Jump to content
Dogomania

Freya,Oskar, Xawcio- chorowite maluchy już w KOCHAJĄCYCH domach :) Axa czeka na dom..


agnieszka24

Recommended Posts

masakra z tą wątrobą.. i anemia też konkretna.. nie dziwię się, że go zmiotło z nóg.. najgorsze jest to, że nikt nie jest pewien przyczyny, a leczyć jakoś trzeba...ehhh

Moje psiaki ładnie przespały noc, ale z salonu zrobiły pole minowe! GRRR.. gdy mąż tam spał to czuły chyba respekt i trzymały do rana, a tym razem zrobiły samowolkę... od wczoraj ważę im karmę, żeby nie dawać za dużo, więc nie wiem skąd tyle kup..

Freya lepiej, więc jadę po receptę do weta na leki p/zapalne..

Eddie, twardziel, dobrze się trzyma, nic mu nie jest poza śmierdzeniem ;) i drapaniem się ;)
czy jest sens kąpać jednego psiaka, czy poczekać jak Freya będzie mocniejsza i wykąpać oboje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sama byłam przerażona jak zobaczyłam wyniki wątroby. Na szczęście wątroba się zregeneruje. Żeby ją wspomóc Oskar będzie dostawał Hepatil. Do jego diety włączam surową wołowinę, mam nadzieję, że poradzimy sobie również z anemią.

Cieszę się, że chociaż Freya poczuła się lepiej :) Oskar nadal słaby, dużo leży i odpoczywa, ale kryzys minął. Macha do mnie ogonkiem, więc chyba czuje się lepiej :)

Współczuję ci porannego sprzątania.. Może maluchy zapomniały się załatwić popołudniu i dlatego zostawiły ci tyle niespodzianek??

Co do kąpania, to myślę, że możesz wykąpać Eddiego. Będziesz miała o jednego śmierdzielka mniej ;) Jak maluchy do mnie przyjechały, to wykąpałam tylko chłopaków, bo Freya jechała następnego dnia, więc wolałam nie ryzykować przeziębienia. Zapaszek w domu zrobił się o wiele bardziej znośny :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Oskar czuje się już troszkę lepiej :) Pobawił się z Aronem i teraz poszedł spać.

Nie wstawiłam jeszcze pierwszego rachunku za Advocata:

[IMG]http://i41.tinypic.com/212xt94.jpg[/IMG]

Na zapłacenie rachunku wzięłam 40 zł z deklaracji na marzec i kwiecień, które miałam wpłacić, a 50 zł dołożyłam (to taka dodatkowa wpłata jednorazowa na maluchy ;) Więc ten rachunek jest uregulowany i rozliczony.

Prosimy o pomoc finansowa na dalsze leczenie Oskara. :modla:
Pieniądze, które nam zostały wystarczą na pokrycie kosztów z lecznicy za dwa ostatnie dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka24']Maado, czy mogłabym cię prosić o zestawienie wpłat po 23 marca? Chciałabym uzupełnić rozliczenie na pierwszej stronie. Pieniążki się już skończyły. Jesli dobrze liczę, to po dzisiejszej wizycie Oskara u weta będziemy na minusie :([/QUOTE]

Qrcze... nie będe miała dostępu do netu w przyszłym tyg bo bym im bazarek zrobiła... :( Pomóżcie w ratowaniu dzieciaków !!!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2] [FONT=Arial][SIZE=2]PONIŻEJ WSZYSTKIE WPŁATY NA MOJE KONTO I PRZELEWY ODE MNIE:

[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Black]19-03-2010 SYLWIA M. [/COLOR][COLOR=Black][B]20,00 PLN
[/B]19-03-2010 Nikus [B]20,00 PLN[/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Black]19-03-2010 Plicha [B]30,00 PLN[/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Black][FONT=Arial][SIZE=2]1[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]8-03-2010 Ania012 [B]20,00 PLN[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
Maada 10,00 PLN (ode mnie)
[B]22.03 przelew Owieczce 100zł[/B]

[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]23-03-2010 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]JADWIGA [B]60,00 PLN
[/B]23-03-2010 2411magdalenka [SIZE=2][FONT=Arial][B]57,00 PLN[/B][/FONT][/SIZE]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]23-03-2010 wojtuś [B]20,00 PLN
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]23-03-2010 KASKADAFFIK [B]10,00 PLN[/B]
22-03-2010 ANDZIA69[B] 50,00 PLN
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]22-03-2010 MARTINI77 [B]35,00 PLN
23.03 przelew Owieczce 232zł

