Jump to content
Dogomania

Enigma-PRZEŁAGODNA już w cudownym DS !


Enigma79

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='A.R.S.']A dla mnie nie jest dziwna. Wiem, że chodzi o psa (gdyby mi na niej nie zależało to wycofałabym deklarację), ale chodzi też o mnie i nie chcę aby ktoś pisał, że sobie coś wzięłam czy coś.[/QUOTE]
nikt na pewno tak nie napisze.....

Link to comment
Share on other sites

Ja się kłócić z nikim nie chcę ale nie należę do osób, które zabierają to, co wcześniej komuś dały.Jak mogę zabrać te rzeczy ?

Prosze, aby A.R.S. zostawila wszystko tak, jak bylo lub przekazala te pieniadze na dowolny cel (nawet zupelnie inne psy,jesli to mialoby rozwiazac powstaly konflikt) a jeśli jednak zamknie bazarek, to ja rzeczy nie odbiorę bo nie nawykłam do takiego postepowania i szkoda mi by bylo czasu...
To może ma Mietka lub zupelnie niezaangazowanego w sprawe psa ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A.R.S.']A dla mnie nie jest dziwna. Wiem, że chodzi o psa (gdyby mi na niej nie zależało to wycofałabym deklarację), ale chodzi też o mnie i nie chcę aby ktoś pisał, że sobie coś wzięłam czy coś.[/QUOTE]
Oczywiscie, ze nie napiszemy tak. Bazarek idzie dobrze i jak dobrze pamietam tam byl Baster i Dafne, ktore tez potrzebuja pomocy... poprowadz do konca prosze ten bazarek...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dajcie spokój, proszę - niech bazarek nas nie poróżni - kłótnia nie jest nam potrzebna.;)

Mam wspaniałą wiadomość!!!

[B]NA 99% MAMY DOM TYMCZASOWY DLA ENIGMY[/B] :multi::multi::multi:

Już jutro sunia będzie grzała kochaną słodką doopkę w łóżeczku :loveu:

Enigma79 - musimy się umówić jutro na spotkanie w schronisku.
Co do tej klatki, to już same zadecydujcie, czy kupić, czy pożyczyć od agagi21 - będzie potrzebna w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Teraz dopiero wszystko nowe przeczytałam..
Powiem Wam, że dziś płaciłam Kindze za Dafne i Ona wiedziała o przejeździe Enigmy jutro do niej, że Sandra jej przywiezie. I chyba powiedziała, że nic nie wie o psie, bo zrozumiała, że to ma być jakiś inny pies z Tozu (a była przygotowana, że od Sandry ma być) A Sandra jej powiedziała, że ma jeszcze na razie miejsce trzymać w razie "W"... ale potem miała telefony, że ten pies jest bardzo agresywny, że mają wątpliwości czy w ogóle Aresa trzyma w dobrych warunkach. W każdym razie nie dziwię się jej, że zrezygnowała. Dziwię się tylko, że oskarżacie Greven, skoro ona z Tozem nie miała do czynienia. Pewnie mnie teraz zlinczujecie, ale rozmawiałam z Kingą i takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego mamy do niej pretensje:

[quote name='Enigma79']
- Kieruję pytanie do Greven, czy nie będzie miała nic przeciwko, jeśli Enigmę wyciągnę na TOZ bo wtedy będzie zwolniona z opłaty (65 zł albo może i 150 zł). Transport bym miala.[B]Greven odpisuje, że "czy w takim razie TOZ zapewni Enigmie [COLOR=red]INNY [/COLOR]tymczas"[/B]. Bardzo dziwi mnie to pytanie, bo... po 1 Kinga jest wolontariuszka TO, po 2 uwazam,ze kiedys pomoglam Greven (ale nie chodzi mi o rewanz tylko przysluge dla psa)
Pytam się Greven, czy Kinga nie może być dt dla Enigmy tak jak ustalilysmy, gdybym wyciagnela ja przez TOZ.
Greven odpisuje, ze [B]mam sama rozmawiac z Kinga a oprocz tego, ze "nie rozumie tej calej sytuacji i sama ma dluga kolejke swoich psow do Kingi".[/B]
Dzwonie do Kingi, ktora ajpierw mowi, ze ONA O ŻADNYM PSIE NIC NIE WIE. Nie wie, ze jutro ma przyjechac Enigma !!!! Tlumacze jej, ze Greven tak to ze mna ustalila, ona mowi, ze mam to [B]sama ustalac z Greven bo ta do niej zadzwonila i odwolala dt[/B].
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

