Jump to content
Dogomania

2 x CACIB & CAC Kishinev, 13-14.05.2006


lidush

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER]13 of May 2006
Kishinev [/CENTER]


[B][CENTER]



[B]INTERNATIONAL DOG SHOW CACIB-FCI ([/B][B]JUNIOR DERBY)[/B]

[CENTER][B]+[/B][/CENTER]

[CENTER][B]NATIONAL DOG SHOW [/B]
[B]CAC-MD ([/B][B]JUNIOR DERBY)[/B][/CENTER]
[/CENTER]


[/B][CENTER]Cristian Stavarache(Romania)

Igori Semenenko (Ukraine)
Cristian Stefanescu(Romania)

14 of May 2006

Kishinev [/CENTER]


[CENTER][/CENTER]


[CENTER][U]Championships:[/U]
[B]INTERNATIONAL DOG SHOW CACIB-FCI ([/B][B]JUNIOR DERBY)[/B]

[CENTER][B]+[/B][/CENTER]




*V-group




Cristian Stavarache(Romania)
Igori Semenenko (Ukraine)
Cristian Stefanescu(Romania)
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja psy już zgłosiłam, ale zastanawiam się jak z dojazdem bo za bardzo nie chce mi się jechać samej samochodem a niestety nikt się na dokładkę już nie zmieści:shake: bo samochód jest za mały...
Zastanawiam się nad busem, ale musi być więcej chętnych bo ja +3 psy to zdecydowanie za mało;)

Link to comment
Share on other sites

Troszkę nas za mało jak na busa póki co, ale popytajcie znajomych może ktoś by chciał pojechać. Jak zauważyłam ludzi najbardziej przeraża dojazd więc może jeśli zorganizujemy dojazd więcej osób przekona sie do tej imprezy.

Link to comment
Share on other sites

Prosimy o więcej informacji:

1. Czy wyjazd dotyczy obu dni, czy tylko na jeden konkretny?
2. Skąd byłby wyjazd i kiedy?
3. Co z ewentualnymi noclegami?
4. [B]Jakie są terminy zgłoszeń i opłaty wystawowe?[/B] ewentualnie podaj link na stronę organizatora.
5. Jak długo tam się jedzie? Czy w przypadku busa nie ma wymogów jazdy dwóch kierowców?

Myślę, że po tych informacjach więcej osób (np. ja + jeden pies) byłoby skłonnych wybrać się na taką wystawę (nawet autobusem a nie busem, bo przecież psy też muszą mieć miejsce) i wtedy koszty byłyby dużo mniejsze.

Czekamy z niecierpliwością na informacje.

[B]Złościca[/B], widzę, że masz ten sam problem co ja... Fajnie by było razem jechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Prosimy o więcej informacji:

1. Czy wyjazd dotyczy obu dni, czy tylko na jeden konkretny?
2. Skąd byłby wyjazd i kiedy?
3. Co z ewentualnymi noclegami?
4. [B]Jakie są terminy zgłoszeń i opłaty wystawowe?[/B] ewentualnie podaj link na stronę organizatora.
5. Jak długo tam się jedzie? Czy w przypadku busa nie ma wymogów jazdy dwóch kierowców?

Myślę, że po tych informacjach więcej osób (np. ja + jeden pies) byłoby skłonnych wybrać się na taką wystawę (nawet autobusem a nie busem, bo przecież psy też muszą mieć miejsce) i wtedy koszty byłyby dużo mniejsze.

Czekamy z niecierpliwością na informacje.

[B]Złościca[/B], widzę, że masz ten sam problem co ja... Fajnie by było razem jechać.[/quote]

1. Wyjazd dotyczy obu dni czyli trzech wystaw 2x CACIB +CAC
2. Wyjazd może być tak zorganizowany by zabrać ludzi z dwóch, trzech miejsc w Polsce. Myślę, że rozsądnie by było wyjechać w czwartek 11-go maja wieczorem.
3.Myślę, że dwa noclegi w Mołdawii z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w zupełności wystarczą.
4.[URL="http://www.thedog.md/"]www.thedog.md[/URL]
5.Ja myślałam aby niezależnie od wymogów pojechało dwóch kierowców tak będzie bezpieczniej ( należy wziąć pod uwagę, że i na granicy można trochę poczekać) . Jeśli uzbiera się sensowna grupa to i owszem autobus będzie jeszcze lepszym rozwiązaniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Więc teraz tak, jeżeli wstępnie mamy te 5 osób to ile by wyniosły koszty od jednej osoby?


W Mołdawii jest bardzo tani i fajny hotelik "Meridan", jeżeli byśmy jechali większą grupą to od osoby za noc wyszło by ok. 30 zł.[/quote]

Za dużo;)
Musimy dobić chciaż do 10 osób+psy bo inaczej koszty nas zjedzą;)
Chyba, że powalczymy o autokar w końcu na zgłaszanie psiaków jest jeszcze troszkę czasu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...