Jump to content
Dogomania

Fundacja AST - Amstaff MEGAN w b. zlym stanie, wyniszczona sunia! Już w DT - leczymy!


Kana

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze 3 fotki pajączka.

[img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6Ypjo96obI/AAAAAAAAC18/i6meK210yDs/DSC_0908a.jpg[/img]

[img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YpjuhSEzI/AAAAAAAAC2A/S8Lm21y84cg/DSC_0910a.jpg[/img]

[img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6Ypj7S6o_I/AAAAAAAAC2E/JX4A0rczlw4/DSC_0913a.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Cioteczki, pogrzebię dzisiaj w wyciągu bankowym i podam wpłaty jeśli takowe już są. Doszła wpłata 100zł od Katarzyny K. chyba (pamiętam, bo to samo imię i początek nazwiska co mój). Może to Twoja Karinsien?
[/QUOTE]

Nie, ode mnie poszło 130 zł (100 zł jednorazowo i 30 zł jako stała deklaracja). Wysyłałam 18 marca, w tytule: Na sunie bytomskie od Karinsien (dogomania). Od Kariny M.

Link to comment
Share on other sites

Jest Twoja wpłata bo w dzień patrzyłam. I jeszcze chyba od Ani. Pochodzę z psami na spacery i wszystko tu wpiszę. :)
Tymczasem z wieści Meganowych, przez cały dzień nie załatwiła się w domu, ma wilczy apetyt oraz śpi... w łóżku.

Link to comment
Share on other sites

Tak, na biało-rudą. Deklarowałam po 10 zł na każdą sunię, czyli w sumie 30. Ale skoro jedna poszła do domu, to niech zostanie nadal 30. ;-) No chyba, że na biało-rudą nie trzeba i sponsor wszystko opłaca, to na Megan może być 30. Same zdecydujcie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Powiedzmy że będzie ja będę tu wpisywać 30 żeby nam rozliczenia się nie mylily.
A Kasia z pieniążkami i tak sama będzie rozdzielać ;)
Muszę pisać tylko wplaty ( nie wiem czy wydatki też? ) żeby mod się nie przyczepil.
Chyba że fundacja nie musi ?

Link to comment
Share on other sites

Jutro wysle na Megan £10 (jak zwykle metoda PayPal), przez kolezanke [B]zuzlikowa[/B]. Po dwoch tygodniach wysle kolejne £10, ale o tym jeszcze zamelduje.

[COLOR=silver][B]Kana[/B], czy Ty wiesz kobieto, ze za kazdym razem jak Cie widze na forum, to sie usmiecham i mam przed oczami komorke i pralke.[/COLOR]
[COLOR=#c0c0c0][/COLOR]
[COLOR=black]Pzdr, Freya[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No Jezus ... nie bylo napisane "nie prać w 60 stopniach" . :bigcool:

Do tego to byla moja najdroższa komórka...
Zawsze jak już sobie jakąś sprawie z lepszym wyświetlaczem i troche droższą to nie ma u mnie dluższego życia niż miesiąc- dwa...
Wcześniejsza która skończyla żywot to byla motorola K1 którą uwielbialam ...
Tak ją uwielbialam że zawsze mialam ją przy sobie.. i skonczyla na dachu samochodu ... polożylam ją chwile przed tym zanim pojechaliśmy tym samochodem z psem do lasu :bigcool:
Komórka leżala na glownej ulicy rozjeżdzona chyba przez wszystkie samochody na osiedlu :D

Ale wyprać komórkę to faktycznie trzeba być tym "sprawnie inaczej" ;)

Ale dziękuje Freya za pamięć :diabloti:

Teraz latam ze starym siemensem i gadam przez sluchawki bo glosnik nie śmiga :eviltong:
Ale to padlo nie zawodne jest, kąpane, rzucane o ściane, deptane i gryzione przez psa :razz:

Link to comment
Share on other sites

Tiaa.. ja też padlam wtedy .. do tego się turlalam...
z wybuchem euforii płaczliwej ... :evil_lol:

Ale już zaprzestańmy grzeszyć bo ciotka nas pogoni! :mad:


[SIZE=1]Może powinnam sobie zmienić nicka?
"Piorąca telefony" ..
albo " Ta która nie wie do czego służy komórka..."
a może " Pralnia telefonów" [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Nasza Martusia Uranowa kiedyś poszła do WC w celach potrzeb i miała w kieszeni telefon. Wpadł do ubikacji :) Więc są różne sposoby na "mycie" komórek.[/QUOTE]

a nie była w tym WC w październiku 2009 , bo byłam na stacji benzynowej przy takim zajściu .... koleżanka robi siq i woła że coś sie jej świeci w WC w muszli ...więc my jej że na pewno film jej kręcą ;) .... i śmiech ..naraz wpada dziewczyna i pyta czy ktos nie widział komórki ...nie musze pisac co było dalej :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze rozliczenie Megan i Mojri na dzień 21/03/2010

[B]Wpłaty:[/B]
An1a 50zł
Karinsien 130zł
Katarzyna K. 100zł.
[B]
Wydatki:[/B]
200zł - transport

[COLOR=DarkRed][B]RAZEM: 80zł[/B][/COLOR]

Bardzo serdecznie dziękujemy cioteczkom za wpłaty. :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...