Jump to content
Dogomania

Zara - Angielka


Emigrantka

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wszelki duch.. Cantadorra... Buzka

No zyjemy.. ja 2 miechy po operacji, Zara 3 tygodnie. Wczoraj malo mnie i siebie nie wykonczyla jak wyrwac chciala za lisem - chyba 1 czy 2 strony do tylu...

Klawisze mi siadaja, wciskaja sie i nie odskakuja, nie ma kasy na nowe - byli w postach to klawisze, pazuty obcielam heheheh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']2 tygodsnie po operacji wrocilam do pracy ale dzisiaj zadzwonilam ze sie zle czuje i siedze w domu - po tym lisie....

Co u was?

Gdzie Bela tez? I reszta? Buuuu[/QUOTE]
Bela dużo pomaga bidom, uwija się jak może dziewczyna. Ja chodzę znowu do szkoły :) I chyba tak do oosranej.... Nigdy nie myślałam, że w tym wieku można się jeszcze uczyć :)
Odpoczywaj Emi, zrób dla siebie coś miłego, wyjątkowego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Bela dużo pomaga bidom, uwija się jak może dziewczyna. Ja chodzę znowu do szkoły :) I chyba tak do oosranej.... Nigdy nie myślałam, że w tym wieku można się jeszcze uczyć :)
Odpoczywaj Emi, zrób dla siebie coś miłego, wyjątkowego :)[/QUOTE]
ooo tak zrobi z pewnoscia bedzie wytrzeszczac oczy na Aleksa za trzy tygodnie a potem cala droge bedzie swiergotac jak zakochany ptaszek :P

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Emigrantka;19260364

Cantadorra - ucz sie ucz bedziesz miec ten no.. klucz? :)

Czego sie uczysz?[/QUOTE]

Seksuologii się uczę :)

I nie pogoń kijem jak zaproszę, ale nie Ciebie! na srebrny bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228307-Kolekcja-Swarovski-oraz-wyroby-artystyczne-ze-srebra-na-Rudego-i-Sare-do-24-06-br[/url]

Link to comment
Share on other sites

Azor to rasowa znajda, jestesmy razem 3,5 roku trafil do mnie jak mial okolo 8 miesiecy. Komus przeszkadzal i tyle. Znalazlam go w pracy i tak zostal ze mna, byl lost dogs, na battersea stronie nikt sie nie zglosil i psa mi przyznali. Rozpuszczony jak dziadowski bicz. Na wakacje wszedzie jezdzi z nami, wszystko jest jemu podporzadkowane. Chcialabym drugiego psa, ale Azor nie bardzo jest do akceptowania psow w domu, co innego w parku, ale dom to jest jego i juz.

Link to comment
Share on other sites

Zooza - To Azor jak Zara - na polu ok, do kogos w gosci super ona ale do siebie zadnego psa nie wpusci....nawet tych ktore po pare lat zna.....

Minia - ja sie martwie czy mnie bedzie stac na prostownice przed wizyta nastepna u Noela /Alexa.. wiesz... bo u ciebie w samochodzie wiatr mi wlosy spierniczy ;).. no i zebym psicy i kota nie zapomniala zabrac hehehe

Cantadorra - czego??????? Lo matko.... no ciekawe ciekawe.. na bazarek nie wlaze. Minia wie jaka u mnie masakra finansowa, mowy nie ma....

Link to comment
Share on other sites

Cortez byl taki dawno temu nie akceptowal innych psow nigdzie po kastracji mu przeszlo wpuszcza do domu wszystkie psy za to w parku wszystkie chce gonic.
ZApomnialam sie pozalic ze mnie tu na ulicy zaczepiaja ludzie i o psy pytaja bylam pewna ze beda mnie za dog walkera brac szczegolnie jak babcia Prada doszla do stada a tu jakiegos hodowce ze mnie robia i albo o szczeniaki pytaja albo o suki na sprzedaz. Na sama mysl ze ktos chcialby rozmnazac moje psy niedobrze mi sie robi

Link to comment
Share on other sites

wyczochram wyczochram.. wypeowadzialm psice, siku/kupa i teraz tego gnata z video wykancza...

kociarne przypeowadzialam z ogrodka

lisom wynioslam na pole 2 reklamowki/skor/tluszczy o mi znajoma dla psa/koto przywlokla (bleeeeeeeeeeeeeee sam tluszcz)

zaraz wnna i mykam spac..

buzka wsystkim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Jak wy swoje futra na warzywa? MOja absolutnie zero warzyw, zeby ja chyba bola - a wasze marchewki itd?

Dzisusssssssssssssssssssssss[/QUOTE] Mój pies pewnie prędzej by zdechł jak zeżarł marchewkę :crazyeye:

[quote name='minia913']a co mam brzydkiego i glupiego veta ale za to mam ladny telewizor :eviltong:[/QUOTE] Fakt :p

[quote name='Cantadorra']Rewelacyjna fotka, gościu nieprzeciętny. Dobrze, że tak dokładnie nie widać szczegółów, bo nie ma co oglądać.
A ja się naoglądałam ostatnio, sztucznych :)[/QUOTE] Wy zboczone jesteście. Ja dopiero teraz dopatrzyłam się co jest na tym czajniku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A moj jakby mial do wyboru marchewke I kielbase wybralby marchewke on na marchewke reaguje jak na pilke. Jak mieszkalam w PL to chodzilam z psami na dzialke I synus moj tylko czekal az ktos otworzy pomieszczenie z warzywkami w skrzynkach wynosil sobie po jednej marchewie I tylko zielone liscie zostawial na trawie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...