Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Dzień Dobry Jestem Korek a obok są nogi mojej Pańci i jestem dumny i blady, że ją mam :grins:


Korkosław agresor nawet na mnie nie szczeknął jak weszłam do domu :lol: a potem dostałam nawet buziolka i pobawiliśmy się troszkę :)

Posted

malawaszka napisał(a):
Dzień Dobry Jestem Korek a obok są nogi mojej Pańci i jestem dumny i blady, że ją mam :grins:

Korkosław agresor nawet na mnie nie szczeknął jak weszłam do domu :lol: a potem dostałam nawet buziolka i pobawiliśmy się troszkę :)


Korek, pycholu śliczny!! Jak ja się kurde cieszę, że masz już swoich ludzi na ziemi, swój domek, pełną miskę i wszystko to, czego ci brakowało w... :)
I nie wiem czy to tylko tak zdjęcie wyszło, ale zdecydowanie przytył :multi:

Posted

chudy jest nadal, ale na własne oczy widziałam jak wsuwał z apetytem żarełko więc to kwestia czasu kiedy nabierze ciałka :) Korek żyj bardzo intensywnie - dużo biega więc spala :) biegał nawet przy koniu i świetnie sobie radził :)

  • 1 month later...
Posted

Dziś byłam u Korka :lol: fajowy jest - umięśnił się ładnie i masy nabrał :) taki sporszawy z niego miniaturek bo zawiozłam dziś średniaczkę tam do hoteliku u Korka i on niewiele mniejszy od niej :)

Koras stróż








fajny jest chłopak :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...