Jump to content
Dogomania

Radom 21.05.2006


iza

Recommended Posts

[quote name='Morrisonka']Ja zgłoszę jakoś w te ostatnie dni, bo też nie jestem pewna transportu. Chyba, że mojego faceta odpowiednio zmotywuję, bo on ma samochód, tyle, że za wystawami nie przepada ;) .[/quote]
Ja zapewne tak samo, na sam koniec sie zalapie, bo jeszcze nie przyuwazylam tej pani od terierki tybetanskiej i nie bylo jak spytac:shake: ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UTAAP']Ja zapewne tak samo, na sam koniec sie zalapie, bo jeszcze nie przyuwazylam tej pani od terierki tybetanskiej i nie bylo jak spytac:shake: ...[/QUOTE]
UTAAP jedziesz do Radomia, masz jakiś transport ?
Bo mi opole i Łódz odpadło przez cieczke. Moze do radomia sie wybiore jak będę miec z kim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']UTAAP jedziesz do Radomia, masz jakiś transport ?
Bo mi opole i Łódz odpadło przez cieczke. Moze do radomia sie wybiore jak będę miec z kim[/quote]
Wyobraz sobie, ze moja sucz tez sie zacieczkowala:lol: , ale jeszcze mam nadzieje, ze moze sie jakos na Lodz wyrobimy. Na Radom to juz napewno bedzie po cieczce, ale nadal nie mam transportu tez - jak mi sie uda cos zalatwic to dam znac, tak jak sie umawialysmy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']Zgłosilim się - czyli jedziem. A w ile psów bo już nie wiem kto jedzie?[/quote]

Do pełna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , a że samochodzik pojemny :eviltong: . Minimum 3 sztuki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']:wallbash: :wallbash: a ja zapomniałam zadzwonić i sprawdzić czy mi psa przyjęli :placz: .
Może dziś tam ktoś będzie :bigcry:[/QUOTE]
AnkaW- jakby co to sie nie przejmuj:lol: - przedłużyli termin do 6.05.2006- zdążysz zgłosić ponownie:evil_lol: - ja dopiero wyśle 4 maja:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona']AnkaW- jakby co to sie nie przejmuj:lol: - przedłużyli termin do 6.05.2006- zdążysz zgłosić ponownie:evil_lol: - ja dopiero wyśle 4 maja:lol:[/quote]

Nie dodzwoniłam się :placz: :placz: tylko fax brzęczał :angryy: i dalej nic nie wiem. Ja fax mam z pracy a jestem na urlopie do 10 maja.

Link to comment
Share on other sites

Mam problem, wysłałam zgłoszenie do Radomia we wtorek faxem. Dzwoniła, aby sprawdzic czy dotarło, ale niestety nikt nie odbierał.
Termin zgłoszen jest do 6.05 czyli do dzisiaj.
Nie wiecie czy jest ktoś tutaj na forum z Radomia kto mógłby jakos sprawdzic to czy zgloszenie zostało przyjęte? Z góry dzięki za pomoc :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja się wczoraj dodzwoniłam ale i tak nic się nie dowiedziałam :angryy: , nie mieli listy z przyjętymi psami :shake: więc nie uzyskałam potwierdzenia. Mam zadzwonić jeszcze we wtorek, ale na wszelki wypadek faksne zgłoszenie jeszcze raz :p

Link to comment
Share on other sites

[B]Gosiak[/B] - to masz wyjątkowego pecha. Ja dziś tylko raz wykręciłam i automat uruchomił faks :p . Wysłałam powtórnie zgłoszenie bo nie potrafili mi w piątek powiedzieć czy poprzednie doszło :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...