Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

[quote name='Reyes']:crazyeye: Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z ZK Łódz bo... zapomniałam podać date urodzenia ! Jejku pod wrażeniem jestem jak sie starają - świetnie sie wystawa zapowiada! Pani bardzo uprzejma i miła i wogule jestem happy[/quote]
Hmm.. mi jak sie zglaszalam mailem to odpisano ze pies z ktorym ide [B]nie moze[/B] byc zgloszony na normalny ring :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hey,hey :) eh, jakos nie mialam czasu ostatnio i w ogole. sorki, postram sie poprawic :)
chcialam zyczyc wszystkim jutro powodzenia, debiut planuje moja kolezanka ze szkoły, z rocznika Gosia. wiem tylko ze jedzie, ale nie mam pojecia z jakim psem...
widze ze piszecie o własnych debiutach. ja tez zaczelam w zeszlym roku w grudziadzu i miło wspominam tamtą wystawe :)
buziaki
Paulinka&Twister

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lira']jeśli na stronie oddziału piszę że za występ jest opłata to tak[/quote]
No ale przecież nie dopłaca się jeśli pies startuje oprócz w MP to na normalnym ringu.
Chyba, że inaczej zinterpretowałyśmy pytanie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EveL']No ale przecież nie dopłaca się jeśli pies startuje oprócz w MP to na normalnym ringu.
Chyba, że inaczej zinterpretowałyśmy pytanie :razz:[/QUOTE]
pies na normalnym ringu i mp to dwie inne konkurencje. osobno placi się za normalny ring i osobno za mp:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Witamy Johnego... ;) Walczysz dalej w MP?
Spokojnie cie jeszcze przyjma do bydzi[/quote]

Zgłoszenie już minęły a Bydgoszcz jakoś nie jest skłonna żeby wpisywać uczestników po terminie, więc nie będzie mnie. Zaspałem po prostu, za dużo innych spraw na głowie. A co do MP to mam nadzieję, że jeszcze powalczę :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='tylko psy']jeśli nic nie jest napisane o opłacia na mp, to znaczy że jest bezpłatne[/quote]
O też jadąc na Częstochowa CWC 06 tak myślałam :roll: Okaże się pewnie na 100% na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siwy16']Zgłoszenie już minęły a Bydgoszcz jakoś nie jest skłonna żeby wpisywać uczestników po terminie, więc nie będzie mnie. Zaspałem po prostu, za dużo innych spraw na głowie. A co do MP to mam nadzieję, że jeszcze powalczę :P[/quote]
Walcz walcz :D Do zobaczenia.. ;)

[quote name='Reyes']O też jadąc na Częstochowa CWC 06 tak myślałam :roll: Okaże się pewnie na 100% na miejscu.[/quote]
Juz nie zrownoj innych oddzialow do Czestochowy.. bo je obrazasz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Wyniki z Opola
Mł.
1.) Ola-od-Borzoja + zw.dnia
dalej niewiem
Str.
1.) Walczak Przemek z Beagle
2.) Nowak Alicja z Basenji
3.) Ożarowska Danuta z Pudlem
4.) Agata Wilczewska z OS Collie

Link to comment
Share on other sites

Czy do konkursu Młody Prezenter na wystawie w Świętochłowicach (16.09.2007) będzie się można zgłaszać na wystawie i czy bedzie jakaś opłata bo na stronce nic nie pisze.

Jak "znajdujecie" sobie psy na ten konkurs czy idziecia na wystawie do kogos i się poprostu pytacie "Czy magłabym wystawić pańskiego psa w konkursie MP?" czy może jakoś inaczej? I jeszcze jdno pytanie: czy trudno się wystawia golden retrievery i na co zwracac uwagę gdy je się wystawia.

Proszę o w miarę szybką odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

dostałam w potwierdzenie zgłoszenia z Bydgoszczy i pisze tam, ze do konkurencji MP zgłoszony jest mój tatuś! Pomijając fakt, ze w życiu nawet nie próbował ustawić psa to znacznie przekracza granice wiekową :evil_lol: Napisałam do nich maila, na razie brak odpowiedzi. Mam nadziej, że sprawa jakoś sie wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...