Jump to content
Dogomania

2 x CACIB & CAC Kishinev, 13-14.05.2006


lidush

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']a jak sie juz ktos zlituje i bedzie pisal sznaucerki dla Orsini to niech dorzuci tez srednie pieprz i sol :modla: :modla:[/quote]

Ja niestety nie mam katalogu, bo przez pomyłkę oddałam dwa właścicielom Figi......:oops: Taka byłam nadgorliwa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']gratuluje wszystkim!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

czy mogłabym prosić staweczki akit (japońskich) o ile takie w ogóle były??[/quote]

Przeglądałam na wystawie katalog i wydaje mi się, że nie było żadnej, ale głowy sobie nie dam uciąć......
Wystawa była kameralna, na pewno zobaczyłabym jakąś akitę, z pewnością na Bisach, na których bylismy do końca w oba dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Przeglądałam na wystawie katalog i wydaje mi się, że nie było żadnej, ale głowy sobie nie dam uciąć......
Wystawa była kameralna, na pewno zobaczyłabym jakąś akitę, z pewnością na Bisach, na których bylismy do końca w oba dni.[/QUOTE]
dziękuję za informacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']A wiecwielkie gratulacje dla Figi :) No i rudaska :) tak jak pisala Marta - los tak chcial ze znow nas nie bylo, ale wierze ze jeszcze kiedys i my tam zawitamy :)[/quote]

Na pewno! Wzbogacone o nasze doświadczenia i poprzedniej ekipy:lol: !
A to ciekawe swoją drogą, bo na którejś granicy, chyba ukraińsko-mołdawskiej, wet mówił, że już byliśmy w marcu......;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...