Jump to content
Dogomania

Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='Kirke69']Trzymam mocno kciuki, żeby sunie wreszcie znalazły dobry domek![/QUOTE]
Na początek to musimy je wyciągnąć "do ludzi" bo nie wiadomo jak one bedą się zachowywały tak poza schroniskiem. W końcu one calutkie życie za kratami:-(.

Link to comment
Share on other sites

tak sobie marzę ...dwie starsze przyjaciółki w bezpłatnym DT ... na zawsze ..... to marzenia ....

koszt takiego płatnego DT dla dwójki to duży wydatek .... ostatnio [B]Renata5[/B] pisała o powiększeniu swoich możliwości na DT ... to link do wątku o hoteliku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181230-Hotelik-Renata5[/URL]

sprawdzcie może nie byłoby zbyt drogo .... może dwie starsze suczki przeliczą się na jednego dużego młodego psa;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']tak sobie marzę ...dwie starsze przyjaciółki w bezpłatnym DT ... na zawsze ..... to marzenia ....

koszt takiego płatnego DT dla dwójki to duży wydatek .... ostatnio [B]Renata5[/B] pisała o powiększeniu swoich możliwości na DT ... to link do wątku o hoteliku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181230-Hotelik-Renata5[/URL]

sprawdzcie może nie byłoby zbyt drogo .... może dwie starsze suczki przeliczą się na jednego dużego młodego psa;)[/QUOTE]
O bezpłatnym DT to nie ma co marzyć:shake:. Trudno o taki dla jednego psa a co mówić o dwóch. Czytałam wątek Renaty5 ale myślę, że nawet na taki nas po prostu nie stać. Jakby nie liczyć to wydatek ponad 700 zł. miesięcznie. Nasze sunie nie są malutkie, one są średnie a to znaczy że min. 10-12 zł. dziennie za hotelik trzeba liczyć. Nie udźwigniemy tego finansowo:shake:. Mimo ogromnej sympatii jaką cieszą się tyszaki to nie damy rady:shake:. Piszę to z ciężkim sercem ale takie są fakty. Mamy już kilka psiaków w hotelikach i ich utrzymanie już sporo kosztuje........ Myślę, że jedynym ratunkiem dla naszych weteranek jest usilne staranie się o znalezienie DS dla któregoś z psiaków, który jest w hoteliku - wtedy łatwiej będzie np. o przeniesienie deklaracji i ewentualnie dozbieranie tego co braknie. Myślę, że np. ZuziaM, która tak fajnie opiekuje się naszymi psami skóry z nas nie zedrze a może da jakiś rabacik jak jej podeślemy 2-czkę:evil_lol: Kochani szukajmy domku dla Balbinki, Dygusi, Dylanki, Miki, Posterka, Rumka - niech zwolnią miejsce dla Weteranek. BARDZO PROSZĘ O POMOC W SZUKANIU DOMKÓW STAŁYCH DLA TYCH PSIAKÓW

Link to comment
Share on other sites

Jestem na miejscu, można by tak powiedzieć.
Po niedzieli podjechała bym do schroniska, ale musiała bym złapać jakiś kontakt z osobami z wolontariatu.
Nie jestem pewna, jak przyjmą osobę z zewnątrz pracownicy.
Choć parę razy byłam w sprawie haszczaków, i pokazano mi psiule.
Na pewno tym suniom trzeba pokazać że świat jest poza kratami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirke69']Jestem na miejscu, można by tak powiedzieć.
Po niedzieli podjechała bym do schroniska, ale musiała bym złapać jakiś kontakt z osobami z wolontariatu.
Nie jestem pewna, jak przyjmą osobę z zewnątrz pracownicy.
Choć parę razy byłam w sprawie haszczaków, i pokazano mi psiule.
Na pewno tym suniom trzeba pokazać że świat jest poza kratami[/QUOTE]
Witaj! Dzięki za chęć pomocy:lol:. Ja to o Waszym schronisku wiem stosunkowo niewiele - nam swoją sunię z Tychów, i byłam tam /w schronisku/ raz w życiu. Ale o wszystkie sprawy możesz pytać Grażynę, grazynę9915 - tylko ona mało bywa na dogo to zawsze możesz do niej zadzwonić tel.
601 294 064. Ewentualnie z Madą, tu na dogo.......

Link to comment
Share on other sites

Dzięki!
Po niedzieli skontaktuję się z Grażyną, może jeszcze jedna para rąk do pomocy się przyda.
A teraz biegnę się pakować, na jutrzejszy dogtreking.
Ja trzymam dalej kciuki za sunieczki, a wy za mnie żebym przeszła 26 kilosków.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Polubek dzięki za pamięć o naszych weterankach;). Ja wiem o nich tylko to co jest na stronie tyskiego schroniska a tam nie jest napisane, że tylko razem. Myślę, że mogą i tak i tak byleby domy były.......Musimy poczekać żeby się na ten temat wypowiedziały Mada lub Magda222 bo to tyskie Ciotki, które chodzą do schroniska. Na pewno coś napiszą...........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='zuziaM']No narobilo sie rzeczywiscie ..... Ostatni post moj ... i to sprzed dwoch tygodni..........[/QUOTE]
Ja w międzyczasie zaglądałam ale tylko zaglądałam:oops:. Niestety przez te pity to musiałam na jakiś czas zapomnieć o całym świecie a teraz jak się pitowanie skończyło to nie mogę wyjść z zaległości. Ale mam nadzieję ze się poprawie i będę często coś u naszych weteranek pisać ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...