Jump to content
Dogomania

Problemy z sierścią


Lucija

Recommended Posts

Agama !!Sprobuj Fenistil w zelu ,albo stary domowy sposob - maslanke na oparzenia słoneczne.Mam nadzieje ,ze bedzie ok.W sumie u moich to jeden dzien starcza zeby rumien po za duzej dawce słonka znikł.Trzymam kciuki za " blednięcie ".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety nie zniklo i teraz wyglada jakby to byly zadrapania od krzaczorow-Kiki niestety nie bawila sie z grzywaczkami tylko na polach dorownywala w biegu owczarkowi niemieckiemu,to byl jej kompan do zabawy:shake: grzywaczki buszowaly w zagonie zyta,a Leus z Kiki w dzikich malinach,kilka kolcy z niej wyjelam,chyba jeszcze raz udam sie do lecznicy i przyniose plyn na szybko gojace sie rany

Link to comment
Share on other sites

wrocilismy z lecznicy,dzisiaj miala dyzur ta sama wetka co wczoraj i stwierdzila,ze faktycznie zarozowienia na bialej skorce zeszly,ale to co ma na klatce i od wewnetrznej strony lapek to chyba nie tylko od krzaczorow,dostalismy oxycort w masci,jutrzejsza wystawka pod wielkim znakiem zapytania,nie ma tragedii ale nie jest idealnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia:)']Zdaje mi sie, że mój post może tu pasować :razz: No więc kiedys kupiłam za jakiejs miedzynarodowce szampon firmy Summerwinds. Efekty były takie sobie. Nawet dopierał, ale myslalam o czyms lepiej. Wy macie juz jakies w tym doswiadczenie, a mnie przydalaby sie pomoc. :cool3: Czy znacie jakis dobry szampon do białej siersc, zeby odprac porzadnie przed wystawa psa i zeby dodac wlosom objetosci, bo Michał to 100% grzywacz bezwlosy z małą iloscia wlosow, nie semi.[/quote]

Natalo polecam sama wypróbowałam są superrrrrrrrrr
IV SAN BERNARD
I SZAMPON DO BIAŁAEJ SIERŚCI LINIA VANESIA -jest super gęsty niebieski wypiera dokładnie polecam troche wysusza skórę ale kup też odzywkę tej samej firmy
PEK I zostaw rozcięczoną na włosie bez spłukiwania
bedziesz miec piękną biel i fuul włosa
szampon ok 40zł a odżywka 55 zł
wszystko do rozcięczania :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Wyprobowałam na swoim grzywaczu preparat Bio-Groom "Super Cream" bardzo skondensowany, rozciencza sie go z wodą (2 łyzki na 0,5 wody) i wmasowuje w sierść psa, nie pozostawia osadu , sierśc wyglada super. Mozna to też stosować dodajac do kąpieli a takze do smarowania skóry u łysoli poniewaz dziala pielęgnujaco zarówno na sierść i skórę.Stosowałam to tez na psach innych ras,które maja długą sieść lub po prosu przesuszoną , łamliwa i zakołtuniona .
Jak czesto kąpiecie swoje grzywki?

Link to comment
Share on other sites

Chcialam sie z Wami podzielić spodobem na zacieki pod oczami, wcześniej uzywałam tego kosmetyku jedynie dla białych psów ale mozna uzyc tez dla innych majacych problem z tymi rdzawymi plamami. .Rzeczywiscie sie sprawdza, efekt widac od razu po nałożeniu jak i przy dlugotrwałym uzywaniu zabezpiecza przed powstawaniem zacieków. To jest taka pasta Bio-Groomu "Stain Free".

[IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1203582340-9737156.jpg[/IMG] Mordka po tym kremie wyglada znacznie lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

Co do zacieków pod oczami to ja używam All Systema '' super whitening gel'' według mnie sie dobrze sprawdza kiedy sie go używa od razu po goleniu pyszczka. A ja mam takie pytanko dlaczego grzebienie obrotowe według Was sie nie sprawdzają bo ja używam obrotówki i nie mam problemów z Silky włosem. Pozdrowiona ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dziewczęta kochane
Wprawdzie to nie ten temat, ale celowo piszę tutaj do grzywaczowego ludu, bo chcę kupić golarkę dla grzywców. :loveu:
Poradźcie mi, którą maszynkę kupić? Chcę aby była "niezniszczalna", cicha, nie wyrywała mi ręki, lekka i abym nią mogła strzyc choćby "barana".
Poradźcie mi proszę.
[URL]http://onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,01,,pl-pln,15887,0.html[/URL]
Myślałam o tej pierwszej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...