Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i znowu to samo .... muszę znaleźdź kogoś z kim bym mogla się zabrać (obojętnie czy pociągiem czy samochodem). Do Bydgoszczy nie znalazłam i jeszcze kończę leczenie pyszczka u Boogie :-( :placz: :-( Ale na marzec już powinna być zdrowa, praktycznie już jest zdrowa, czekam aż zarośnie całkowicie.

Link to comment
Share on other sites

Co "to samo" ? ;-) Ja sie tylko zpaytałam, czy się wybierasz.

A co się stało Boogie?

Doc w Bydgoszczy debiutuje na MP z Paulinką ;-)
Paulina - nie wiem jak to na mp, ja wystawiam Doca na ringówce ciemnogranatowej, bo to lepiej wygląda. Na MP wolisz tą, czy kremową?
Swoją drogą, sędzia ma prawo czepiać się jak pies wystawiany bez niczego... Tak samo myślę, ćzy by Doca na żyłce nie wystawić? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Co "to samo" ? ;-) Ja sie tylko zpaytałam, czy się wybierasz.

A co się stało Boogie?

Doc w Bydgoszczy debiutuje na MP z Paulinką ;-)
Paulina - nie wiem jak to na mp, ja wystawiam Doca na ringówce ciemnogranatowej, bo to lepiej wygląda. Na MP wolisz tą, czy kremową?
Swoją drogą, sędzia ma prawo czepiać się jak pies wystawiany bez niczego... Tak samo myślę, ćzy by Doca na żyłce nie wystawić? :D[/quote]

nie wiem jak będzie lepiej. moze wezmiesz obie i zobaczymy, co?

Link to comment
Share on other sites

Ok, nie ma sprawy ;-)
Moim zdaniem lepiej wygląda na granatowej, cieńszej.
Ja w ogóle chce kupić na wystawie ringówkę do ozdóbek - jak najcieńszą.

Palma - super ;-) Zdasz nam sprawozdanie!

Florka - no pewnie, że się spotkamy :lol: Spróbuj mnie nie spotkac, to zobaczysz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Palma mam nadzeje, że My tez się spotkamy w Bydgoszczy :lol: Ja i Zahcia juz spakowane prawie do końca i jutro wyjezdzamy o 13.44 z Tczewa na podboj Bydgoszczy :lol: Życze Wszystkim z całego serducha wielu sukcesów na Walentynki :loveu: :cool3:

Pozdrawiam i mam nadzeje, że sie jakoś spotkamy na wystawie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Handlerki z Warszawy, Minska Maz. lub okolic - moze ktoras z Was pomoglaby nieodplatnie lub za symboliczna oplata autorce tego topicu???
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30719[/URL]

Dziewczyna ma yoreczka - w topicu piekna historia - i chcialaby poprobowac z nim sil na wystawach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Wyniki z Bydgoszczy :)

Gr.Młodsza

1.Martyna Sapała(ja) z Yorkshire Terrierem
2.Ela Jedlińska z Airdalem
3.Ola Szydłowska z Borzojem
4.Wiktoria Sapała z JRT

Pozdr :)[/quote]
[B]Martyna[/B] - Gratulacje:multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...