Jump to content
Dogomania

Prosto do nieba czwórkami szły-psy uratowane z rzeźni-wniosek o odebranie ODRZUCONY:(


Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='auraa']i co będzie dalej?[/QUOTE]


pierwsza duża akcja z Małoszycami miala miejsce w 2004 roku,wtedy "oddał" 30 psów. Jest świetnie ustawiony lokalnie,były milicjant,wiecie,jak jest w takich małych miejscowościach-wszyscy koledzy.
Chodzi o to,aby w końcu gmina zainwestowala w prawdziwe schronisko i zainteresoala się tym,co się dzieje z pami (za które przeciez płaca podatnicy).Od zawsze wiadomo,ze psy do Twardziaka przychodza i wyparowują. To nie sa domniemywania,tylko fakty-dane z gmin,w ciagu trzech lat są wyższe o........ prawie 600 psów.Niz moze udokumentować Twardziak.
To,że jest sadytą takżę nie jest tajemnicą . Starczy zobaczyć,jak psy reagują,gdy pojawia się Twardziak. Raz widziałam,jak wchodzi do boksu.A jestem przyzywyczajona do innej reakcji psów-wchodzi opiekun i psy jeden przez drugiego go witają,chca byc jak najbliżej.Moze być jeden pies,który sie boi,jasne,psy są z rózna przeszłościa,moze akurat ostatnio był szczepiony,cokolwiek,OK.dobra.Ale może nie całe stado psów,które stara się wejśc po ścianach,żeby byc jak najdalej? ZADEN pies nie podszedł się przywitać.

Tu są fakty.
Brak szczepień,brak leczenia,brak czegokolwiek.
Osobiście z nim rozmawialm 10 lat temu. metoda na wychowanie psa- bic go.Zacząć bić zanim on zacznie ciebie. Jak nie dostanie w odpowiednim wieku,to potem bedzie atakował ciebie. Metodyk z Sułkowic. Załosne.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://forum.gp24.pl/index.php?showtopic=37756[/URL]

Gdybyscie mogły wpisac tutaj swoje zdanie,zalezy mi,zeby gmina raz na zawsze dowiedziala się,że swoimi poczynaniami interesuja całą Polskę. Chyba jeszcze nie poznali potęgi Dogomanii.

Jeszcze dzis wkleje adresy mailowe ważniejszych osobób i instytucji z tego regionu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Zapisuję wątek i czekam na jakieś wytyczne.
Co robimy?[/QUOTE]


No właśnie?
Mozemy pisać masowo do programów interwencyjnych ale dobrze jest zeby zrobiła to najpierw org. albo oddzial TOZU. Pozniej możemy wysyłać meile i listy do UM i Inspektorów.

Link to comment
Share on other sites

Jutro będę w Gdyni to ustalę co dalej robimy i jak dogomaniacy mogą pomóc.
Byłam przy badaniu tych psów, jako przedstawiciel OTOZu, przez lekarzy PIW, włos się jeżył...
Okazy zdrowia...

A sunia, którą zabrałyśmy, jeszcze sika pod siebie jak ktoś podchodzi. Tuli się tylko do mnie i do Basi, bo my ją wiozłyśmy i jeść dałyśmy.

Jutro ustalę jak dalej pomóc, by wreszcie zamknąć to miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, ja rozumiem, że my mamy spaczone pojmowanie dobra zwierząt.
U nas w schronisku, kaczor w klatce miał zawsze czystą poduszkę i uwierzcie, że uwielbiał na niej przysiadać. Czasami tak zasypiał, że mu głowa opadała i leżał jak menel. Nie stał tam gdzie miał kocyk, a na podusi.
Jak można nie czuć i nie widzieć - nie wiem...
Cała interwencja była przeprowadzona profesjonalnie, byliśmy zabezpieczeni na każdą ewentualność, lekarze PIW korzystali z naszych rękawiczek, bo nie mieli - to niby szczegóły, ale nas się czepiają, a oni nieskazitelni...

Te psy są bezpieczne, ale co z resztą? Suczka, która jest u nas co chwilę wychodzi z budy i zerka czy stoi jej miska z jedzonkiem.

