Jump to content
Dogomania

czy to zbliżająca się czieczka?


kasia_1982

Recommended Posts

Witam,
od kilku dni moja suczka zrobiła się bardzo leniwa, całe dnie tylko leży, nie interesują ją zabawki, jest taka jakby "przestraszona" a siku woła co pół godziny - na razie żadnej cieczy nie zauważyłam. Czytałam że przed cieczką suka jest niespokojna ale moja jest aż za bardzo spokojna. Tylko to wychodzenie co po godziny.
Dodam że ma tylko 6 miesięcy a miałam w planach sterylizację przed pierwszą cieczką

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to suczka z banerka to trochę wcześnie, ale tak się zdarza. Może warto zbadać mocz, żeby wykluczyć schorzenie pęcherza, czy nerek. Oprócz wydzieliny do objawów widocznych zwiastujących cieczkę należy rozpulchnienie warg sromowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nie mozna po rasie twierdzić że jest za wcześnie, to tak jak u dziewczyn jedna dostanie bardzo wcześnie bo w 4kl. pod. a inna w pierwszej liceum... organizm każdy ma swój...

moja skonczyła 7 miesięcy ... dziś dostała cieczkę :/ od kilku dni strasznie się wylizywała, sikała tylko kropelkami, co chwilkę :o i też myślałam że może się przeziębiła... nabrzmiała... i dziś wszystko w kropki ;( nic.. ide czytac kiedy będę mogła sterylizować... pierwszy dzień, a ja już mam dość, a gdzie tam koniec :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...