Jump to content
Dogomania

24-25.04.2010 Serbia


panbazyl

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ja byłam w dwóch miejscach w Serbii, w obydwu na miejscu placiliśmy. I to były jedne z tańszych oplat za wystawy a trochę ostanio jeździlam po świecie. Placiliśmy w eur. Acha - katalogi tam oddzielnie są platne. Tyle, ze ten championat - tak jak napisala AnkaW. Na razie mam wirutalny z możliwościa sprawdzenia na ich stronie.... A same wystawy ok. Organizacja i ogólnie., I co bylo najciekawsze na jednej z nich w katalogu byl podzial na kolory labradorow!!!! Tylko na ringu i tak salatka wyszla, bo katalog sobie a na ringu wszystkie razem.....

editt
Są jeszcze 3 wolne miejsca na ten wyjazd do Serbii. Ponieważ termin zgłoszeń już się zbliża a zawsze zgłaszane są wszystkie psy razem - ułatwia to wiele spraw na granicy a i ci co wyjeżdżają nie muszą sami zgłaszać - robi to za nich organizator. jesli ktoś ma ochotę to zapraszam do lubelskiego busa.
Info na mailu
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

to my się pochwalimy :)
ekipa "lubelska":

[COLOR=darkred][B]Naris 2 x BOB [/B][COLOR=black]- wszystko z Serbii już ma dawno, pojechał tylko towarzysko[/COLOR][B] ;)[/B][/COLOR]

[COLOR=darkred][B]Woody 2 x BOB, BOG II, [SIZE=3][COLOR=red]BIS JUNIOR III[/COLOR][/SIZE] w Kragujevac, [SIZE=3][COLOR=red]Mł CH SR :multi:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]

[COLOR=darkred][B]Yoko 2 x BOB, [SIZE=3][COLOR=red]2 x BOG III[/COLOR][/SIZE], ukończyła Intera:multi:[/B][/COLOR]

[COLOR=darkred][B]Abi 2 X BOB, [SIZE=3][COLOR=red]BOG II[/COLOR][/SIZE], [SIZE=3][COLOR=red]CH SR :multi:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]

[COLOR=darkred][B]Britta 2 x CACIB, [SIZE=3][COLOR=red]CH SR :multi:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]GRATKI dla ekipy KRAKOWSKIEJ !!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Oj tam...od razu gluci... No smarowanie w pysku ma dobre ot co...!
A czy ja już dziękowałam ekipie Narisowej za wystawienie Britki i opiekę nad nią...? Nie...?
BARDZO, BARDZO, BARDZO, BARDZO, BARDZO DZIEKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co do Narisowej to już jej wyznałam swe uczucia po tym jak mi sms z dobrymi wieściami przysłała he he he

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...