agnieszka32 : to wspaniale, trzymam kciuki za ten 1 % A wiadomo coś o kosztach ewentualnego dt ?
Okej, wiec zamowie te klatke tylko prosze, aby jakas kompetentna osoba zerknela i potwierdzila, jaka
mam kupic...
Ciekawe, czy mozna zaplacic przy odbiorze bo ja nie mam mozliwosci robienia przelewow przez internet.
I jak dlugo taka klatka idzie.
To zamowic ta do ktorej link dostalam od waldi ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']agnieszka32 : to wspaniale, trzymam kciuki za ten 1 % A wiadomo coś o kosztach ewentualnego dt ?
Okej, wiec zamowie te klatke tylko prosze, aby jakas kompetentna osoba zerknela i potwierdzila, jaka
mam kupic...
Ciekawe, czy mozna zaplacic przy odbiorze bo ja nie mam mozliwosci robienia przelewow przez internet.
I jak dlugo taka klatka idzie.
To zamowic ta do ktorej link dostalam od waldi ??[/QUOTE]
Nie kupuj jeszcze klatki, moze uda sie zalatwic jakas...

Link to comment
Share on other sites

No dobrze więc czekam na decyzję co do klatki :) Jak będzie wiadomo, czy mam kupić, to napiszcie czy może być ta z
[URL]http://www.klatki.home.pl/13201/13301.html[/URL] rozmiar XXL (117 x 77 x 86)

AGA : o której mam być jutro w schronie ? (smycz, obrożę itp mam przy sobie ale nie zdążyłam w tym całym zamieszaniu kupić karmy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A.R.S.']Teraz dopiero wszystko nowe przeczytałam..
Powiem Wam, że dziś płaciłam Kindze za Dafne i Ona wiedziała o przejeździe Enigmy jutro do niej, że Sandra jej przywiezie. I chyba powiedziała, że nic nie wie o psie, bo zrozumiała, że to ma być jakiś inny pies z Tozu (a była przygotowana, że od Sandry ma być) A Sandra jej powiedziała, że ma jeszcze na razie miejsce trzymać w razie "W"... ale potem miała telefony, że ten pies jest bardzo agresywny, że mają wątpliwości czy w ogóle Aresa trzyma w dobrych warunkach. W każdym razie nie dziwię się jej, że zrezygnowała. Dziwię się tylko, że oskarżacie Greven, skoro ona z Tozem nie miała do czynienia. Pewnie mnie teraz zlinczujecie, ale rozmawiałam z Kingą i takie jest moje zdanie.[/QUOTE]

Teraz to sobie można wszystko uknuć i napisać..ja miałam wiadomości z pierwszej ręki jak Enigma79 dzwoniła do mnie do pracy ok. 14-tej zapłakana, że w odpowiedzi na sms'a pytającego czy może wyciągnąć psa przez TOZ (aby uniknąć kosztów) dostała od Greven odpowiedź, że "w takim razie ma zapewnić psu inny tymczas" i dotychczasowy odwołała...Greven nie miała nic do czynienia z TOZ'em bo TOZ nie chce mieć do czynienia z Greven. Sprawę tymczasu u Kingi już sobie darujmy, w końcu jak to Greven powiedziała "ma do niej kolejke swoich psów"..

Co do bazarku to powninien zostać podzielony PO RÓWNO NA KAŻDEGO PSA - to chyba proste.

[quote name='Enigma79']Boze co za atmosfera.... NIE CHCE ANI TYCH PRZEDMIOTOW ANI PIENIEDZY.
A.R.S. zrob z tym co chcesz , mozesz wyrzucic.[/QUOTE]

A Ty Aga ucz się asertywności;-)