[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]30-03-2010 Ossa98 - bazarek imieninkowy [B]20,00 PLN
[/B]29-03-2010 MAKREJSZA - BAZAREK IMIENINOWY [B]10,00 PLN
[/B]23-03-2010 KAMA210 [B]20,00 PLN
[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][B]9.04 przelew Owieczce[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][B] 50zł[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]
[FONT=Arial][SIZE=2]12-04-2010 Zuzaneczka[B] 40,00 PLN[/B]
09-04-2010 Szarotka [B]10,00 PLN[/B]
01-04-2010 sleepingbyday za bazarek imieninowy [B]20,00 PLN[/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]01-04-2010 go-ja [B]50,00 PLN[/B]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]31-03-2010 wojtuś [B]30,00 PLN[/B]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]31-03-2010 ARLULA + BAZAREK IMIENINOWY + MAŁA WYPRAWKA [B]40,00 PLN
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]30-03-2010 BJUTA [B]20,00 PLN
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]30-03-2010 mtf zalesie [B]25,00 PLN
[/B]26-03-2010 Havanka[B] 15,00 PLN
[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Red][SIZE=2][B]Jeszcze nierozliczone 250zł
Napiszcie proszę komu i ile mam przelać! I na jakie konto.

[/B][COLOR=Black]Rozmawiałam z Kago (a ona z Panią z Zabrza). Jest transport dla suni w przyszły piątek na trasie W-wa -Katowice. Ponieważ w Katowicach będą b. późno potrzebny DT w Katowicach na jedną noc albo późńowieczorny transport z Katowic do Zabrza - to tylko ok. 20km. Jeśli kojarzycie kogoś w Katowicach to zapytajcie pliz.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

UWAGA CIOTKI :)

MIAŁAM TELEFON O EDDIEGO... Z PROŚBĄ O REZERWACJĘ PSIAKA.
Dom w Krakowie - Płaszów, ogród ogrodzony 50 arów do biegania.. Pan miał już owczarka górskiego 18 lat.. potem Dobermana...
JEST ZGODA NA WIZYTĘ PRZEADOPCYJNĄ I POADOPCYJNĄ.
Pan bardzo go chce.
Mają z żoną przyjechać w sobotę ALBO JUTRO.

Co robimy??????????
Myślałam, żeby podpisał u mnie umowę adopcyjną (poproszę na mejla: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) - 2 egzemplarze tak????

a potem/przed któraś cioteczka z Krakowa wpadłaby do nich z wizytą ???????

proszę o szybki odzew bo czuje ŻE TO JEST TO :))))

Link to comment
Share on other sites

Super, że sa zainteresowani Eddim :) Może cioteczka Maada mogłabym pójść na wizytę? Jeśli wizyta wypadnie ok, to dopiero wtedy podpiszemy z nimi umowę. A może Maada dała by radę podjechac do ciebie, gdy zainteresowana rodzina przyjechała by poznać Eddiego i na miejscu porozmawiała by z nimi?
[B]Maado kochana, czy pomożesz nam??[/B]

Link to comment
Share on other sites

Maado, dziękuję ci bardzo za wspaniałe rozliczenie :loveu: Odjęłaś mi kupę roboty :cool3:
Część pieniędzy, które zostaty możesz przelać na moje konto. Będzie na pokrycie rachunków za leczenia Oskara.
Wczoraj zapłaciłam 155 zł, dzisiaj kolejne 27 zł.

Oskar dostał antybiotyk, p/zapalny, wit.B i K w zastrzykach. Do soboty musimy chodzić na zastrzyki. Potem maluch dostanie antybiotyk w tabletkach. Nadal chodzi z welfronem w łapce. Jeśli wszystko będzie ok to jutro go wyjmiemy.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]UWAGA CIOTKI [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

MIAŁAM TELEFON O EDDIEGO... Z PROŚBĄ O REZERWACJĘ PSIAKA.
Dom w Krakowie - Płaszów, ogród ogrodzony 50 arów do biegania.. Pan miał już owczarka górskiego 18 lat.. potem Dobermana...
JEST ZGODA NA WIZYTĘ PRZEADOPCYJNĄ I POADOPCYJNĄ.
Pan bardzo go chce.
Mają z żoną przyjechać w sobotę ALBO JUTRO.

