Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

[quote name='Nesjanka']
jednocześnie zapytuję:

czy w Warszawie lub okolicy jest jakaś profesjonalna osoba która mogłaby przekazać swoje doświadczenia młodej dziewczynie - która pragnie nauczyć się handlingu ? :razz:[/quote]Gdzie bedziesz na wystawie? To Cię moge nauczyć.
Ty masz grzywacz od Pani Asi-Flasz,bo weszlam na twoja stronke i zabaczyłam linka.
PS.Twoja stronka jest supre:smilecol::Rose::laola:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie się nie raz zastanawiacie jaki strój ubrać na ring, jakie obuwie dobrać. Otóż popatrzcie (proszę nie brać przykładu :evil_lol: )
osoba w lewej części ekranu - ŹLE, Kasia z prawej - DOBRZE

[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/3209/tnboso1md7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zapomnialas ocenzurowac numerek, niekazdy za modela chce robic spolecznie i jawnie:evil_lol: A swoja droga oszczedna sprawa, gorzej jak konkurencja cos ostrego wrzuci na ring...A teraz dopiero widze ze ta spodnica prześwitywała conieco.

Link to comment
Share on other sites

A może lepiej byłoby gdyby Twój debiut odbył się jeszcze przed światówką lub żebyś chciaż zobaczyła jak odbywa się taki konkurs?;) W ten sposób zobaczysz co trzeba robić,jak i w jakiej kolejności ;) .Jeśli chodzi o to o której i gdzie się odbędzie MP to pewnie będzie napisane w katalogu,a jeśli nie to najlepiej pójść do sekretariatu i się spytać ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli się pomyslisz to trudno.Jeśli to będzie jakiś poważny błąd jak np.zasłonięcie psa to poprostu nie przejdziesz do finału ;) Niektórzy sędziowie mówią jakie się błędy popełniło i wtedy, gdy następnym razem wystapisz w konkursie będziesz juz wiedziała czego nie masz robić ;)

Ale MP (Młody Prezenter) to inaczej JH (Junior Handling) czyli to "normalny" konkurs.Chyba pomyślałaś sobie,że chodzi mi o Mistrzostwa Polski co?;)

Link to comment
Share on other sites

Taura, lepiej jest zadebiutować na "mniejszej" wystawie, bo to zawsze mniejszy stres dla nowicjusza;). Na światową pewnie zjedzie się pełno najlepszych uczestników z wielu krajów i nie będę owijać w bawełnę, że możesz mieć niewielkie szanse na jakiś sukces (boś początkująca). No, chyba, że będziesz wyśmienicie przygotowana i wszystko wykonasz perfekcyjnie:cool3:.
A poza tym, to na światowej musisz za udział zapłacić 60 zł, a na innych max. 20 zł, a to też warto wziąść pod uwagę:razz:.
Ja już kilka rzy brałam udział w MP, ale na światową napewno się nie zgłosze, bo nie mam praktycznie żadnych szans, bo nawet figur dokładnie nie potrafię:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']zupełnie golutkie ;) To dopiero sztuka wystawiać na bosaka :evil_lol:[/quote] Własnie, to jest ten profesjonalizm wlasnie. Jedni maja obuwie, drudzy dotarli do takiego stopnia perfekcji że wola extreme :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jak chcesz info o wystawach to wejdz na strone związku [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL] i w dziale wystawy są dokładne daty. wszystko ładnie rozpisane:) powiem ci (z punktu widzenia początkującej) ze ja nie pojde na swiatówke i mam duze obawy co do miedzynarodowki w Sopocie... ale raz siie zyje i zobaczymy:) ja debiutowałam na zwykłej krajówce (w sumie dwie wystawy w 1 weekend) i jestem zadowolona z wystepu:P co prawda porobiłam mase błedów,ale sendzia wszystko dokładnie omówił i powiedzial co bylo zle. w niedziele juz starałam sie poprawic bledy z soboty:) powodzenia zycze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pearl']Własnie, to jest ten profesjonalizm wlasnie. Jedni maja obuwie, drudzy dotarli do takiego stopnia perfekcji że wola extreme :evil_lol:[/quote]
ja zawsze twierdze ze jak ktos ma cos do pokazania to niehc pokazuje...tylko zeby zawsze pamietał ze ludzie lubieja gadac;) tak jak tu przyklad pani w gołych stopach...albo jakas panna z głebokiem dekoltem, co ma lub nie ma:diabloti: co pokazac;) i wszytkie pozostale mini itd:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Atena']Ja mam pytanie- kogo widze w Przyjacielu psie? Zebrało sie pare osóbek :D[/quote]
Przyjacielu Psie? Kto jest? (lece do kiosku)

Link to comment
Share on other sites

Ja widze dziewczyne z pudlem czarnym, chyba miniaturka, nastepną z seterem irlandzkim, następną, z seterem angielskim i dziewczyne z basjenij. Nastepne zdjecie: dziewczyna ze sznaucerem, nastepna z dalmatyńczykiem ostatnia z terierem autsrlijskim(?)

Kolejne zdjecie: chłopak z grzywaczem i dziewczyna z Yorkiem.
Portem zdjecie chyba z Poznania dziewczyna z Beadlington terierem, następnei wywiad z Panią Dorotą Witkowską i Przemysławem Walaczakiem.

Coś jeszcze?:lol:

Link to comment
Share on other sites

no,mam juz numer przyjaciela psa :)
Jest tam nasza Gidget z basenji (chyba Pepsi Cola Ypsylon)
Siwy z golaskiem,Martyna z yorkiem,przemek walczak z beaglem,Ola od borzoja tylko ze z bedlingtonkiem i Gosia z husky.
Ponad to wywiad z Przemkiem Walczakiem i P.Witkowską :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...