Jump to content
Dogomania

Spotkanko Yorkomaniakow, 13.Maj.2006.Slaski park kultury.godz.12.brama ZOO


maxi3

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!
DAwno się nie odzywałam.
Bardzo chętnie się pisze na spotkanie.
Może być każdy weekend w maju, chociaż 6 maja muszę być w pracy.Piszę się na listę.
LISTA
1. SwEet_LiLi
2. maxi3
3. grygy
4. Daga_i_Oskar
5. Śliczna 30.04, 01.05, 03.05, 07.05, 13-14.05,20.05, (21 jest wystawa w Bytomiu), 27-28.05.
Jeśli kogoś pominęłam przpraszam i prosze o dopistwanie.Ja podałam terminy które mi odpowiadają.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śliczna']Witam!
DAwno się nie odzywałam.
Bardzo chętnie się pisze na spotkanie.
Może być każdy weekend w maju, chociaż 6 maja muszę być w pracy.Piszę się na listę.
LISTA
1. SwEet_LiLi ( Oprucz 4 ,?,11,17 Maja [matura :evil_lol: ] )
2. maxi3
3. grygy
4. Daga_i_Oskar
5. Śliczna 30.04, 01.05, 03.05, 07.05, 13-14.05,20.05, (21 jest wystawa w Bytomiu), 27-28.05.
Jeśli kogoś pominęłam przpraszam i prosze o dopistwanie.Ja podałam terminy które mi odpowiadają.
Pozdrawiam[/quote]

Nie wiem może by dać ta liste na pierwszą strone wątku ?/

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie ze najlepszy termin to 13 Maj-Sobota,prawie wszyscy maja wolne,a tych co czekaja egazminy,odrobine releksu sie przyda.


Najlepszym miejscem do tego bylby Slaski park kultury.to tak posrodku Slaska.dojazd nawet dla niezmotoryzowanych,jest dobry/tramwaj,autobus /zatrzymuje sie prawie w parku.


propozycja taka.......13 Maj......godz 12.....pod brama wejsciowa do Z00.


Wczoraj bylam w tym parku,mnustwo zieleni,skwerki oddalone od alejek.laweczki,kawiarenki gdzie mozna wejsc z psiakami.I najwazniejsze ze niema problemu z dojazdem,kazdy trafi.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Jestem, jestem Kochani :p [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Co do 13go maja to ja niestety nie moge powiedziec, ze na 100% będę, poniewaz tego dnia idę na urodzinki, ale chociaz na godzinkę postarałabym sie podjechac. Jezeli juz bede to nie wiem czy nie bede szła na piechotke od mojej strony, jeżeli jednak osoby ktore beda dojezdzały na Dworzec i nie beda wiedziały jak do Parku dojechac to podjedziemy razem, tylko trzeba bedzie sie dogadac mniej wiecej o ktorej ... pmietajcie ze to sobota :lol: Jak cos prosze pisac do mnie na PW :)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Daga&Oskar[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...