Co robimy??????????
Myślałam, żeby podpisał u mnie umowę adopcyjną (poproszę na mejla: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) - 2 egzemplarze tak????

a potem/przed któraś cioteczka z Krakowa wpadłaby do nich z wizytą ???????

proszę o szybki odzew bo czuje ŻE TO JEST TO [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]))) [/QUOTE]
Ło matko. Brzmi superowo;) A jak czujesz ze to jest to to juz polowa sukcesu. Trzymam kciuki mocno;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']z Zabrza jest Pati_Zabrze - ma samochód..., ew. może Halbinka by się zgodziła przenocować malucha...trzeba by może pw powysyłać...[/QUOTE]

Andziu możesz zapytać dziewczyn? Ciebie na dogo wszyscy znają, może szybciej coś załatwisz niż ja ;) Ale było by super, gdyby mała pojechała już do domu i gdyby domek zainteresowany Eddim okazał się tym wymarzonym domkiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka24']Super, że sa zainteresowani Eddim :) Może cioteczka Maada mogłabym pójść na wizytę? Jeśli wizyta wypadnie ok, to dopiero wtedy podpiszemy z nimi umowę. A może Maada dała by radę podjechac do ciebie, gdy zainteresowana rodzina przyjechała by poznać Eddiego i na miejscu porozmawiała by z nimi?
[B]Maado kochana, czy pomożesz nam??[/B][/QUOTE]

Rozmawiałam wlasnie z tym Panem, brzmi sympatycznie. Podjadę tam jutro ok. poludnia i jak wrócę to napiszę na wątku wrażenia. Tylko pytanie skąd wziąć umowę dla nich? Czy ktoś mógłby przesłać magdalence emailem? Bo jesli oni chca brać psiaka w sobotę to pocztą nie dojdzie tak szybko..

Link to comment
Share on other sites

Umowa jest do pobrania ze strony Stowarzyszenia NICZYJE :)
[URL]http://www.niczyje.org.pl/zobowiazanie_niczyje.pdf[/URL]
Wystarczy ją wydrukować w dwóch egzemplarzach.

Dziękuję Ci Maado za pomoc.:Rose: Na Ciebie zawsze można liczyć!
Nie wiem co my byśmy bez Ciebie zrobiły.. :calus:

Link to comment
Share on other sites

jak juz sie zaczyna cos dziac to hurtem ;)
na mejla dostalam kolejna propozycje!!!! napisalam o wstepnej rezerwacji Eddiego do soboty... i poslalam zdjecia Oskara i Oriona ;) i napisalam jeszcze o slicznotce Axie czekajacej na domek ;) zobaczymy!!!

kurcze, ale sie ciesze :) niezlego kopa daje taka akcja z domkiem! :) oby tylko jutro maada wrocila zadowolona :) nie moge sie doczekac!

Link to comment
Share on other sites

Aga, przeslij mi konto na pw.
Mam wyrzuty sumienia że nic nie niańczę to przynajmniej się przejadę na ten Płaszów.. choć jutro może być w Krakowie niezły sajgon.. zawsze w piątki jest masakra a przed niedzielnym pogrzebem będzie pewnie masakra podwójna.. mam nadzieję, że jakoś tam dotrę.

Ja też mam jakis chętny dom.. wysłałam im Eddiego doslownie 15 min przed tel od magdalenki.. Zobaczymy.. na razie nie odkręcam, w razie czego polecę im innego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Ale dziewczyny macie same super wieści :) Mam nadzieję, że coś się z tego wykuje. I przynajmniej jeden psiak pojedzie do domku.
Maago nie powinnaś mieć żadnych wyrzutów sumienia. Wyniańczyłaś bardzo dużo naszych kieleckich bid i znalazłaś im super domy!! Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oby się maluchom poszczęściło !!!
Doszła wpłata od Pani Agnieszki ( synowej właściciela Azy i Barta) 150 zł !!!!
Nie wiem co zrobić z ta kasą... Czy przelac Agnieszcze czy trzymac na ewentualna sterylke Azy...

Agnieszko pomyśl, przelicz sobie wydatki na malucha i daj znać.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że bardzo istotny jest również fakt, że Maada znalazła nową fajną cioteczkę - MNIE hehehehe ;)

Bardzo dziękuję za chęć skontrolowania tego Płaszowa.. sama bym się tam chyba nie dotoczyła.. córcie w domku, Freya i Eddie, a dziś jeszcze nareszcie przyszli robotnicy koniczyć podjazd do mojej twierdzy ;) także jest delikatnie mówiąc - masakra w domu ;) a Pan z Płaszowa niewykluczone, że zdecyduje się przyjechać dzisiaj.. ale co tam :) odkopię jakoś czajnik i zrobi się mu kawkę, a jak zobaczy Eddiego to już nic innego nie będzie widział ;)

