Jump to content
Dogomania

"Kosice"


Gosik71

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zbigi']Czy ktoś kto ma doswiadczenie w przekraczaniu słowackiej granicy może mi jeszcze powiedzieć, czy jest potrzebny wpis w paszporcie odnośnie badania klinicznego? czy tylko wscieklizna jest wazna?[/QUOTE]
W dniu wystawy pewnie co drugi samochod na granicy bedzie z psem i w ogole nie beda nic sprawdzac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Brac rodowod na wystawe?? Chyba po wpis "zwyciezca Slowacji" :cool3: ;)[/quote]
Jest przepis, który mówi, że na wystawie masz mieć oryginał rodowodu. Bo Słowacy czasami lubią na ringu wpisywać rezultaty. Ja zawsze wożę oryginały ze sobą.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][LEFT]W Barwinku lubią sprawdza dokumenty - taką mają pasję- czasem to z 15 min. trwa :)[/LEFT]

[/quote]
Ja jakoś tego nie zauważyłam; kontrola - jak kontrola. Ale żeby tak specjalnie nas sprawdzac - to nie.
Więcej optymizmu!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jest przepis, który mówi, że na wystawie masz mieć oryginał rodowodu. Bo Słowacy czasami lubią na ringu wpisywać rezultaty. Ja zawsze wożę oryginały ze sobą.
Pzdr.[/QUOTE]
O rany, a ja nigdy. Wydaje mi sie, ze to tak wazny dokument, ze boje sie go zniszczyc albo zgubic. Ale moze dlatego, ze ja mam tylko jeden, a Ty Asiaczku kilka ;) Ale moze tym razem przelamie sie i wezme.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']

[COLOR=green]"ockovaci preukaz psa"- a język miał być podobny do naszego:) [/COLOR]

[COLOR=black]Wydaje mi sie że o szczepienia chodzi, ale mogę być w błędzie :( [/COLOR][/quote]

[B]Chodzi o świadectwo szczepienia p/wściekliźnie.[/B]
Język podobny:- oczkowanie to szczepienie-co prawda u nas w kontekście ogrodniczym-ale jednak;)
Preukaz to dowód,legitymacja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BarbeSale']rodowód trzeba miec i to nie po to zeby wpisali zwyciezca slowacji bo mozna sobie tego nie zyczyc, ale po to ze jak ktos powie ze ten pies jest podstawiony to wtedy sprawdzaja tatuaz i trzeba dac rodowod, proste :)[/QUOTE]
W ciagu ostanich 2 lat bylam na prawie 50 wystawach w kraju i za granica i jeszcze mnie nikt o rodowod nie pytal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli'][B]Chodzi o świadectwo szczepienia p/wściekliźnie.[/B]
Język podobny:- oczkowanie to szczepienie-co prawda u nas w kontekście ogrodniczym-ale jednak;)
Preukaz to dowód,legitymacja[/QUOTE]
Dzieki! Sama na to nie wpadlam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli'][B]Chodzi o świadectwo szczepienia p/wściekliźnie.[/B]
Język podobny:- oczkowanie to szczepienie-co prawda u nas w kontekście ogrodniczym-ale jednak;)
Preukaz to dowód,legitymacja[/quote]
Aaaa, to jesteśmy mądrzejsi! Dzieki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][B]Renatko[/B], cały czas zastanawiam się :roll: pod jakim nikiem występujesz na forum i nie mam pojecia..............:shake: bardzo sie cieszę, że zagadnęłaś mnie - pomimo, że byłam bardzo zamyślona - szukałam ringu i po cichu marzyłam o spaniu ;) [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]mam nadzieję, że następnym razem będziemy miały możliwość zamienienia wiecej słów :)[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]pozdrawiam [/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]ps. przywiozłam malutki złoty krążek[/SIZE] :multi:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]O ile się dobrze doczytałam z tego katalogu :) to były zgłoszone:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Młodzież, psy:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Big Bull Puella Fera[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Pośrednia, psy:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Chupachups D.Whymper D.G. Jorasses[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Młodzież, suki:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Bonny Puella Fera[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Posrednia, suki:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Fiti Blue Ellegance [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Witam,
Przywiozłam z moją Bafisią kolejny słowacki CAC i tytul Zwycięzca Słowacji.Bardzo się cieszymy :)

Teren wystawy wspaniały - stary park- jak pisała Asiaczek - bardzo sprzyjał wystawcom, a przede wszystkim psom :) , a także spotkaniom towarzyskim.:)
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']Ja poproszę o stawkę bokserów. :oops:[/quote]
A Ty to się do Koszyc nie mogłaś sama wybrac:):) Tak blisko z Rzeszowa :)

pregowany:
GULIETA FENDER EDDA-młodzież-suka

ZÓŁTE: psy
mlodzież
EUS REGAT FENDER EDDA
HEROS MIR-FIS
IRON Z LUTILY
pośrednia
CARLINO FENDER EDDA
otwarta
JOSS KARMAPA
champon
FRODO KARMAPA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][LEFT]Witam,

Przywiozłam z moją Bafisią kolejny słowacki CAC i tytul Zwycięzca Słowacji.Bardzo się cieszymy :)[/LEFT]

[LEFT]Teren wystawy wspaniały - stary park- jak pisała Asiaczek - bardzo sprzyjał wystawcom, a przede wszystkim psom :) , a także spotkaniom towarzyskim.:)[/LEFT]
[/quote]

[SIZE=4]GRATULUJEMY SERDECZNIE!!!!!:multi: :multi: [/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
Uśmiechnęłabym się o stawkę staffiorków (mogą byc same pieski). Z góry dzięki i pozdrawiam!:loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...