Link to comment
Share on other sites

Z tej strony Kinga, która miala brać tą sunie na dt. Sytuacja z mojej strony wyglądala następuące, dwa tygodnie temu Sandra odezwala się do mnie czy mogę wziąc tą sunie na dt, odpowiedzialam jej , ze nie ma sprawy jeśli do tej pory Ares znajdzie dom, a jeśli nie to jest to kwestia do przedyskutowania. W między czasie jeszcze parę razy rozmawialysmy. Dziś Sandra zadzwonila do mnie rano, że sprawa już jest nieaktualna. Po czym rozdzwonily się telefony, a to z TOZu ( czy aby Aresa wciąż mam i o co chodzi z tym psem ) , a to od dziewczyn zaangażowanych w sprawe czy moge wziąć suke/ W pierwszej kolejności odpowiedzialam , ze nie wiem o co chodzi - skoro Sandra, mówila , że to już nieaktualne, a przy drugim telefonie kiedy zapytano mnie czy wezme tego psa jak bedzie wziety na fundacje Sandry, to odpowiedzialam, ze w ogóle psa nie wezme bo mam wlasnego prywatnego w domu plus jednego problemowego na tymczasie. I nie dam sobie rady z trzema psami. W między czasie rozmawialam z koleżanka z TOZu , która mi powiedziala, że pies w SCHRONISKU ma opinie psa agresywnego, po tym stwierdzilam, że na pewno psa nie wezme. Bo nikt mi nie zagwarantuje, że jeśli pojawią się problemy to znajdzie się nowy dt. Kwestia nie dogadania i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinga11111']Z tej strony Kinga, która miala brać tą sunie na dt. Sytuacja z mojej strony wyglądala następuące, dwa tygodnie temu Sandra odezwala się do mnie czy mogę wziąc tą sunie na dt, odpowiedzialam jej , ze nie ma sprawy jeśli do tej pory Ares znajdzie dom, a jeśli nie to jest to kwestia do przedyskutowania. W między czasie jeszcze parę razy rozmawialysmy. [COLOR=Red][B]Dziś Sandra zadzwonila do mnie rano, że sprawa już jest nieaktualna.[/B][/COLOR] Po czym rozdzwonily się telefony, a to z TOZu ( czy aby Aresa wciąż mam i o co chodzi z tym psem ) , a to od dziewczyn zaangażowanych w sprawe czy moge wziąć suke/ W pierwszej kolejności odpowiedzialam , ze nie wiem o co chodzi - skoro Sandra, mówila , że to już nieaktualne, a przy drugim telefonie kiedy zapytano mnie czy wezme tego psa jak bedzie wziety na fundacje Sandry, to odpowiedzialam, ze w ogóle psa nie wezme bo mam wlasnego prywatnego w domu plus jednego problemowego na tymczasie. I nie dam sobie rady z trzema psami. W między czasie rozmawialam z koleżanka z TOZu , która mi powiedziala, że pies w SCHRONISKU ma opinie psa agresywnego, po tym stwierdzilam, że na pewno psa nie wezme. Bo nikt mi nie zagwarantuje, że jeśli pojawią się problemy to znajdzie się nowy dt. Kwestia nie dogadania i tyle.[/QUOTE]
To nie jest niedogadanie, to czyste sku..... ze strony Sandry, bo zrobila to szybko po smsie Enigmy79 z pytaniem o to czy mozemy wyciagnac Enigme na TOZ (za 65zl mozna by juz kupic karme dla suni)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinga11111'] Dziś Sandra zadzwonila do mnie rano, że sprawa już jest nieaktualna. [/QUOTE]
no i ciekawa jestem co na to greven:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda naszych nerwów... dodam tylko jedno : ja tylko zadałam około południa pytanie, czy Sandra miałaby coś przeciwko, gdyby sunia została wyciągnięta przez TOZ... nie napisałam, że rezygnujemy z pomocy Sandry, gdyby się nie zgodziła na TOZ więc ten pośpiech z unieważnianiem dt u Kingi przez Sandrę był dziwny.
Skupmy się, jak sugerowała Ageralion na psach - było, minęło. Każdy wyciągnie swoje wnioski, będzie na przyszłość mądrzejszy.

Link to comment
Share on other sites

Enigma79 - tak jak już rozmawiałyśmy - jesteśmy jutro umówione na telefon, Ty weźmiesz ze sobą obrożę i smycz, karmę zapewnia TOZ (więc o to się nie musisz martwić). Z klatką się wstrzymaj. Co do kosztów DT - to 300 zł za miesiąc. DT domowe, pies będzie spał w łóżeczku z tymczasową pańcią.
Jest tylko jeden problem - DT prosi o płatność z góry, czyli jutro. Ja Ciebie na pewno wspomogę - mogę jutro dołożyć 100 zł. I zabiorę Dagmarę oraz sunię Enigmę ze schroniska do domku Dagmary, aby nie musiały jechać tramwajem.

Mam nadzieję, że tym razem wszystko zostało dogadane i sytuacja jest jasna. Dagmara nie zawiedzie na pewno, chce jedynie wcześniej zobaczyć sunię, która będzie u niej tymczasowo mieszkała.

Link to comment
Share on other sites

Aga :loveu::loveu::loveu:

to normalnie jakies deja vu jest... jakbym sie przeniosla w czasie i czytala o sytuacji Mietka i "niewypale" z dt oraz koniecznoscia znalezienia nowego w 24 h... jak to sie udalo ? chyba takie sytuacje (aczkolwiek wyczerpujace nerwowo) dodaja wam jakiegos kopa,napedu...

Oczywiscie bede jutro z wyprawka i 3 stówami.

wiem, ze decyzje podejmie Dagmara (nie mialabym do niej pretensji gdyby sie nie zdecydowala) ale bardzo ci dziekuje

musze sie jutro koniecznie w schronie dowiedziec o co chodzi z ta agresja w stosunku do innych psow...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']musze sie jutro koniecznie w schronie dowiedziec o co chodzi z ta agresja w stosunku do innych psow...[/QUOTE]

No mnie tez to ciekawi, szczegolnie ze nie zauwazylyscie u niej takiego zachowania, a mialyscie z fergilka okazje. Dane schroniskowe sa niewiarygodne niestety... Dzisiaj Halo poza boksem juz tez nie wykazywal agresji do psow...

Aga swietna robota :multi:

PS dajcie znac jesli bede Wam potrzebna jutro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...