Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata :)']Tego 'chłopaka z Lhasa Apso' kojarzę z Bytomia, pies śliczny, ale niezbyt widoczny na tle garnituru handlera w kolorze psa :][/quote]


Po długim czasie zawitałem na forum :cool3: Dziękuję za gratulacje i cieszy mnie to, że podoba mi się Wam mój psiak ... :multi: Nawiązując do tego postu co zacytowałem to w Bytomiu byłem 1 raz, i byłem tam z moim 2 lhasakiem (straszym) i faktycznie garnitur jasny brąz nie pasował, ale teraz na JH zabieram mojego młodszego lhasaka Codika ( szczeniak;) ). Mam nadzieję, że szybko sie tu zaklimatyzuję, no i, że poznam wielu z Was osobiście na wystawach. :evil_lol:

P.S Jutro będę w Warszawie, więc może ktoś z was będzie, żeby się zapoznać...?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Codik&Toffik']Już niektórych korzaję :cool3:[/quote]
A mnie jako przeważnie-z-pudlem? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Po długim czasie zawitałem na forum :cool3: Dziękuję za gratulacje i cieszy mnie to, że podoba mi się Wam mój psiak ... :multi: Nawiązując do tego postu co zacytowałem to w Bytomiu byłem 1 raz, i byłem tam z moim 2 lhasakiem (straszym) i faktycznie garnitur jasny brąz nie pasował, ale teraz na JH zabieram mojego młodszego lhasaka Codika ( szczeniak;) ). Mam nadzieję, że szybko sie tu zaklimatyzuję, no i, że poznam wielu z Was osobiście na wystawach. :evil_lol:

P.S Jutro będę w Warszawie, więc może ktoś z was będzie, żeby się zapoznać...?:lol:[/QUOTE]
o witam! Widziałam Cię w Krakowie :) super wystawiasz psiaka-chciałabym tak kiedyś, jednak przede mną długa droga do handlingu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Po długim czasie zawitałem na forum :cool3: Dziękuję za gratulacje i cieszy mnie to, że podoba mi się Wam mój psiak ... :multi: Nawiązując do tego postu co zacytowałem to w Bytomiu byłem 1 raz, i byłem tam z moim 2 lhasakiem (straszym) i faktycznie garnitur jasny brąz nie pasował, ale teraz na JH zabieram mojego młodszego lhasaka Codika ( szczeniak;) ). Mam nadzieję, że szybko sie tu zaklimatyzuję, no i, że poznam wielu z Was osobiście na wystawach. :evil_lol:

P.S Jutro będę w Warszawie, więc może ktoś z was będzie, żeby się zapoznać...?:lol:[/quote]

Mnie powinieneś kojarzyć z Ustronia, bo stałam obok Ciebie na ringu, ze szpicem miniaturką :cool3:

Aaa.... gratuluje tych sukcesów które Ci sie mnożą w niebywale krótkim czasie :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA']Wyniki z Warszawy sobota:

grupa młodsza:

1.Laura Lesińska(ja) ze sznaucerem mini pieprz i sól:multi:
2.Patrycja Woźniak ze sznaucerem mini czarno-srebrny
3.brak
4.brak

grupa starsza:

1. Przemek Walczak z beaglem + Zw.Dnia
[B] 2.Dziewczyna z pinczerem[/B]
3.Dziewczyna z seterem angielskim
4.Florka z syberian husky[/quote]
Ta dziewczyna z pinczerem ma na imię Maria i przyjechała do W-wye z Łotwy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][B]GRATULACJE DLA AGATY !!!!!:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]
Dzieki Lidzia :)


Renatka, Laura i moja ulubienica Ola- gratulacje :) :loveu:

Codik&Toffik - milo bylo troszke poznac, chociaz nie kojarzylam cie za bardzo ;) Sliczny pies :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Dzieki Lidzia :)


Renatka, Laura i moja ulubienica Ola- gratulacje :) :loveu:

Codik&Toffik - milo bylo troszke poznac, chociaz nie kojarzylam cie za bardzo ;) Sliczny pies :loveu:[/quote]


Dziękuję :lol: Również miło mi było poznać:cool3:

Na JH dzisiaj nie wyszło, ale na finałach Codik czyli [B]SECRET LOVER Z[/B] [B]CZAŃCA[/B] [B][U]II BIS PUPPY !!!:loveu: [/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...