Maado - ogłoszenie na które Pan się skusił to:
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-3-4-miesieczny-rozrywkowy-SZCZENIACZEK-przytulas-ODDAM-W0QQAdIdZ198544433[/URL]
wczoraj przez telefon powiedziałam mu, że piesek był "uratowany", że był w złych warunkach, że dużo osób jest zaangażowanych w szukanie mu dobrego domu.
Robiłam różne ogłoszenia (różnie brzmiące), żeby portalne mi je wpuszczały z dużą częstotliwością ;) także gdy Pan zadzwonił to nie wiedziałam na które odpowiedział ;)
Także Pan nie wie o nużycy, ale u Eddiego nie wygląda to źle. Nie wie też o przepuklinie, ale myślę że może jak przyjedzie to go dopiero oświecę? to będzie taka zagrywka psychologiczna ;) bo jak już myśli na poważnie o Eddiem od wczoraj, to myślę, że te "detale", nie będą mieć znaczenia... jak kochać, to kochać bez granic :)
Mowiłam o wizytach przed- i poadopcyjnych, ale umknęło mi podpisanie umowy GRRR.. bo to akurat było we wszystkich pozostałych ogłoszeniach. Ale myślę, że skoro na wizyty Pan się zgadza to i papierzysko podpisze.

Przepraszam za wszystkie niedociągnięcia, ale to mój pierwszy raz.....

Link to comment
Share on other sites

acha i mówię o tych niedociągnięciach nie żeby zwalać na Ciebie Maado brudną robotę - sama poniosę to brzemię i Panu pokaże braki estetyczne Eddiego.. piszę tylko o tym, żebyś się nie zdziwiła, że Pan czegoś nie wie.

Zdecydowałam się na takie ogłoszenie, bo wydaje mi się, że ludzie chętniej zaglądają na ogłoszenia o charakterze "domowym" niż a la "schronisko".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Oby się maluchom poszczęściło !!!
Doszła wpłata od Pani Agnieszki ( synowej właściciela Azy i Barta) 150 zł !!!!
Nie wiem co zrobić z ta kasą... Czy przelac Agnieszcze czy trzymac na ewentualna sterylke Azy...

Agnieszko pomyśl, przelicz sobie wydatki na malucha i daj znać.[/QUOTE]

Cieszę się, że państwo nie zapomnieli o suczce i wspierają ją. Myślę, że najlepiej będzie jeśli te pieniądza zostaną na sterylkę Azy :) Maluchy są już bezpieczne, więc teraz priorytetem będzie sterylka suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2411magdalenka']...
Także Pan nie wie o nużycy, ale u Eddiego nie wygląda to źle. Nie wie też o przepuklinie, ale myślę że może jak przyjedzie to go dopiero oświecę? to będzie taka zagrywka psychologiczna ;) bo jak już myśli na poważnie o Eddiem od wczoraj, to myślę, że te "detale", nie będą mieć znaczenia... jak kochać, to kochać bez granic :)
Mowiłam o wizytach przed- i poadopcyjnych, ale umknęło mi podpisanie umowy GRRR.. bo to akurat było we wszystkich pozostałych ogłoszeniach. Ale myślę, że skoro na wizyty Pan się zgadza to i papierzysko podpisze.

Przepraszam za wszystkie niedociągnięcia, ale to mój pierwszy raz.....[/QUOTE]

Magdalekno i tak się świetnie spisałaś :) Mam nadzieję, że pan jak zobaczy Eddiego to z miejsca się zakocha. Nużyca nie jest u malucha bardzo widoczna. Wetka mówiła, że jezeli sierść zacznie ładnie zarastać, to nie będzie potrzeby powtarzania Advocata. Eddi miał skórę w najlepszym stanie, bo był najsilniejszy spośród maluchów. Ani nużyca ani przepuklina nie są groźne, więc mam nadzieję, że pan się nie zrazi. Mam tylko nadzieję, że zgodzi się na kastrację, bo to czasami okazuje się największa przeszkodą. Trzymam mocno kciuki za dzisiejsza wizytę!

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze nie mnie decydować, ale moze nie upierac sie przy kastracji...Co innego suczka, ale psiak. Chyba, ze bedzie jakis amant nalogowy czy jakis moze grozniejszy, ale chyba nie kwalifikowalabym domu do odrzucenia w przypadku psiaka. Ale to taka moja sugestia tylko....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka24']Cieszę się, że państwo nie zapomnieli o suczce i wspierają ją. Myślę, że najlepiej będzie jeśli te pieniądza zostaną na sterylkę Azy :) Maluchy są już bezpieczne, więc teraz priorytetem będzie sterylka suni.[/QUOTE]

Jak już wszystko się z maluchami wyklaruje to bierzemy się za Azę i Barta :) Aza na sterylke a Bartowi trzeba by ogłoszenia porobić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...