To nasza Maleńka:
[img]http://img403.imageshack.us/img403/2848/s7302417.jpg[/img]

Początek roku jest finansowo dla nas straszny, ale nie da się nie działać.
Sami zresztą to znacie. Plują w koło, że pomagają bo kasę z tego mają...
Chciałabym mieć więcej, tyle zwierzaków czeka na pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

Przerażające są wypowiedzi chłopaka twardziakówny i jego kolegów:
[QUOTE][QUOTE]CYTAT(poinformowana @ 17.03.2010, 11:33:49)
1. Tola nie jest z OTOZ-u.
2. Nikt z członków OTOZ-u nie posiada limuzyny.
3. Schronisko w Małoszycach od lat jest na czarnej liście schronisk: [URL]http://www.boz.org.pl/sch/czarna/lista.htm[/URL]
W ciągu 3 lat facet nie potrafi się rozliczyć z ponad 500 psów.
Hej krewni i znajomi królika: Zanim zaczniecie kogokolwiek oskarżać, najpierw powiedzcie co stało się z tymi zwierzętami!!![/QUOTE]


NIEWAZNE SKAD JEST TA CALA WREDNA TOLA...I GDZIE PRACUJE...KOGO TO INTERERE???????
.A DLACZEGO SCHRONISKO JEST NA CZRNEJ LISCIE....BO NIE CHCE ZEBY TACY ANIMALSI SIE WPIER................
CHYBA PROSTE I LOGICZNE A GDZIE PSY???PEWNIE W CHINACH I HAMBURGERACH....GLUPIE PYTANIE GLUPA ODPOWIEDZ.....[/QUOTE]

[QUOTE][QUOTE] Nie uważam, żeby moje pytanie było głupie.
Pan T. dostał za te psy pieniądze i ma obowiązek się z nich rozliczyć.
Tu chodzi o ponad 500 psów!!!
Co się z nimi stało?[/QUOTE]

tola mam do Ciebie pytanie?
czemu się tym zajmujesz?
Tylko 500 kundli się doliczyłaś? co to jest w ilości całej populacji. Poszło mięsko kontenerem do ChRL. I powiem ci, że w tym transporcie partycypuje pewna firma lotnicza.
Przynajmniej o 500 bestii zmniejszyło się zagrożenie dla mojego życia.
I TAK ma być. Gdyby można było, to w tym kraju żaden chory, kulawy, zawszawiony, z parchem pies czy też kot, nie wałęsał by się po naszych ulicach. Mało to już pogryzionych dzieci?
I żadna "tola" pokręcona osoba nie będzie mi wciskała kitu na uszy, że robi to dla DOBRA ZWIERZĄTEK.
Powiedz szczerze myślowy pantofelku, że tu idzie o pieniążki i przejęcie terenu.
A zwierzaczki to dodatek do wyobraźni.
Jaka radość.
[/QUOTE]

Ci ludzie do tego stopnia mają te zwierzęta za nic, że nawet nie widzą potrzeby udawania, że im na nich zależy.

Link to comment
Share on other sites

[B]z tego miejsca - [/B]

[quote name='brazowa1'][URL]http://forum.gp24.pl/index.php?showtopic=37756[/URL]

Gdybyscie mogły wpisac tutaj swoje zdanie,zalezy mi,zeby gmina raz na zawsze dowiedziala się,że swoimi poczynaniami interesuja całą Polskę. Chyba jeszcze nie poznali potęgi Dogomanii.

Jeszcze dzis wkleje adresy mailowe ważniejszych osobób i instytucji z tego regionu.[/QUOTE]

[SIZE=4][B]millarca - nie dzialaja u Ciebie linki w banerach[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1'][URL]http://forum.gp24.pl/index.php?showtopic=37756[/URL]

Gdybyscie mogły wpisac tutaj swoje zdanie,zalezy mi,zeby gmina raz na zawsze dowiedziala się,że swoimi poczynaniami interesuja całą Polskę. Chyba jeszcze nie poznali potęgi Dogomanii.

Jeszcze dzis wkleje adresy mailowe ważniejszych osobób i instytucji z tego regionu.[/QUOTE]

Wpisalam sié na tamtym forum, piszcie tez. Moze wstawcie apel na pierwszá zeby tam pisac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...