Jump to content
Dogomania

I po imprezie...WSPANIAŁE OBRAZKI PSIAKÓW DO KUPIENIA!!! zdj. str. 9!!!


AśkaK

Recommended Posts

Plakat zrobiła Viva i mamy jego wzór do wydruku, ale nie będziemy wieszać tego plakatu (tym już zajmie się Viba) tylko porozwieszamy obok plakatów i w innych miejscach też coś w rodzaju zaproszeń na imprezę, z pełną informacją co, gdzie i kiedy.:p Czasu malutko, to fakt. Jeśli możecie kochani pomóc w rozklejaniu zaproszeń lub chcecie rozesłać je do znajomych, piszcie do mnie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], prześlę Wam wzór. Można to później wysłać po prostu mailem lub wydrukować w dowolnym formacie. Bardzo nam pomożecie!!!:p

Wyborczą i WOT warto poinformować, muszę do reszty dziewczyn skrobnąć w tej sprawie (bo ja słabo znam się na mediach:oops: ). lewena, czy możesz cosik takiego załatwić...?:cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Większość gazet (w tym Wyborczą) poinformowała już Viva, rozsyłając profsjonalną informację prasową :lol:. Informacja dotarła też do rozgłosni radiowych - także tych, które mają lokalne znaczeni ;). Wiedzą Radio Pin, TOK FM, Radio Praga, Radio dla Ciebie i jeszcze parę innych stacji. A w Radiu dla Ciebie mieć będziemy reportaż - z imprezy i nie tylko!
W poniedziałek będzie emitowane na faalach RDC zaproszenie na imprezę, we wtorek chyba mieć będziemy jakieś wejście, a w środę jeszcze podsumowanie przedsięwzięcia (zwłaszcza info, ile kasy udało się zebrać).
Kochani Dogomaniacy, od poniedziałku ustawiamy radia na RDC!

Link to comment
Share on other sites

W dzisiejszym Życiu Warszawy jest informacja o naszej imprezie i zbiórce dla schroniska! Całkiem ładnie to napisali :).

UWAGA DOGOMANIACY, proszeni jesteście o podanie przy wejściu hasła "Dogomania" - o ile oczywiscie chcecie się ujawnić ;)

Do zobaczenia wieczorkiem. Bierzcie ze sobą wszytkich, którychj po drodze spotkacie. Niech cała Warszawka zobaczy, że nas jest duuuuużoooo!!!

Link to comment
Share on other sites

Napisalam wczoraj do GW i Radia PIN , niestety w Wyborczej (nowy layout brrrr) nic nie bylo :(

Nie wiem co z Radiem? Nie sluchalam caly dzien


U mnie troche kaszanka, moj facet (ten od fotek) jest chory (ma temp.) i mamy problem. No nic w razie czego postaram sie przyjsc sama....

Link to comment
Share on other sites

Kto pozno przychodzi ten sam sobie szkodzi :eviltong: ;)
Chyba duzo osob sie wysypalo po prezentacji VIVY a przed prezentacja nasza :shake:
Ale fakt, kubki zeszly w oka mgnieniu. Ja mam portret mojego kochanego ostrowieckiego ONka Skarba vel Shado :multi:

A propos ja musialam stac tylem do prezentacji VIVY.... koszmar... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emil']
BTW Jak bedzie potrzeba zalatwienia jakis materialow drukowanych na nastepny raz to sprobuje zorganizowac za free lub po koszcie.[/quote]

oki doki :multi: teraz tez chyba bylo za free, znaczy kazdy w robocie na koszt pracodawcy podrukowal co mogl ;)

Link to comment
Share on other sites

prezentacje Vivy chyba wiekszosc dogomaniakow ogladala przez plecy

my sporo na codzien widzimy okrucienstwa, zeby jeszcze sie przygladac nieszczesciom w Chinach, polskiego podworka nie dajemy rady uporzadkowac

a ja wreszcie wiem, jak wygladaja Fela, Macka i kilka innych fajnych osob:)
odwaliliscie wczoraj mase dobrej roboty

Link to comment
Share on other sites

Oj się działo :evil_lol: Nie dość, że kilka nowych twarzy sie pojawiło w moim życiu, to jeszcze kilka psiaków (w końcu) poznałam :loveu: No i mam piękny wazonik, którym będę się wszystkim chwalić :p

Wiem, że AśkaK robiła wywiad dla Radia Dla Ciebie - czy ktoś mi może podać częstotliwość i ewentualnie porę, kiedy można tego posłuchać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...