u kogoś to daj znać... /ona mieszkała przy parku koło starostwa/

Link to comment
Share on other sites

WIECIE CO..
pozarłam sie z sąsiadką...
nie pasuje jej ze mam ciagle nowy psy...a jej jamol naparza ile wlezie..i powodem maja być moje psy!!!
problem w tym, ze jak mnie nie ma i moich psów to on tez naparza!!!

kto wie..sprawdzalam w necie..ale nie znalazłam..
czy jest jakies rozporządzenie w Miescie Stolecznym Warszway odn. ilosci psów - ile mozna trzymać w blokach!!!
bo czytalam ...ale niezanotowałm takowego :/

Link to comment
Share on other sites

to może tym razem ja coś podrzucę - bezdomniak z dworca - mały, w typie sznaucerka ... przeganiany przez inne - jedzenie muszę mu dawac osobiście z ręki bo reszta go przegania, wystraszony, ale jeszcze ufny, porobię mu zdjęcia jak przyjdzie pod bramę .... jak go tamte nie przegonią ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...